Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor

Andreas Halvorsen Lødemel

Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.01.2019
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1101-2 Forelesning A.H. Lødemel
14:30-16:00 MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1601-2 Praksis (studenter blir plassert på praksisted)
Praksisforberedende møte - IKKE STUDENTER
O.G. Drageset
G. Kalseth
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
Onsdag
09.01.2019
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1101-2 Gruppe A: ENG/NAT A.H. Lødemel
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-1101-2 Gruppe B: KRØ/SAMF A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.01.2019
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1101-2 Forelesning A.H. Lødemel
A. Nedberg
Tirsdag
15.01.2019
12:15-14:00 MV.110 K.112
LER-1101-2 Gruppe A: ENG/NAT A.H. Lødemel
V. Øie
14:15-16:00 MV.110 K.112
LER-1101-2 Gruppe B: KRØ/SAMF A.H. Lødemel
V. Øie
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.01.2019
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1101-2 Gruppe A: ENG/NAT A.H. Lødemel
V. Øie
14:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1101-2 Gruppe B: KRØ/SAMF A.H. Lødemel
V. Øie
Tirsdag
22.01.2019
13:15-16:00 MV.110 E.203
LRU-3904-1 Seminarundervisning M. Bartnæs
F. Hiss
L-M. Lauritzen
A.H. Lødemel
H. Sollid
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
07.02.2019
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
08.02.2019
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
12.02.2019
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1100B-2 Felles undervisning A.H. Lødemel
Onsdag
13.02.2019
08:15-10:00 MV.110 E.202
LER-1100B-2 Gruppe A A.H. Lødemel
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1100B-2 Gruppe B A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.02.2019
14:15-16:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking SIL034
Evaluering/erfaringsdeling praksis 1-7, 1.år
O.G. Drageset
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.02.2019
13:15-16:00 MV.110 E.205
LRU-3904-1 Seminarundervisning M. Bartnæs
A.H. Lødemel
H. Sollid
Torsdag
28.02.2019
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 1-7, 1.år
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
A.H. Lødemel
H.C. Ryel
H.M. Sollid
J. Ytreberg
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.03.2019
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1100B-2 Felles undervisning A.H. Lødemel
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1101-2 Forelesning A.H. Lødemel
V. Øie
Torsdag
21.03.2019
08:15-10:00 MV.110 E.202
LER-1100B-2 Gruppe B A.H. Lødemel
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1100B-2 Gruppe A A.H. Lødemel
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1101-2 Gruppe B: KRØ/SAMF A.H. Lødemel
V. Øie
14:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1101-2 Gruppe A: ENG/NAT A.H. Lødemel
V. Øie
Fredag
22.03.2019
13:15-16:00 MV.110 E.202
LRU-3904-1 Seminarundervisning M. Bartnæs
A.H. Lødemel
H.M. Sollid
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.03.2019
08:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1102-1 Undervisning A.H. Lødemel
Onsdag
27.03.2019
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1100B-2 Felles undervisning A.H. Lødemel
V. Øie
Torsdag
28.03.2019
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1100B-2 Gruppe B A.H. Lødemel
V. Øie
14:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1100B-2 Gruppe A A.H. Lødemel
V. Øie
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.04.2019
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1100B-2 Felles undervisning A.H. Lødemel
V. Øie
12:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1101-2 Forelesning A.H. Lødemel
V. Øie
Tirsdag
02.04.2019
08:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1102-1 Undervisning A.H. Lødemel
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1101-2 Gruppe B: KRØ/SAMF A.H. Lødemel
V. Øie
Onsdag
03.04.2019
08:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1102-1 Undervisning A.H. Lødemel
12:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1101-2 Gruppe A: ENG/NAT A.H. Lødemel
V. Øie
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.04.2019
08:15-12:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking JOT003 A.H. Lødemel
Tirsdag
09.04.2019
08:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1102-1 Undervisning A.H. Lødemel
Torsdag
11.04.2019
08:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1102-1 Undervisning A.H. Lødemel
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1100B-2 Gruppe B A.H. Lødemel
V. Øie
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
12.04.2019
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1100B-2 Gruppe A A.H. Lødemel
V. Øie
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.04.2019
12:15-14:00 MV.110 E.103
LER-1101-2 Forelesning A.H. Lødemel
A. Nedberg
V. Øie
Onsdag
24.04.2019
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1100B-2 Felles undervisning A.H. Lødemel
V. Øie
13:15-16:00 MV.110 E.203
LRU-3904-1 Seminarundervisning M. Bartnæs
A.H. Lødemel
H. Sollid
Torsdag
25.04.2019
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1100B-2 Gruppe B A.H. Lødemel
V. Øie
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1100B-2 Gruppe A A.H. Lødemel
V. Øie
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
29.04.2019
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1100B-2 Felles undervisning A.H. Lødemel
A. Nedberg
V. Øie
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.05.2019
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø