Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Andy Børge Sortland - Universitetslektor

Andy Børge Sortland

Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LRU-2670-2 Praksis 2. semester felles
Praksisforberedende møte - IKKE STUDENTER!
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
K. Isaksen
G. Kalseth
I.M. Kielland
A.B. Sortland
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LRU-2504-2 Forelesning
A.B. Sortland
 
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 5-10 trinn, 3.år
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hustad
R.E. Jakhelln
N.B. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
H.M. Sollid
A.B. Sortland
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
15:00      
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
18.02.2019
Tirsdag
19.02.2019
Onsdag
20.02.2019
Torsdag
21.02.2019
Fredag
22.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.202
BLU-1002S-2 Undervisning
Etterarbeid praksis
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
A.B. Sortland
T. Unstad
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
15:00        
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
25.02.2019
Tirsdag
26.02.2019
Onsdag
27.02.2019
Torsdag
28.02.2019
Fredag
01.03.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.308
VID-6051-1 Samlinger
A.B. Sortland
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.304
VID-6051-1 Samlinger
A.B. Sortland
       
11:00        
12:00        
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2019
Tirsdag
05.03.2019
Onsdag
06.03.2019
Torsdag
07.03.2019
Fredag
08.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.307
MV.110 J.101
BLU-1005S-2 Gruppe 2
Framlegg arbeidskrav gruppe 2
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1005S-2 Gr. A
Learning by doing gr. A
A.B. Sortland
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LRU-2504-2 Forelesning
A.B. Sortland
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1005S-2 Gr. B
Learning by doing gr. B
A.B. Sortland
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1005S-2 Gr. C
Learning by doing gr. C
A.B. Sortland
 
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-17:00
14:15-17:00 MV.110 E.307
MV.110 J.101
BLU-1005S-2 Gruppe 1
Fremlegg arbeidskrav gruppe 1
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
14:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1005S-2 Felles undervisning
A.B. Sortland
 
15:00      
16:00        
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 3.år
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
R.E. Jakhelln
R. Johansen
I.M. Kielland
J.F. Skogdal
A.B. Sortland
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
25.03.2019
Tirsdag
26.03.2019
Onsdag
27.03.2019
Torsdag
28.03.2019
Fredag
29.03.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005S-2 Gruppe 1
Framlegg didaktisk oppgave gr. 1 (arbeidskrav)
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LRU-2504-2 Forelesning
A.B. Sortland
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1005S-2 Felles undervisning
Forelesning
A.B. Sortland
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 MV.110 E.308
LRU-2504-2 Forelesning
A.B. Sortland
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1005S-2 Felles undervisning
Forelesning
A.B. Sortland
   
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005S-2 Gruppe 2
Framlegg didaktisk oppgave gr. 2 (arbeidskrav)
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
   
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005S-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-12:00
09:00-12:00 MV.110 E.304
VID-6051-1 Samlinger
A.B. Sortland
 
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.308
LRU-2504-2 Forelesning
A.B. Sortland
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.308
LRU-2504-2 Forelesning
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 E.304
VID-6051-1 Samlinger
A.B. Sortland
 
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 E.308
BLU-1005S-2 Gruppe 2
Eksamesnforberedelser gr. 2
L. Frantzen
A.B. Sortland
 
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.308
VID-6051-1 Samlinger
A.B. Sortland
   
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 F.103-AUD
BLU-1005S-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.201
BLU-1005S-2 Gruppe 1
Eksamensforberedelser gr. 1
L. Frantzen
A.B. Sortland
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
15:00    
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2019
Tirsdag
23.04.2019
Onsdag
24.04.2019
Torsdag
25.04.2019
Fredag
26.04.2019
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.308
LRU-2504-2 Forelesning
A.B. Sortland
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
29.04.2019
Tirsdag
30.04.2019
Onsdag
01.05.2019
Torsdag
02.05.2019
Fredag
03.05.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 20
Uke
20
Mandag
13.05.2019
Tirsdag
14.05.2019
Onsdag
15.05.2019
Torsdag
16.05.2019
Fredag
17.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
20.05.2019
Tirsdag
21.05.2019
Onsdag
22.05.2019
Torsdag
23.05.2019
Fredag
24.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
27.05.2019
Tirsdag
28.05.2019
Onsdag
29.05.2019
Torsdag
30.05.2019
Fredag
31.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
03.06.2019
Tirsdag
04.06.2019
Onsdag
05.06.2019
Torsdag
06.06.2019
Fredag
07.06.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Andy Børge Sortland - Universitetslektor i uke 24
Uke
24
Mandag
10.06.2019
Tirsdag
11.06.2019
Onsdag
12.06.2019
Torsdag
13.06.2019
Fredag
14.06.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00