Timeplan 2019 Vår - lærer Annfrid Rosøy Steele - Førsteamanuensis
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 09.01.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 E.204-AUD |
LRU-3550-1 | Undervisning | A.R. Steele |
Fredag 11.01.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 E.103 |
LRU-3550-1 | Gruppe A: MAT/NAT som fag 1 | A.R. Steele |
10:15-12:00 | MV.110 E.103 |
LRU-3550-1 | Gruppe B: NOR/ENG/SAMF som fag 1 | A.R. Steele |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.01.2019 |
08:15-11:00 | LRU-3901-1 | Seminarundervisning Tromsø Fellessamling |
L. Rønningsbakk A.R. Steele |
|
Onsdag 16.01.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 E.204-AUD |
LRU-3550-1 | Undervisning | A.R. Steele |
Fredag 18.01.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 E.103 |
LRU-3550-1 | Gruppe A: MAT/NAT som fag 1 | A.R. Steele |
10:15-12:00 | MV.110 E.103 |
LRU-3550-1 | Gruppe B: NOR/ENG/SAMF som fag 1 | A.R. Steele |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 22.01.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 F.103-AUD |
LRU-2001-2 | Forelesning | A.R. Steele |
10:15-12:00 | MV.110 K.113 |
LRU-2001-2 | 1-7 trinn (gruppe A) | A.R. Steele |
|
12:15-14:00 | MV.110 K.113 |
LRU-2001-2 | 5-10 trinn (gruppe B) NOR/SAMF fag1 el 2 | A.R. Steele |
|
14:15-16:00 | MV.110 K.113 |
LRU-2001-2 | 5-10 trinn (gruppe C) ikke NOR/SAMF som fag 1 el 2 | A.R. Steele |
|
Onsdag 23.01.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 E.204-AUD |
LRU-3550-1 | Undervisning | A.R. Steele |
14:15-16:00 | MV.110 D.U01-AUD MV.110 E.103 |
LRU-3000-2 | Forelesning Fagseminar om uteskole |
I. Frenning A.R. Steele A. Unhjem |
|
Fredag 25.01.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 E.103 |
LRU-3550-1 | Gruppe A: MAT/NAT som fag 1 | A.R. Steele |
10:15-12:00 | MV.110 E.103 |
LRU-3550-1 | Gruppe B: NOR/ENG/SAMF som fag 1 | A.R. Steele |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 29.01.2019 |
11:00-13:00 | MV.110 F.103-AUD |
LRU-2001-2 | Dialogseminar 1-7 og 5-10 | R.E. Jakhelln R. Johansen A.R. Steele |
13:00-16:00 | MV.110 E.104C MV.110 E.301 MV.110 E.302 MV.110 F.103-AUD MV.110 J.U07 Klikk for å vise/skjule alle |
LRU-2001-2 | Dialogseminar 1-7 og 5-10 | R.E. Jakhelln R. Johansen A.R. Steele |
|
Onsdag 30.01.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 E.204-AUD |
LRU-3550-1 | Undervisning | R.E. Jakhelln A.R. Steele |
Torsdag 31.01.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 E.202 |
LRU-3550-1 | Gruppe A: MAT/NAT som fag 1 | A.R. Steele |
10:15-12:00 | MV.110 E.202 |
LRU-3550-1 | Gruppe B: NOR/ENG/SAMF som fag 1 | A.R. Steele |
|
Fredag 01.02.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 J.101 |
LRU-3550-1 | Felles LRU-3550+LRU-3551 | R.E. Jakhelln A.R. Steele |
10:15-12:00 | MV.110 C.104 MV.110 E.201 |
LRU-3550-1 | Felles LRU-3550+LRU-3551 | R.E. Jakhelln A.R. Steele |
|
12:15-14:00 | MV.110 C.104 |
LRU-3550-1 | Felles LRU-3550+LRU-3551 | R.E. Jakhelln A.R. Steele |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 12.02.2019 |
09:15-12:00 | MV.110 C.214 |
LRU-3550-1 | Felles LRU-3550+LRU-3551 | R.E. Jakhelln A.R. Steele |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking SIL034 Teammøte 5-10 trinn, 4.år |
K.H. Danielsen L. Hustad-Hoel R.E. Jakhelln N.B. Johansen H.E. Moe H.M. Sollid A.R. Steele J. Ytreberg E.M. Øvrebø |
||
Onsdag 13.02.2019 |
13:15-16:00 | MV.110 C.214 |
LRU-3550-1 | Felles LRU-3550+LRU-3551 | R.E. Jakhelln A.R. Steele |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 08.03.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 E.205 |
LRU-3550-1 | Gruppe A: MAT/NAT som fag 1 | A.R. Steele |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.03.2019 |
08:00-16:00 | LRU-3550-1 | Felles LRU-3550+LRU-3551 Ekskursjon |
A.R. Steele |
|
Tirsdag 12.03.2019 |
08:00-16:00 | LRU-3550-1 | Felles LRU-3550+LRU-3551 Ekskursjon |
A.R. Steele |
|
Onsdag 13.03.2019 |
08:00-16:00 | LRU-3550-1 | Felles LRU-3550+LRU-3551 Ekskursjon |
A.R. Steele |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 01.04.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LRU-3672-2 | Læringscafe Læringskafe |
R.E. Jakhelln A.R. Steele |
Onsdag 03.04.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 E.204-AUD |
LRU-3550-1 | Undervisning | A.R. Steele |
12:15-16:00 | MV.110 F.105-AUD |
LRU-3550-1 | Undervisning | A.R. Steele |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 23.04.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 E.202 |
LRU-3000-2 | Forelesning | A.R. Steele |
Onsdag 24.04.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 K.113 |
LRU-3000-2 | Seminar | A.R. Steele |
Fredag 26.04.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 K.113 |
LRU-3551-1 | Gruppe B: NOR/ENG/SAMF som fag 1 | R.E. Jakhelln A.R. Steele |
10:15-12:00 | MV.110 K.113 |
LRU-3551-1 | Gruppe A: MAT/NAT som fag 1 | R.E. Jakhelln A.R. Steele |
Uke 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 02.05.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 K.112 MV.110 K.113 |
LRU-3551-1 | Gruppe B: NOR/ENG/SAMF som fag 1 | R.E. Jakhelln A.R. Steele |
12:15-14:00 | MV.110 K.112 MV.110 K.113 |
LRU-3551-1 | Gruppe A: MAT/NAT som fag 1 | R.E. Jakhelln A.R. Steele |
|
14:15-16:00 | MV.110 C.214 |
BOOKING- | Booking JOT003 LRU-2001 Forberedelse til formidlingsdag |
R.E. Jakhelln R. Johansen A.R. Steele |
|
Fredag 03.05.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 C.214 MV.110 D.U01-AUD |
LRU-2001-2 | Formidlingsdag | R.E. Jakhelln R. Johansen A.R. Steele |
12:15-16:00 | MV.110 C.214 MV.110 D.U01-AUD |
LRU-2001-2 | Formidlingsdag | R.E. Jakhelln R. Johansen A.R. Steele |
Uke 22 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 27.05.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 K.113 |
LRU-3550-1 | Gruppe A: MAT/NAT som fag 1 | A.R. Steele |
14:15-16:00 | MV.110 K.113 |
LRU-3550-1 | Gruppe B: NOR/ENG/SAMF som fag 1 | A.R. Steele |
NB:
Semester 2019 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 8, 9, 12, 13, 16, 20, 21, 23, 24, 25