Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Gunnar Elling Mathisen - Dosent

Gunnar Elling Mathisen

Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
10.01.2019
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1350-2 Gruppe A - 1.år KRØ+MAT G.E. Mathisen
Fredag
11.01.2019
08:15-16:00 MV.110 E.302
LRU-3641-1 Forelesning L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.01.2019
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1350-2 Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT G.E. Mathisen
Onsdag
16.01.2019
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1350-2 Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT G.E. Mathisen
14:15-16:00 MV.110 J.101
LER-1350-2 Gruppe A - 1.år KRØ+MAT G.E. Mathisen
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
01.02.2019
08:15-16:00 MV.110 K.114
LRU-3641-1 Forelesning L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
07.02.2019
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
08.02.2019
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
27.02.2019
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1350-2 Gruppe A - 1.år KRØ+MAT G.E. Mathisen
14:15-16:00 MV.110 J.101
LER-1350-2 Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT G.E. Mathisen
Fredag
01.03.2019
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-1350-2 Gruppe B - 2.år KRØ+NOR/ENG/MAT/SAMF G.E. Mathisen
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1350-2 Gruppe D - 2.år KRØ+NAT G.E. Mathisen
12:15-15:00 MV.110 K.112
LRU-3641-1 Forelesning K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
12.03.2019
08:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1350B-1 Undervisning G.E. Mathisen
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1350-2 Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT G.E. Mathisen
14:15-16:00 MV.110 J.101
LER-1350-2 Gruppe A - 1.år KRØ+MAT G.E. Mathisen
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.03.2019
12:15-16:00 LER-1350B-1 Undervisning G.E. Mathisen
Onsdag
20.03.2019
12:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034 K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
A.K. Winther
Fredag
22.03.2019
08:15-12:00 LER-1350B-1 Undervisning G.E. Mathisen
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.03.2019
12:15-16:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1350-2 Felles 1. år AC K.H. Danielsen
G.E. Mathisen
Onsdag
27.03.2019
12:15-14:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1350-2 Felles 1. år AC K.H. Danielsen
G.E. Mathisen
Torsdag
28.03.2019
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1350-2 Gruppe A - 1.år KRØ+MAT G.E. Mathisen
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1350-2 Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT G.E. Mathisen
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.04.2019
13:15-16:00 LER-1350-2 Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT G.E. Mathisen
Onsdag
03.04.2019
13:15-16:00 LER-1350-2 Gruppe A - 1.år KRØ+MAT G.E. Mathisen
Torsdag
04.04.2019
10:15-16:00 LER-1350-2 Gruppe D - 2.år KRØ+NAT G.E. Mathisen
Fredag
05.04.2019
08:15-10:00 MV.110 K.114
LRU-3641-1 Forelesning L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
08:15-14:00 LER-1350-2 Gruppe B - 2.år KRØ+NOR/ENG/MAT/SAMF G.E. Mathisen
10:15-12:00 MV.110 K.114
LRU-3641-1 Forelesning K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
09.04.2019
12:15-16:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1350-2 Felles 1. år AC K.H. Danielsen
G.E. Mathisen
Torsdag
11.04.2019
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
12.04.2019
09:15-12:00 MV.110 K.114
LRU-3641-1 Eksamen L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.04.2019
14:15-16:00 LER-1350-2 Gruppe B - 2.år KRØ+NOR/ENG/MAT/SAMF G.E. Mathisen
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
30.04.2019
12:15-14:00 LER-1350-2 Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT G.E. Mathisen
14:15-16:00 LER-1350-2 Gruppe A - 1.år KRØ+MAT G.E. Mathisen
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.05.2019
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø