Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor

Ingrid Karoline Jakobsen

Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
 
09:00      
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6091-2 Samlinger
H. Brox
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00
VID-6091-2 Samlinger
H. Brox
I.K. Jakobsen
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
VID-6091-2 Samlinger
H. Brox
I.K. Jakobsen
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 F.105-AUD
LER-1051-2 Forelesning
Praksisseminar
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
A. Nedberg
A. Unhjem
13:00  
14:00  
15:00    
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6011-1 Samling 1
H. Brox
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6011-1 Samling 1
H. Brox
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.308
LER-1051-2 Forelesning
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6011-1 Samling 1
H. Brox
I.K. Jakobsen
 
11:00  
12:00  
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
15:00  
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2019
Tirsdag
05.03.2019
Onsdag
06.03.2019
Torsdag
07.03.2019
Fredag
08.03.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.112
MV.110 K.113
LER-1051-2 Forelesning
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
A. Nedberg
A. Unhjem
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
LER-1051-2 Forelesning
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
A. Nedberg
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.203
LER-1051-2 Forelesning
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
A. Nedberg
A. Unhjem
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6091-2 Samlinger
H. Brox
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00
VID-6091-2 Samlinger
H. Brox
I.K. Jakobsen
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
VID-6091-2 Samlinger
H. Brox
I.K. Jakobsen
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6011-1 Samling 1
H. Brox
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6011-1 Samling 1
H. Brox
I.K. Jakobsen
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6011-1 Samling 1
H. Brox
I.K. Jakobsen
   
11:00    
12:00    
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6091-2 Eksamen
H. Brox
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00
VID-6091-2 Eksamen
H. Brox
I.K. Jakobsen
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00