Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Gunnar Elling Mathisen - Dosent

Gunnar Elling Mathisen

Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 10.01.2019
Gruppe A - 1.år KRØ+MAT
Lærer:
G.E. Mathisen
Fredag
08:15-16:00 - 11.01.2019
Forelesning
Uke 3
Mandag
12:15-14:00 - 14.01.2019
Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT
Lærer:
G.E. Mathisen
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 16.01.2019
Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT
Lærer:
G.E. Mathisen
14:15-16:00 - 16.01.2019
Gruppe A - 1.år KRØ+MAT
Lærer:
G.E. Mathisen
Torsdag
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-16:00 - 01.02.2019
Forelesning
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 07.02.2019
Booking SIL034
ILP - Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 27.02.2019
Gruppe A - 1.år KRØ+MAT
Lærer:
G.E. Mathisen
14:15-16:00 - 27.02.2019
Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT
Lærer:
G.E. Mathisen
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 01.03.2019
Gruppe B - 2.år KRØ+NOR/ENG/MAT/SAMF
Lærer:
G.E. Mathisen
10:15-12:00 - 01.03.2019
Gruppe D - 2.år KRØ+NAT
Lærer:
G.E. Mathisen
12:15-15:00 - 01.03.2019
Forelesning
Uke 11
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 12.03.2019
Undervisning
Lærer:
G.E. Mathisen
12:15-14:00 - 12.03.2019
Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT
Lærer:
G.E. Mathisen
14:15-16:00 - 12.03.2019
Gruppe A - 1.år KRØ+MAT
Lærer:
G.E. Mathisen
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 12
Mandag
Tirsdag
12:15-16:00 - 19.03.2019
Undervisning
Lærer:
G.E. Mathisen
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 22.03.2019
Undervisning
Lærer:
G.E. Mathisen
Rom:
Uke 13
Mandag
Tirsdag
12:15-16:00 - 26.03.2019
Felles 1. år AC
Onsdag
12:15-14:00 - 27.03.2019
Felles 1. år AC
Torsdag
10:15-12:00 - 28.03.2019
Gruppe A - 1.år KRØ+MAT
Lærer:
G.E. Mathisen
12:15-14:00 - 28.03.2019
Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT
Lærer:
G.E. Mathisen
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
13:15-16:00 - 02.04.2019
Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT
Lærer:
G.E. Mathisen
Rom:
Onsdag
13:15-16:00 - 03.04.2019
Gruppe A - 1.år KRØ+MAT
Lærer:
G.E. Mathisen
Rom:
Torsdag
10:15-16:00 - 04.04.2019
Gruppe D - 2.år KRØ+NAT
Lærer:
G.E. Mathisen
Rom:
Fredag
08:15-10:00 - 05.04.2019
Forelesning
08:15-14:00 - 05.04.2019
Gruppe B - 2.år KRØ+NOR/ENG/MAT/SAMF
Lærer:
G.E. Mathisen
Rom:
10:15-12:00 - 05.04.2019
Forelesning
Uke 15
Mandag
Tirsdag
12:15-16:00 - 09.04.2019
Felles 1. år AC
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 11.04.2019
Booking SIL034
ILP - Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
09:15-12:00 - 12.04.2019
Eksamen
Uke 17
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 23.04.2019
Gruppe B - 2.år KRØ+NOR/ENG/MAT/SAMF
Lærer:
G.E. Mathisen
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 30.04.2019
Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT
Lærer:
G.E. Mathisen
Rom:
14:15-16:00 - 30.04.2019
Gruppe A - 1.år KRØ+MAT
Lærer:
G.E. Mathisen
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag