Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer

Linn Hege Kristiansen

Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
09:00    
10:00    
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1502-2 Gruppe A: MAT/ENG
L. Husjord
L.H. Kristiansen
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1502-2 Felles undervisning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1502-2 Gruppe B: NOR/SAMF/NAT
L. Husjord
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1502-2 Felles undervisning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
 
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.205
LRU-2270-2 Praksis
Praksisforberedende møte - IKKE STUDENTER!
L. Husjord
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
R.T. Karstad
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
M. Son
J. Sæleset
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
15:00        
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 5-10 trinn, 1.år
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
K. Isaksen
N.B. Johansen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.M. Sollid
O.K. Straum
Y. Sørensen
J. Ytreberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1502-2 Felles undervisning
Dette gjelder kun for følgende studenter: Hermann K Hartvigsen, Ane T Pleym, Marit Fredeng og Ingeborg E Killi
L. Husjord
L.H. Kristiansen
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
 
11:00      
12:00      
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Evaluering/erfaringsdeling praksis 1-7, 3.år
L. Husjord
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
R.T. Karstad
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
J. Sæleset
15:00    
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1502-2 Gruppe A: MAT/ENG
L. Husjord
L.H. Kristiansen
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LER-1502-2 Gruppe B: NOR/SAMF/NAT
L. Husjord
L.H. Kristiansen
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 13
Uke
13
Mandag
25.03.2019
Tirsdag
26.03.2019
Onsdag
27.03.2019
Torsdag
28.03.2019
Fredag
29.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1502-2 Felles undervisning
L. Husjord
L.H. Kristiansen
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
BOOKING- Booking JOT003
Klargjøring til elevbesøk
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
BOOKING- Booking JOT003
Klargjøring til elevbesøk
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
BOOKING- Booking JOT003
Klargjøring til elevbesøk
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
BOOKING- Booking JOT003
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2019
Tirsdag
23.04.2019
Onsdag
24.04.2019
Torsdag
25.04.2019
Fredag
26.04.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.301
MV.110 C.302
LRU-2220-2 Forelesning
L.H. Kristiansen
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linn Hege Kristiansen - Høgskolelærer/øvingslærer i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00