Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis

Gregor Ross Maxwell

Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.333
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 244
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.333
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.333
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 UB 244
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.333
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 TEO-H5 5.402
PED-3050-1 Samling
Forelesning/seminar
J.T. Forsberg
G. Maxwell
 
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 TEO-H5 5.402
PED-3050-1 Samling
Forelesning/seminar
J.T. Forsberg
G. Maxwell
 
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 TEO-H5 5.402
PED-3050-1 Samling
Forelesning/seminar
J.T. Forsberg
G. Maxwell
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.333
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 244
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.333
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.333
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 UB 244
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.333
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 TEO-H5 5.402
PED-3050-1 Samling
Forelesning/seminar
J.T. Forsberg
G. Maxwell
 
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 8
Uke
8
Mandag
18.02.2019
Tirsdag
19.02.2019
Onsdag
20.02.2019
Torsdag
21.02.2019
Fredag
22.02.2019
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 TEO-H5 5.402
PED-3050-1 Samling
Forelesning/seminar
J.T. Forsberg
G. Maxwell
 
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
25.02.2019
Tirsdag
26.02.2019
Onsdag
27.02.2019
Torsdag
28.02.2019
Fredag
01.03.2019
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 TEO-H5 5.402
PED-3050-1 Samling
Forelesning/seminar
J.T. Forsberg
G. Maxwell
 
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 TEO-H5 5.402
PED-3050-1 Samling
Forelesning/seminar
J.T. Forsberg
G. Maxwell
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 132
PED-1011-1 Forelesning
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.333
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 244
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.333
PED-1011-1 Seminar gr. 1
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.333
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 UB 244
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.333
PED-1011-1 Seminar gr. 2
G. Maxwell
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 TEO-H5 5.402
PED-3050-1 Samling
Forelesning/seminar
J.T. Forsberg
G. Maxwell
 
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gregor Ross Maxwell - Førsteamanuensis i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00