Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Betty Steinsvik - Universitetslektor

Betty Steinsvik

Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
09.01.2019
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning B. Steinsvik
T. Sverdrup
13:15-15:00 MV.110 K.113
BLU-2010-1 Gruppe 2 B. Steinsvik
Torsdag
10.01.2019
08:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning B. Steinsvik
T. Sverdrup
12:15-14:00 MV.110 K.113
BLU-2010-1 Gruppe 2 B. Steinsvik
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
17.01.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
24.01.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
29.01.2019
08:15-16:00 VID-6332-2 Samlinger M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Onsdag
30.01.2019
08:15-16:00 VID-6332-2 Samlinger M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Torsdag
31.01.2019
08:15-16:00 VID-6332-2 Samlinger M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
07.02.2019
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
B. Isaksen
B.A. Karlsen
M. Liset
B. Steinsvik
R.M. Walberg
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
14.02.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
20.02.2019
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning E. Gamst-Nergård
B. Steinsvik
T. Sverdrup
12:15-14:00 MV.110 E.103
BLU-2010-1 Gruppe 2 B. Steinsvik
Torsdag
21.02.2019
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning E. Gamst-Nergård
B. Steinsvik
T. Sverdrup
12:15-14:00 MV.110 K.112
BLU-2010-1 Gruppe 2 B. Steinsvik
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
28.02.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
B. Isaksen
B.A. Karlsen
M. Liset
B. Steinsvik
R.M. Walberg
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
06.03.2019
08:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning E. Gamst-Nergård
B. Steinsvik
T. Sverdrup
12:15-14:00 MV.110 K.112
BLU-2010-1 Gruppe 2 B. Steinsvik
Torsdag
07.03.2019
08:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning E. Gamst-Nergård
B. Steinsvik
T. Sverdrup
12:15-14:00 MV.110 K.112
BLU-2010-1 Gruppe 2 B. Steinsvik
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning
Praksisforberedende møte
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B. Steinsvik
T. Sverdrup
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
14.03.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.03.2019
08:15-16:00 VID-6332-2 Samlinger M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Onsdag
20.03.2019
08:15-16:00 VID-6332-2 Samlinger M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Torsdag
21.03.2019
08:15-16:00 VID-6332-2 Samlinger M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
28.03.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
04.04.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
10.04.2019
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning E. Gamst-Nergård
B. Steinsvik
T. Sverdrup
12:15-15:30 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning E. Gamst-Nergård
O.M. Kanck
B. Steinsvik
T. Sverdrup
Torsdag
11.04.2019
08:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2010-1 Felles undervisning E. Gamst-Nergård
B. Steinsvik
T. Sverdrup
12:15-14:00 MV.110 K.112
BLU-2010-1 Gruppe 2 B. Steinsvik
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
25.04.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
02.05.2019
08:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
03.05.2019
08:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
09.05.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 20
Uke 20
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
16.05.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
23.05.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
30.05.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
04.06.2019
08:15-16:00 VID-6332-2 Samlinger M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Onsdag
05.06.2019
08:15-16:00 VID-6332-2 Samlinger M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Torsdag
06.06.2019
08:15-16:00 VID-6332-2 Samlinger M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 24
Uke 24
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
13.06.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik