Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis

Anja Maria Pesch

Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
Forelesning
T. Isaksen
I.C. Nordli
A.M. Pesch
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
BLU-2000-1 Gruppe 3
Seminar gruppe 3
A.M. Pesch
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
B. Haugseth
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
     
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.202
BLU-1210-1 Samling gr. C
Seminar om Vygotsky og språklig utvikling
F. Hiss
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.203
BLU-1210-1 Samling gr. D
F. Hiss
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
A.M. Pesch
 
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
BOOKING- Booking MBE076
Masterveiledningsprosjekt ILP
S. Boldermo
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Höper
R.E. Jakhelln
K. Killie
T. Leming
A.M. Pesch
H.M. Sollid
H. Sollid
M.L. Sundelin
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.113
BLU-1210-1 Samling gr. D
A.M. Pesch
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
Forelesning
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-1210-1 Samling gr. C
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
A.M. Pesch
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
BLU-2000-1 Gruppe 3
Seminar gruppe 3
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1210-1 Felles undervisning
Forelesning for ALLE
A.M. Pesch
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
T.H. Blixrud
S.R. Kvande
A.M. Pesch
T. Sverdrup
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 E.201
VID-6203-2 Foreslesning
M. Dardanou
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 E.201
VID-6203-2 Foreslesning
M. Dardanou
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
     
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 E.202
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
Forelesning
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
BLU-2000-1 Gruppe 3
Seminar gruppe 3
A.M. Pesch
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
A.M. Pesch
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-2000-1 Gruppe 2
Seminar gruppe 2
A.M. Pesch
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
BLU-2000-1 Gruppe 1
Seminar gruppe 1
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
Forelesning
T. Isaksen
A.M. Pesch
T. Unstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møte om praksisdialog
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Samling gr. C
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Samling forelesning
Forelesning samlingsbasert
A.M. Pesch
     
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Samling gr. D
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
     
12:00        
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking MBE076
Masterveiledningsprosjekt ILP
M. Bartnæs
S. Boldermo
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Höper
R.E. Jakhelln
K. Killie
T. Leming
A.M. Pesch
H.M. Sollid
H. Sollid
M.L. Sundelin
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 8
Uke
8
Mandag
18.02.2019
Tirsdag
19.02.2019
Onsdag
20.02.2019
Torsdag
21.02.2019
Fredag
22.02.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
A.M. Pesch
M. Wiik
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
Forelesning
A.M. Pesch
     
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 MV.110 E.103
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-2000-1 Gruppe 2
Seminar gruppe 2
A.M. Pesch
     
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 MV.110 C.104
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
25.02.2019
Tirsdag
26.02.2019
Onsdag
27.02.2019
Torsdag
28.02.2019
Fredag
01.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
VID-6203-2 Foreslesning
A.M. Pesch
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møte om praksisdialog
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2019
Tirsdag
05.03.2019
Onsdag
06.03.2019
Torsdag
07.03.2019
Fredag
08.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
BLU-2000-1 Gruppe 2
Seminar gruppe 2
A.M. Pesch
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
Forelesning
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
BLU-2000-1 Gruppe 1
Seminar gruppe 1
A.M. Pesch
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-2000-1 Gruppe 3
Seminar gruppe 3
A.M. Pesch
       
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
BLU-1208-2 Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
H. Habbestad
B. Haugseth
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.308
BLU-1208-2 Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
H. Habbestad
B. Haugseth
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.203
BLU-1208-2 Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
H. Habbestad
B. Haugseth
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 13
Uke
13
Mandag
25.03.2019
Tirsdag
26.03.2019
Onsdag
27.03.2019
Torsdag
28.03.2019
Fredag
29.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
T. Sverdrup
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1210-1 Felles undervisning
Forelesning for ALLE
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1210-1 Felles undervisning
Forelesning for ALLE
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 MV.110 K.112
VID-6203-2 Foreslesning
M. Dardanou
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
     
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 K.112
VID-6203-2 Foreslesning
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
     
11:00      
12:00      
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 MV.110 K.112
VID-6203-2 Foreslesning
M. Dardanou
B. Haugseth
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
M. Wiik
     
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.202
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
M. Volden
15:00      
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2019
Tirsdag
23.04.2019
Onsdag
24.04.2019
Torsdag
25.04.2019
Fredag
26.04.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1210-1 Samling forelesning
Oppsummering Personalsamarbeid
Forelesning samlingsbasert
A.M. Pesch
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Samling forelesning
Forelesning samlingsbasert
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
   
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
BLU-1210-1 Samling gr. D
A.M. Pesch
M. Wiik
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
BLU-1210-1 Samling gr. C
A.M. Pesch
M. Wiik
   
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
14:15-16:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Samling gr. D
A.M. Pesch
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Samling forelesning
Forelesning samlingsbasert
F. Hiss
S. Johansen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
15:00      
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
29.04.2019
Tirsdag
30.04.2019
Onsdag
01.05.2019
Torsdag
02.05.2019
Fredag
03.05.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
S. Johansen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
 
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 20
Uke
20
Mandag
13.05.2019
Tirsdag
14.05.2019
Onsdag
15.05.2019
Torsdag
16.05.2019
Fredag
17.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 21
Uke
21
Mandag
20.05.2019
Tirsdag
21.05.2019
Onsdag
22.05.2019
Torsdag
23.05.2019
Fredag
24.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 22
Uke
22
Mandag
27.05.2019
Tirsdag
28.05.2019
Onsdag
29.05.2019
Torsdag
30.05.2019
Fredag
31.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 23
Uke
23
Mandag
03.06.2019
Tirsdag
04.06.2019
Onsdag
05.06.2019
Torsdag
06.06.2019
Fredag
07.06.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 24
Uke
24
Mandag
10.06.2019
Tirsdag
11.06.2019
Onsdag
12.06.2019
Torsdag
13.06.2019
Fredag
14.06.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00