Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer

Linda Frantzen

Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
T. Unstad
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-2 Forelesning
L. Frantzen
T. Unstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 MV.110 J.101
BLU-1005-2 Seminargruppe 2
Seminar gr. 2
L. Frantzen
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 C.104
BLU-1005-2 Forelesning
Etterarbeid praksis
P.E. Bartnæs
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
BLU-1005-2 Seminargruppe 3
Seminar gr. 3
L. Frantzen
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 MV.110 J.101
BLU-1005-2 Seminargruppe 1
Seminar gr.1
L. Frantzen
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 8
Uke
8
Mandag
18.02.2019
Tirsdag
19.02.2019
Onsdag
20.02.2019
Torsdag
21.02.2019
Fredag
22.02.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Tur
L. Frantzen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.308
BLU-1005-2 Seminargruppe 1
Seminar gr.1
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.U05E
BLU-1005S-2 Gr. C
Vanntilvenning gr. C
L. Frantzen
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 E.202
BLU-1211-1 Felles undervisning
Felles seminar
L. Frantzen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.308
BLU-1005-2 Seminargruppe 2
Seminar gr. 2
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.308
BLU-1005-2 Seminargruppe 3
Seminar gr. 3
L. Frantzen
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1005S-2 Felles undervisning
Forelesning
L. Frantzen
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1005-2 Forelesning
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1005S-2 Felles undervisning
Fiskesprell
L. Frantzen
   
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005S-2 Felles undervisning
Forelesning
L. Frantzen
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.202
BLU-1002S-2 Undervisning
Etterarbeid praksis
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
A.B. Sortland
T. Unstad
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
BLU-1005S-2 Gr. A
Vanntilvenning gr. A
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
BLU-1005S-2 Gr. B
Vanntilvenning gr. B
L. Frantzen
15:00  
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 9
Uke
9
Mandag
25.02.2019
Tirsdag
26.02.2019
Onsdag
27.02.2019
Torsdag
28.02.2019
Fredag
01.03.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-2 Forelesning
L. Frantzen
T. Unstad
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
BLU-1005-2 Seminargruppe 1
Seminar gr.1
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
BLU-1005-2 Seminargruppe 2
Seminar gr. 2
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
BLU-1005-2 Seminargruppe 3
Seminar gr. 3
L. Frantzen
   
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.308
VID-6051-1 Samlinger
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:15
12:15-13:15 MV.110 E.308
VID-6051-1 Samlinger
L. Frantzen
   
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 MV.110 E.308
VID-6051-1 Samlinger
L. Frantzen
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2019
Tirsdag
05.03.2019
Onsdag
06.03.2019
Torsdag
07.03.2019
Fredag
08.03.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
BLU-1005-2 Seminargruppe 2
Seminar gr. 2
L. Frantzen
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-2 Forelesning
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.308
BLU-1005-2 Seminargruppe 2
Seminar gr. 2
L. Frantzen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
BLU-1005-2 Seminargruppe 3
Seminar gr. 3
L. Frantzen
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.308
BLU-1005-2 Seminargruppe 3
Seminar gr. 3
L. Frantzen
   
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.308
BLU-1005-2 Seminargruppe 1
Seminar gr.1
L. Frantzen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 J.101
BLU-1005-2 Seminargruppe 1
Seminar gr.1
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.307
MV.110 J.101
BLU-1005S-2 Gruppe 2
Framlegg arbeidskrav gruppe 2
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005S-2 Felles undervisning
Førstehjelp- teori
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.113
BLU-1005-2 Seminargruppe 1
Seminar gr.1 (gjennomføring arbeidskrav)
K.H. Danielsen
L. Frantzen
S.T. Killengreen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
BLU-1005S-2 Gr. B
Førstehjelpskurs gr. B
L. Frantzen
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
BLU-1005S-2 Gr. C
Førstehjelpskurs gr. C
L. Frantzen
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BLU-1005-2 Forelesning
Forelesning (ute)
K.H. Danielsen
L. Frantzen
S.T. Killengreen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.113
BLU-1005-2 Seminargruppe 3
Seminar gr. 3 (Gjennomføring arbeidskrav)
K.H. Danielsen
L. Frantzen
S.T. Killengreen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
BLU-1005S-2 Gr. A
Førstehjelpskurs gr. A
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.112
BLU-1005-2 Seminargruppe 2
Seminar gr. 2 (Gjennomføring arbeidskrav)
K.H. Danielsen
L. Frantzen
S.T. Killengreen
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-17:00
14:15-17:00 MV.110 E.307
MV.110 J.101
BLU-1005S-2 Gruppe 1
Fremlegg arbeidskrav gruppe 1
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
15:00  
16:00        
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking SIL034
Veiledning
L. Frantzen
 
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 13
Uke
13
Mandag
25.03.2019
Tirsdag
26.03.2019
Onsdag
27.03.2019
Torsdag
28.03.2019
Fredag
29.03.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005S-2 Gruppe 1
Framlegg didaktisk oppgave gr. 1 (arbeidskrav)
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-2 Forelesning
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.301
BLU-1005-2 Gruppe C
Gr. C Fiskesprell
L. Frantzen
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 C.301
BLU-1005-2 Gruppe A
Gr. A Fiskesprell
L. Frantzen
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 C.301
BLU-1005-2 Gruppe D
Gr. D Fiskesprell
L. Frantzen
12:00      
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1005S-2 Gruppe 1
Seminargruppe 1
L. Frantzen
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005S-2 Gruppe 2
Framlegg didaktisk oppgave gr. 2 (arbeidskrav)
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.301
BLU-1005-2 Gruppe B
Gr. B Fiskesprell
L. Frantzen
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-17:00
14:15-17:00
BLU-1005S-2 Gruppe 2
Seminargruppe 2
L. Frantzen
 
15:00  
16:00        
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.308
BLU-1005-2 Seminargruppe 2
Seminar gr. 2
L. Frantzen
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1005-2 Forelesning
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.308
BLU-1005-2 Seminargruppe 3
Seminar gr. 3
L. Frantzen
   
11:00      
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.308
BLU-1005-2 Seminargruppe 1
Seminar gr.1
L. Frantzen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1005-2 Forelesning
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005S-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.U05E
BLU-1005-2 Gruppe D
Gr. D Svømming
L. Frantzen
09:00    
10:00          
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 E.308
BLU-1005S-2 Gruppe 2
Eksamesnforberedelser gr. 2
L. Frantzen
A.B. Sortland
   
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
BLU-1005-2 Gruppe C
Gr. C Svømming
L. Frantzen
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 F.103-AUD
BLU-1005S-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.201
BLU-1005S-2 Gruppe 1
Eksamensforberedelser gr. 1
L. Frantzen
A.B. Sortland
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
BLU-1005-2 Gruppe A
Gr. A Svømming
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.U05E
BLU-1005-2 Gruppe B
Gr. B Svømming
L. Frantzen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
15:00  
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2019
Tirsdag
23.04.2019
Onsdag
24.04.2019
Torsdag
25.04.2019
Fredag
26.04.2019
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1005-2 Forelesning
L. Frantzen
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 18
Uke
18
Mandag
29.04.2019
Tirsdag
30.04.2019
Onsdag
01.05.2019
Torsdag
02.05.2019
Fredag
03.05.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 C.104
BLU-1005-2 Forelesning
Læringscafé
K.H. Danielsen
L. Frantzen
S.T. Killengreen
T. Unstad
   
10:00    
11:00    
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 20
Uke
20
Mandag
13.05.2019
Tirsdag
14.05.2019
Onsdag
15.05.2019
Torsdag
16.05.2019
Fredag
17.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 21
Uke
21
Mandag
20.05.2019
Tirsdag
21.05.2019
Onsdag
22.05.2019
Torsdag
23.05.2019
Fredag
24.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 22
Uke
22
Mandag
27.05.2019
Tirsdag
28.05.2019
Onsdag
29.05.2019
Torsdag
30.05.2019
Fredag
31.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 23
Uke
23
Mandag
03.06.2019
Tirsdag
04.06.2019
Onsdag
05.06.2019
Torsdag
06.06.2019
Fredag
07.06.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 K.112
MV.110 K.113
BLU-1005-2 Eksamen
K.H. Danielsen
L. Frantzen
S.T. Killengreen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 K.112
MV.110 K.113
BLU-1005-2 Eksamen
K.H. Danielsen
L. Frantzen
S.T. Killengreen
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Frantzen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 24
Uke
24
Mandag
10.06.2019
Tirsdag
11.06.2019
Onsdag
12.06.2019
Torsdag
13.06.2019
Fredag
14.06.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00