Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor

Linda Hjemgård Johansen

Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.302
LRU-3641-1 Forelesning
L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-1350-2 Gruppe B - 2.år KRØ+NOR/ENG/MAT/SAMF
L. Hjemgård Johansen
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.301
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1350-2 Gruppe D - 2.år KRØ+NAT
L. Hjemgård Johansen
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1350-2 Gruppe A - 1.år KRØ+MAT
K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1350-2 Felles 1. år AC
L. Hjemgård Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1350-2 Felles 2. år BD
L. Hjemgård Johansen
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1350-2 Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT
K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 K.114
LRU-3641-1 Forelesning
S-E. Andreassen
L. Hjemgård Johansen
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 K.114
LRU-3641-1 Forelesning
L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 F.105-AUD
LER-1051-2 Forelesning
Praksisseminar
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
S.T. Killengreen
A. Nedberg
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
 
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 1-7, 2.år
H.R. Folkenborg
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
R.T. Karstad
A. Nedberg
H.M. Sollid
A. Unhjem
J. Ytreberg
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
A.K. Winther
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.308
LER-1051-2 Forelesning
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00    
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
A.K. Winther
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 1-7, 4.år
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
N.B. Johansen
R.T. Karstad
H.E. Moe
H.M. Sollid
A.R. Steele
Y. Sørensen
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1050-2 Undervisning - Kun LER-1050
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
L. Hjemgård Johansen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
G.O. Pettersen
H. Sollid
M. Volden
V. Øie
   
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
18.02.2019
Tirsdag
19.02.2019
Onsdag
20.02.2019
Torsdag
21.02.2019
Fredag
22.02.2019
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1350-2 Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT
K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1350-2 Felles 2. år BD
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.301
LER-1350-2 Gruppe A - 1.år KRØ+MAT
K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
   
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
25.02.2019
Tirsdag
26.02.2019
Onsdag
27.02.2019
Torsdag
28.02.2019
Fredag
01.03.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.112
LRU-3641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.302
LER-1350-2 Felles 2. år BD
L. Hjemgård Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 K.112
LRU-3641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
13:00      
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2019
Tirsdag
05.03.2019
Onsdag
06.03.2019
Torsdag
07.03.2019
Fredag
08.03.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1350-2 Gruppe C - 1.år KRØ+NOR/ENG/SAMF/NAT
K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
LER-1051-2 Forelesning
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
A. Nedberg
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.203
LER-1051-2 Forelesning
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
A. Nedberg
A. Unhjem
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1350-2 Felles 2. år BD
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
BOOKING- Booking SIL034
Evaluering/erfaringsdeling praksis 1-7, 2.år
L. Hjemgård Johansen
K. Isaksen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A. Nedberg
J. Sæleset
A. Unhjem
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.301
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 K.114
LRU-3641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:30
12:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 J.101
BOOKING- Booking SIL034
K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
A.K. Winther
 
13:00      
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
25.03.2019
Tirsdag
26.03.2019
Onsdag
27.03.2019
Torsdag
28.03.2019
Fredag
29.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.114
LRU-3641-1 Forelesning
L. Hjemgård Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1350-2 Felles 2. år BD
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.301
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
LRU-3641-1 Forelesning
L. Hjemgård Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1350-2 Felles 2. år BD
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
 
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.114
LRU-3641-1 Forelesning
L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.114
LRU-3641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.301
LER-1350-2 Gruppe B - 2.år KRØ+NOR/ENG/MAT/SAMF
L. Hjemgård Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
A.K. Winther
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.114
LRU-3641-1 Forelesning
K.H. Danielsen
L. Hjemgård Johansen
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1350-2 Felles 2. år BD
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00
LER-1350B-1 Undervisning
Skidag
L. Hjemgård Johansen
A.K. Winther
       
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
A.K. Winther
   
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 K.114
LRU-3641-1 Eksamen
L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
10:00    
11:00    
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2019
Tirsdag
23.04.2019
Onsdag
24.04.2019
Torsdag
25.04.2019
Fredag
26.04.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
LER-1350B-1 Undervisning
L. Hjemgård Johansen
A.K. Winther
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2019 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25