Timeplan 2019 Vår - lærer Hilde Sollid - Professor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 08.01.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1050-2 | Undervisning - Kun LER-1050 | O.G. Drageset T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen R.T. Karstad G.O. Pettersen H. Sollid M. Volden V. Øie |
10:15-12:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1052-2 | Undervisning - Kun LER-1052 | O.G. Drageset T.F. Eidissen I. Frenning K. Isaksen B-H. Johannessen R.T. Karstad H. Sollid |
|
12:15-14:00 | MV.110 F.105-AUD |
LRU-3001-1 | Felles undervisning | H. Sollid |
|
Onsdag 09.01.2019 |
12:15-16:00 | MV.110 E.205 |
LER-1050-2 | 5-10 trinn - Norsk | H. Sollid |
Fredag 11.01.2019 |
12:15-16:00 | MV.110 E.205 |
LER-1050-2 | 5-10 trinn - Norsk | H. Sollid |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.01.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 E.205 |
LER-1050-2 | 5-10 trinn - Norsk | H. Sollid |
12:15-14:00 | MV.110 F.105-AUD |
LRU-3001-1 | Felles undervisning | H. Sollid |
|
Tirsdag 15.01.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LRU-3001-1 | Felles undervisning | H. Sollid |
Onsdag 16.01.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 J.101 |
LRU-3001-1 | Felles undervisning Mastertorg |
O.G. Drageset H. Sollid A. Unhjem |
Torsdag 17.01.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 E.203 |
BOOKING- | Booking MBE076 Masterveiledningsprosjekt ILP |
S. Boldermo O.G. Drageset H.R. Folkenborg J. Höper R.E. Jakhelln K. Killie T. Leming A.M. Pesch H.M. Sollid H. Sollid M.L. Sundelin Y. Sørensen A. Unhjem V. Øie |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 21.01.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 F.105-AUD |
LRU-3001-1 | Felles undervisning | H. Sollid |
Tirsdag 22.01.2019 |
13:15-16:00 | MV.110 E.203 |
LRU-3904-1 | Seminarundervisning | M. Bartnæs F. Hiss L-M. Lauritzen A.H. Lødemel H. Sollid |
Torsdag 24.01.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 F.105-AUD |
LRU-3001-1 | Felles undervisning | H. Sollid |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.01.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LRU-3001-1 | Felles undervisning | H. Sollid |
Tirsdag 29.01.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LRU-3001-1 | Felles undervisning | H. Sollid |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.02.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 F.105-AUD |
LRU-3001-1 | Felles undervisning | F. Hiss H. Sollid |
Onsdag 20.02.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 K.113 |
LRU-3001-1 | Gruppe B: 5-10 NOR/ENG/SAMF som fag 1 | F. Hiss H. Sollid |
10:15-12:00 | MV.110 K.113 |
LRU-3001-1 | Gruppe C: 1-7 trinn | F. Hiss H. Sollid |
|
14:15-16:00 | MV.110 E.201 |
LRU-3001-1 | Gruppe A: 5-10 MAT/NAT som fag 1 | F. Hiss H. Sollid |
|
Torsdag 21.02.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LRU-3001-1 | Felles undervisning | F. Hiss H. Sollid |
Fredag 22.02.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 E.201 |
LRU-3001-1 | Gruppe A: 5-10 MAT/NAT som fag 1 | F. Hiss H. Sollid |
10:15-12:00 | MV.110 E.201 |
LRU-3001-1 | Gruppe B: 5-10 NOR/ENG/SAMF som fag 1 | F. Hiss H. Sollid |
|
12:15-14:00 | MV.110 E.201 |
LRU-3001-1 | Gruppe C: 1-7 trinn | F. Hiss H. Sollid |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 25.02.2019 |
13:15-16:00 | MV.110 E.205 |
LRU-3904-1 | Seminarundervisning | M. Bartnæs A.H. Lødemel H. Sollid |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 24.04.2019 |
13:15-16:00 | MV.110 E.203 |
LRU-3904-1 | Seminarundervisning | M. Bartnæs A.H. Lødemel H. Sollid |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 06.05.2019 |
08:15-16:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BOOKING- | Booking SIL034 GLU - Fagdag |
M. Bartnæs A. Birkeland K.E.W. Bjørndal H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset T.F. Eidissen A. Eriksen H.R. Folkenborg I. Frenning A.B. Fyhn S. Gamst B. Grønvik M.N. Hansen B. Haugseth O.J. Hembre L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt L. Husjord L. Hustad-Hoel J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen B-H. Johannessen N.B. Johansen R. Johansen S. Karlsen R.T. Karstad I.M. Kielland S.T. Killengreen K. Killie L.H. Kristiansen F.S. Larsen L-M. Lauritzen T. Leming A.H. Lødemel G.E. Mathisen H.E. Moe M-A. Moen A. Nedberg S.I. Nordkild K.A. Nyborg M. Olufsen K.D. Opstad J. Oskarsson G.O. Pettersen J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk H.M. Sollid H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele O.K. Straum J. Sæleset Y. Sørensen S. Thorvaldsen A. Unhjem T.K. Vårnes M. Wiik J. Ytreberg V. Øie E.M. Øvrebø |
NB:
Semester 2019 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25