Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor

Ingrid Karoline Jakobsen

Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
09.01.2019
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Torsdag
10.01.2019
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.01.2019
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Onsdag
16.01.2019
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
29.01.2019
12:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 F.105-AUD
LER-1051-2 Forelesning
Praksisseminar
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
A. Nedberg
A. Unhjem
Onsdag
30.01.2019
10:15-16:00 VID-6091-2 Samlinger H. Brox
I.K. Jakobsen
Torsdag
31.01.2019
08:15-16:00 VID-6091-2 Samlinger H. Brox
I.K. Jakobsen
Fredag
01.02.2019
08:15-15:00 VID-6091-2 Samlinger H. Brox
I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
04.02.2019
10:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6011-1 Samling 1 H. Brox
I.K. Jakobsen
Tirsdag
05.02.2019
08:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6011-1 Samling 1 H. Brox
I.K. Jakobsen
Onsdag
06.02.2019
08:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6011-1 Samling 1 H. Brox
I.K. Jakobsen
Torsdag
07.02.2019
08:15-10:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.308
LER-1051-2 Forelesning L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
08.02.2019
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.02.2019
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Tirsdag
12.02.2019
10:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.03.2019
12:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
LER-1051-2 Forelesning L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
A. Nedberg
A. Unhjem
Onsdag
06.03.2019
12:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.203
LER-1051-2 Forelesning L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
A. Nedberg
A. Unhjem
Fredag
08.03.2019
08:15-12:00 MV.110 K.112
MV.110 K.113
LER-1051-2 Forelesning I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
A. Nedberg
A. Unhjem
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
03.04.2019
10:15-16:00 VID-6091-2 Samlinger H. Brox
I.K. Jakobsen
Torsdag
04.04.2019
08:15-16:00 VID-6091-2 Samlinger H. Brox
I.K. Jakobsen
Fredag
05.04.2019
08:15-15:00 VID-6091-2 Samlinger H. Brox
I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.04.2019
10:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6011-1 Samling 1 H. Brox
I.K. Jakobsen
Tirsdag
09.04.2019
08:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6011-1 Samling 1 H. Brox
I.K. Jakobsen
Onsdag
10.04.2019
08:15-16:00 MV.110 E.201
ENG-6011-1 Samling 1 H. Brox
I.K. Jakobsen
Torsdag
11.04.2019
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.05.2019
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
Torsdag
09.05.2019
08:15-16:00 VID-6091-2 Eksamen H. Brox
I.K. Jakobsen
Fredag
10.05.2019
08:15-15:00 VID-6091-2 Eksamen H. Brox
I.K. Jakobsen