Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Andreas Halvorsen Lødemel - Universitetslektor

Andreas Halvorsen Lødemel

Uke 2
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 08.01.2019
Forelesning
Lærer:
A.H. Lødemel
14:30-16:00 - 08.01.2019
Praksis (studenter blir plassert på praksisted)
Praksisforberedende møte - IKKE STUDENTER
Onsdag
08:15-10:00 - 09.01.2019
Gruppe A: ENG/NAT
Lærer:
A.H. Lødemel
10:15-12:00 - 09.01.2019
Gruppe B: KRØ/SAMF
Lærer:
A.H. Lødemel
Torsdag
Fredag
Uke 3
Mandag
12:15-14:00 - 14.01.2019
Forelesning
Tirsdag
12:15-14:00 - 15.01.2019
Gruppe A: ENG/NAT
14:15-16:00 - 15.01.2019
Gruppe B: KRØ/SAMF
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 4
Mandag
12:15-14:00 - 21.01.2019
Gruppe A: ENG/NAT
14:15-16:00 - 21.01.2019
Gruppe B: KRØ/SAMF
Tirsdag
13:15-16:00 - 22.01.2019
Seminarundervisning
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 07.02.2019
Booking SIL034
ILP - Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 12.02.2019
Felles undervisning
Lærer:
A.H. Lødemel
Onsdag
08:15-10:00 - 13.02.2019
Gruppe A
Lærer:
A.H. Lødemel
10:15-12:00 - 13.02.2019
Gruppe B
Lærer:
A.H. Lødemel
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 19.02.2019
Booking SIL034
Evaluering/erfaringsdeling praksis 1-7, 1.år
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
13:15-16:00 - 25.02.2019
Seminarundervisning
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 28.02.2019
Booking SIL034
Teammøte 1-7, 1.år
Rom:
Fredag
Uke 12
Mandag
10:15-12:00 - 18.03.2019
Felles undervisning
Lærer:
A.H. Lødemel
12:15-14:00 - 18.03.2019
Forelesning
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 21.03.2019
Gruppe B
Lærer:
A.H. Lødemel
10:15-12:00 - 21.03.2019
Gruppe A
Lærer:
A.H. Lødemel
12:15-14:00 - 21.03.2019
Gruppe B: KRØ/SAMF
14:15-16:00 - 21.03.2019
Gruppe A: ENG/NAT
Fredag
13:15-16:00 - 22.03.2019
Seminarundervisning
Uke 13
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 26.03.2019
Undervisning
Lærer:
A.H. Lødemel
Onsdag
10:15-12:00 - 27.03.2019
Felles undervisning
Torsdag
12:15-14:00 - 28.03.2019
Gruppe B
14:15-16:00 - 28.03.2019
Gruppe A
Fredag
Uke 14
Mandag
10:15-12:00 - 01.04.2019
Felles undervisning
12:15-16:00 - 01.04.2019
Forelesning
Tirsdag
08:15-12:00 - 02.04.2019
Undervisning
Lærer:
A.H. Lødemel
14:15-16:00 - 02.04.2019
Gruppe B: KRØ/SAMF
Onsdag
08:15-12:00 - 03.04.2019
Undervisning
Lærer:
A.H. Lødemel
12:15-14:00 - 03.04.2019
Gruppe A: ENG/NAT
Torsdag
Fredag
Uke 15
Mandag
08:15-12:00 - 08.04.2019
Booking JOT003
Lærer:
A.H. Lødemel
Tirsdag
08:15-12:00 - 09.04.2019
Undervisning
Lærer:
A.H. Lødemel
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 11.04.2019
Undervisning
Lærer:
A.H. Lødemel
12:15-14:00 - 11.04.2019
Gruppe B
14:15-15:45 - 11.04.2019
Booking SIL034
ILP - Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
10:15-12:00 - 12.04.2019
Gruppe A
Uke 17
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 23.04.2019
Forelesning
Onsdag
10:15-12:00 - 24.04.2019
Felles undervisning
13:15-16:00 - 24.04.2019
Seminarundervisning
Torsdag
10:15-12:00 - 25.04.2019
Gruppe B
12:15-14:00 - 25.04.2019
Gruppe A
Fredag
Uke 18
Mandag
10:15-12:00 - 29.04.2019
Felles undervisning
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag