Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Kristin Emilie Willumsen Bjørndal - Førsteamanuensis

Kristin Emilie Willumsen Bjørndal

Uke 5
Mandag
09:15-12:00 - 28.01.2019
Gruppe 1
Seminar
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 07.02.2019
Booking SIL034
ILP - Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
Uke 7
Mandag
08:15-12:00 - 11.02.2019
Seminargruppe B
Praksiscafé - Klasse B
12:15-16:00 - 11.02.2019
Seminargruppe A
Praksiscafé - Klasse A
Tirsdag
08:15-12:00 - 12.02.2019
Undervisning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
Praksiscafe - Klasse A
12:15-16:00 - 12.02.2019
Undervisning Klasse B: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Praksiscafe - Klasse B
Onsdag
08:15-12:00 - 13.02.2019
Undervisning Klasse C: for masterfagene matematikk og engelsk
Praksiscafe - Klasse C
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 28.02.2019
Booking SIL034
Teammøte 1-7, 1.år
Rom:
Fredag
Uke 11
Mandag
08:15-12:00 - 11.03.2019
Undervisning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
12:15-16:00 - 11.03.2019
Undervisning Klasse B: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Tirsdag
08:15-12:00 - 12.03.2019
Undervisning Klasse C: for masterfagene matematikk og engelsk
Onsdag
Torsdag
12:15-16:00 - 14.03.2019
Seminargruppe A
Fredag
08:15-12:00 - 15.03.2019
Seminargruppe B
Uke 13
Mandag
10:15-12:00 - 25.03.2019
Undervisning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
12:15-14:00 - 25.03.2019
Undervisning Klasse B: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Tirsdag
08:15-10:00 - 26.03.2019
Seminargruppe A
10:15-12:00 - 26.03.2019
Undervisning Klasse C: for masterfagene matematikk og engelsk
12:15-14:00 - 26.03.2019
Seminargruppe B
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 15
Mandag
08:15-12:00 - 08.04.2019
Seminargruppe B
12:15-16:00 - 08.04.2019
Seminargruppe A
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 10.04.2019
Undervisning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
12:15-16:00 - 10.04.2019
Undervisning Klasse B: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Torsdag
08:15-12:00 - 11.04.2019
Undervisning Klasse C: for masterfagene matematikk og engelsk
12:15-16:00 - 11.04.2019
Booking MBE076
Boklansering

 Opptak+live
Fredag
Uke 17
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 23.04.2019
Seminargruppe A
12:15-16:00 - 23.04.2019
Seminargruppe B
Onsdag
08:15-12:00 - 24.04.2019
Undervisning Klasse A: for masterfagene matematikk og naturfag
12:15-16:00 - 24.04.2019
Undervisning Klasse B: for masterfagene norsk og samfunnsfag
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag