Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Kristin Isaksen - Universitetslektor

Kristin Isaksen

Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Undervisning - Kun LER-1050
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
G.O. Pettersen
H. Sollid
M. Volden
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Undervisning - Kun LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
H. Sollid
     
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LER-1050-2 5-10 trinn - Engelsk
K. Isaksen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LER-1050-2 5-10 trinn - Engelsk
K. Isaksen
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1651-2 Praksis
Praksisforberedende møte - IKKE STUDENTER!!!
O.G. Drageset
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
M-A. Moen
S.I. Nordkild
M. Olufsen
J. Sæleset
Y. Sørensen
15:00    
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1050-2 5-10 trinn - Engelsk
K. Isaksen
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1652-2 Praksisforberedende møte
Praksisforberedende møte - IKKE STUDENTER!
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
M-A. Moen
S.I. Nordkild
M. Olufsen
J. Sæleset
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LRU-2670-2 Praksis 2. semester felles
Praksisforberedende møte - IKKE STUDENTER!
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
K. Isaksen
G. Kalseth
I.M. Kielland
A.B. Sortland
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.205
LRU-2270-2 Praksis
Praksisforberedende møte - IKKE STUDENTER!
L. Husjord
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
R.T. Karstad
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
M. Son
J. Sæleset
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.103
LER-1050-2 5-10 trinn - Engelsk
K. Isaksen
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 5-10 trinn, 1.år
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
K. Isaksen
N.B. Johansen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.M. Sollid
O.K. Straum
Y. Sørensen
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1050-2 5-10 trinn - Engelsk
K. Isaksen
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
 
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1050-2 Undervisning - Kun LER-1050
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
L. Hjemgård Johansen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
G.O. Pettersen
H. Sollid
M. Volden
V. Øie
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1052-2 Undervisning - Kun LER-1052
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
I. Frenning
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
H. Sollid
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
H. Brox
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.103
LER-1050-2 5-10 trinn - Engelsk
K. Isaksen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
18.02.2019
Tirsdag
19.02.2019
Onsdag
20.02.2019
Torsdag
21.02.2019
Fredag
22.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 C.104
LER-1152-2 Undervisning
K. Isaksen
M. Liset
M. Wiik
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1152-2 Undervisning
K. Isaksen
M. Liset
M. Wiik
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking SIL034
Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 1.år
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Grønvik
K. Isaksen
G. Kalseth
R.T. Karstad
K. Killie
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
M-A. Moen
S.I. Nordkild
M. Olufsen
J. Sæleset
Y. Sørensen
15:00      
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
25.02.2019
Tirsdag
26.02.2019
Onsdag
27.02.2019
Torsdag
28.02.2019
Fredag
01.03.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1152-2 Undervisning
K. Isaksen
M. Liset
M. Wiik
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking SIL034
Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 2.år
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Grønvik
K. Isaksen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
K. Killie
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
M-A. Moen
S.I. Nordkild
M. Olufsen
J. Sæleset
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2019
Tirsdag
05.03.2019
Onsdag
06.03.2019
Torsdag
07.03.2019
Fredag
08.03.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
K. Isaksen
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
K. Isaksen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
BOOKING- Booking SIL034
Evaluering/erfaringsdeling praksis 1-7, 2.år
L. Hjemgård Johansen
K. Isaksen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A. Nedberg
J. Sæleset
A. Unhjem
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 5-10 trinn, 2.år
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
K. Isaksen
N.B. Johansen
R. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.M. Sollid
O.K. Straum
J. Ytreberg
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Evaluering/erfaringsdeling praksis 1-7, 3.år
L. Husjord
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
R.T. Karstad
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
J. Sæleset
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
K. Isaksen
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
K. Isaksen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
25.03.2019
Tirsdag
26.03.2019
Onsdag
27.03.2019
Torsdag
28.03.2019
Fredag
29.03.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
K. Isaksen
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
K. Isaksen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Undervisning
K. Isaksen
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2019
Tirsdag
23.04.2019
Onsdag
24.04.2019
Torsdag
25.04.2019
Fredag
26.04.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1152-2 Undervisning
K. Isaksen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristin Isaksen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2019 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 5, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25