Timeplan 2019 Vår - lærer Lisbet Rønningsbakk - Dosent
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.01.2019 |
08:15-11:00 | LRU-3901-1 | Seminarundervisning Tromsø Fellessamling |
L. Rønningsbakk A.R. Steele |
|
12:15-14:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LER-1003-2 | Felles undervisning | L. Rønningsbakk |
|
Tirsdag 15.01.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 E.203 |
LRU-3000-2 | Forelesning | L. Rønningsbakk |
Onsdag 16.01.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 F.105-AUD |
LRU-3000-2 | Seminar | L. Rønningsbakk |
14:15-16:00 | MV.110 E.202 |
LRU-3000-2 | Seminar | L. Rønningsbakk |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.01.2019 |
12:15-16:00 | MV.110 E.202 |
LRU-3000-2 | Forelesning | L. Rønningsbakk |
Tirsdag 29.01.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LRU-3000-2 | Seminar | L. Rønningsbakk |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 20.02.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LER-1003-2 | Felles undervisning | R. Johansen L. Rønningsbakk |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 27.02.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 E.202 |
LER-1003-2 | Klasse A: Naturfag | R. Johansen L. Rønningsbakk |
12:15-14:00 | MV.110 E.202 |
LER-1003-2 | Klasse B: Norsk og Samfunnsfag | R. Johansen L. Rønningsbakk |
|
Torsdag 28.02.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 E.202 |
LER-1003-2 | Klasse C: Matematikk og Engelsk | R. Johansen L. Rønningsbakk |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 06.03.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 E.202 |
LER-1003-2 | Klasse C: Matematikk og Engelsk | L. Rønningsbakk |
10:15-12:00 | MV.110 E.202 |
LER-1003-2 | Klasse A: Naturfag | L. Rønningsbakk |
|
14:15-16:00 | MV.110 E.202 |
LER-1003-2 | Klasse B: Norsk og Samfunnsfag | L. Rønningsbakk |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 25.04.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LER-1003-2 | Felles undervisning | L. Rønningsbakk |
Uke 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 29.04.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LER-1003-2 | Felles undervisning | L. Rønningsbakk |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 06.05.2019 |
08:15-16:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BOOKING- | Booking SIL034 GLU - Fagdag |
M. Bartnæs A. Birkeland K.E.W. Bjørndal H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset T.F. Eidissen A. Eriksen H.R. Folkenborg I. Frenning A.B. Fyhn S. Gamst B. Grønvik M.N. Hansen B. Haugseth O.J. Hembre L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt L. Husjord L. Hustad-Hoel J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen B-H. Johannessen N.B. Johansen R. Johansen S. Karlsen R.T. Karstad I.M. Kielland S.T. Killengreen K. Killie L.H. Kristiansen F.S. Larsen L-M. Lauritzen T. Leming A.H. Lødemel G.E. Mathisen H.E. Moe M-A. Moen A. Nedberg S.I. Nordkild K.A. Nyborg M. Olufsen K.D. Opstad J. Oskarsson G.O. Pettersen J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk H.M. Sollid H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele O.K. Straum J. Sæleset Y. Sørensen S. Thorvaldsen A. Unhjem T.K. Vårnes M. Wiik J. Ytreberg V. Øie E.M. Øvrebø |
NB:
Semester 2019 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 2, 4, 7, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25