Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor

Ingrid Cathrin Nordli

Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
Forelesning
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H4 4.262
PED-2001-1 Forelesning
I.C. Nordli
P.A. Opdal
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
Forelesning
T. Isaksen
I.C. Nordli
A.M. Pesch
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
BLU-2000-1 Gruppe 2
Seminar gruppe 2
I.C. Nordli
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H4 4.262
PED-2001-1 Forelesning
I.C. Nordli
P.A. Opdal
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
BLU-2000-1 Gruppe 2
Seminar gruppe 2
I.C. Nordli
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.201
VID-6203-2 Foreslesning
I.C. Nordli
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H4 4.262
PED-2001-1 Forelesning
I.C. Nordli
P.A. Opdal
   
09:00      
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H4 4.262
PED-2001-1 Forelesning
I.C. Nordli
P.A. Opdal
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H4 4.262
PED-2001-1 Forelesning
I.C. Nordli
P.A. Opdal
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.113
BLU-2000-1 Gruppe 2
Seminar gruppe 2
I.C. Nordli
     
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
BLU-2000-1 Gruppe 1
Seminar gruppe 1
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
BLU-2000-1 Gruppe 3
Seminar gruppe 3
I.C. Nordli
     
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H4 4.262
PED-2001-1 Forelesning
I.C. Nordli
P.A. Opdal
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
18.02.2019
Tirsdag
19.02.2019
Onsdag
20.02.2019
Torsdag
21.02.2019
Fredag
22.02.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H4 4.262
PED-2001-1 Forelesning
I.C. Nordli
P.A. Opdal
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 9
Uke
9
Mandag
25.02.2019
Tirsdag
26.02.2019
Onsdag
27.02.2019
Torsdag
28.02.2019
Fredag
01.03.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H4 4.262
PED-2001-1 Forelesning
I.C. Nordli
P.A. Opdal
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 TEO-H1 1.343
PED-2012-1 Skrivekurs
I.C. Nordli
     
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2019
Tirsdag
05.03.2019
Onsdag
06.03.2019
Torsdag
07.03.2019
Fredag
08.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
BLU-2000-1 Gruppe 1
Seminar gruppe 1
I.C. Nordli
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
BLU-2000-1 Gruppe 3
Seminar gruppe 3
I.C. Nordli
     
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
BLU-2000-1 Gruppe 2
Seminar gruppe 2
I.C. Nordli
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.425
PED-2001-1 Forelesning
I.C. Nordli
P.A. Opdal
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H4 4.262
PED-2001-1 Forelesning
I.C. Nordli
P.A. Opdal
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 TEO-H1 1.343
PED-2012-1 Skrivekurs
I.C. Nordli
     
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 18
Uke
18
Mandag
29.04.2019
Tirsdag
30.04.2019
Onsdag
01.05.2019
Torsdag
02.05.2019
Fredag
03.05.2019
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 SVHUM C1003
BOOKING- Booking MBE076
LOG-3100
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 SVHUM B1004
BOOKING- Booking MBE076
LOG-3100
I.C. Nordli
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Cathrin Nordli - Førstelektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 SVHUM C1003
BOOKING- Booking MBE076
LOG-3100
I.C. Nordli
       
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00