Timeplan 2019 Vår - lærer Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 08.01.2019 |
12:15-13:00 | MV.110 E.205 |
BLU-1210-1 | Ordinær forelesning Forelesning ordinær klasse |
B. Haugseth A.M. Pesch G.O. Pettersen M.L. Sundelin M. Volden M. Wiik |
Torsdag 10.01.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.01.2019 |
11:15-12:00 | MV.110 F.103-AUD |
BLU-1210-1 | Felles undervisning Forelesning for ALLE |
F. Hiss M.L. Sundelin |
12:15-13:00 | MV.110 E.204-AUD |
BLU-1210-1 | Samling forelesning Forelesning samlingsbasert |
B. Haugseth F. Hiss G.O. Pettersen M.L. Sundelin M. Volden M. Wiik |
|
Tirsdag 15.01.2019 |
08:15-11:00 | MV.110 E.202 |
BLU-1210-1 | Samling gr. C Seminar om Vygotsky og språklig utvikling |
F. Hiss A.M. Pesch M.L. Sundelin |
12:15-14:00 | MV.110 E.205 |
BLU-1210-1 | Ordinær gr. A | A.M. Pesch M.L. Sundelin |
|
Onsdag 16.01.2019 |
08:15-11:00 | MV.110 E.203 |
BLU-1210-1 | Samling gr. D | F. Hiss A.M. Pesch M.L. Sundelin |
Torsdag 17.01.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 E.203 |
BOOKING- | Booking MBE076 Masterveiledningsprosjekt ILP |
S. Boldermo O.G. Drageset H.R. Folkenborg J. Höper R.E. Jakhelln K. Killie T. Leming A.M. Pesch H.M. Sollid H. Sollid M.L. Sundelin Y. Sørensen A. Unhjem V. Øie |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
V. Bergan S. Boldermo A. Eriksen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 22.01.2019 |
08:15-11:00 | MV.110 E.201 |
VID-6203-2 | Foreslesning | I.C. Nordli M.L. Sundelin |
11:15-12:00 | MV.110 E.201 |
VID-6203-2 | Foreslesning | M. Dardanou A.M. Pesch M.L. Sundelin |
|
12:15-15:00 | MV.110 E.201 |
VID-6203-2 | Foreslesning | M.L. Sundelin |
|
Onsdag 23.01.2019 |
10:15-12:00 | MV.110 C.109G MV.110 C.109G_GR1 MV.110 C.109G_GR2 MV.110 C.109G_GR3 MV.110 C.109G_GR4 |
LER-1101-2 | Gruppe A: ENG/NAT | A. Nedberg M.L. Sundelin |
12:15-14:00 | MV.110 C.109G MV.110 C.109G_GR1 MV.110 C.109G_GR2 MV.110 C.109G_GR3 MV.110 C.109G_GR4 |
LER-1101-2 | Gruppe B: KRØ/SAMF | A. Nedberg M.L. Sundelin |
|
Torsdag 24.01.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
V. Bergan S. Boldermo A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth R. Larsen M.L. Sundelin T.K. Vårnes |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 29.01.2019 |
14:15-16:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-1210-1 | Felles undervisning AVLYST: Forelesning for ALLE Forelesning for ALLE |
M.L. Sundelin |
Onsdag 30.01.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 E.205 |
BLU-1210-1 | Samling gr. D AVLYST |
M.L. Sundelin |
10:15-12:00 | MV.110 E.202 |
BLU-1210-1 | Ordinær forelesning AVLYST: Ordinær forelesning Forelesning ordinær klasse |
M.L. Sundelin |
|
14:15-16:00 | MV.110 E.205 |
BLU-1210-1 | Samling gr. C AVLYST |
M.L. Sundelin |
|
Torsdag 31.01.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
|
Fredag 01.02.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 C.104 |
LER-1101-2 | Forelesning | M.L. Sundelin |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.02.2019 |
09:15-10:00 | MV.110 E.204-AUD |
BLU-1210-1 | Samling forelesning Forelesning samlingsbasert |
M.L. Sundelin |
14:15-16:00 | MV.110 E.202 |
BOOKING- | Booking MBE076 Masterveiledningsprosjekt ILP |
M. Bartnæs S. Boldermo O.G. Drageset H.R. Folkenborg J. Höper R.E. Jakhelln K. Killie T. Leming A.M. Pesch H.M. Sollid H. Sollid M.L. Sundelin Y. Sørensen A. Unhjem V. Øie |
|
Tirsdag 12.02.2019 |
09:15-11:00 | MV.110 E.205 |
BLU-1210-1 | Samling gr. C | A.M. Pesch M.L. Sundelin |
11:15-13:00 | MV.110 E.205 |
BLU-1210-1 | Samling gr. D | A.M. Pesch M.L. Sundelin |
|
15:15-16:00 | MV.110 E.204-AUD |
BLU-1210-1 | Samling forelesning Forelesning samlingsbasert |
M.L. Sundelin |
|
Torsdag 14.02.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo A. Eriksen S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin T.K. Vårnes |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 20.02.2019 |
15:15-16:00 | MV.110 E.202 |
BLU-1210-1 | Ordinær forelesning Forelesning ordinær klasse |
M.L. Sundelin |
Torsdag 21.02.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
V. Bergan S. Boldermo M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
|
Fredag 22.02.2019 |
11:15-13:00 | MV.110 E.103 |
BLU-1210-1 | Ordinær gr. B | A.M. Pesch M.L. Sundelin |
13:15-15:00 | MV.110 C.104 |
BLU-1210-1 | Ordinær gr. A | A.M. Pesch M.L. Sundelin |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 25.02.2019 |
09:15-14:00 | MV.110 E.201 |
VID-6203-2 | Foreslesning | M.L. Sundelin |
Tirsdag 26.02.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 E.201 |
VID-6203-2 | Foreslesning | M. Dardanou M.L. Sundelin |
10:15-12:00 | MV.110 C.311 |
VID-6203-2 | Foreslesning | B. Haugseth M.L. Sundelin |
|
12:15-15:00 | MV.110 E.201 |
VID-6203-2 | Foreslesning | M.L. Sundelin |
|
Torsdag 28.02.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møte om praksisdialog |
V. Bergan A. Bjørn-Bergstad M. Dardanou N.H. Dønnem H. Habbestad O.M. Kanck S.R. Kvande C.H. Moen A. Myrstad K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes M. Wiik |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 07.03.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 21.03.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 28.03.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 01.04.2019 |
08:15-12:00 | MV.110 F.103-AUD |
BLU-1210-1 | Samling forelesning Forelesning samlingsbasert |
S. Johansen M.L. Sundelin |
12:15-16:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-1210-1 | Ordinær forelesning Forelesning ordinær klasse |
S. Johansen M.L. Sundelin |
|
Tirsdag 02.04.2019 |
14:15-16:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-1210-1 | Felles undervisning Forelesning for ALLE |
A.M. Pesch M.L. Sundelin |
Onsdag 03.04.2019 |
08:15-14:00 | MV.110 C.109G MV.110 C.109G_GR1 MV.110 C.109G_GR2 MV.110 C.109G_GR3 MV.110 C.109G_GR4 Klikk for å vise/skjule alle |
BLU-1210-1 | Samling forelesning | G.O. Pettersen M.L. Sundelin |
14:15-16:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-1210-1 | Felles undervisning Forelesning for ALLE |
A.M. Pesch M.L. Sundelin |
|
Torsdag 04.04.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin T.K. Vårnes |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 23.04.2019 |
12:15-14:00 | MV.110 E.203 |
BLU-1210-1 | Samling gr. C | M.L. Sundelin |
14:15-16:00 | MV.110 E.201 |
BLU-1210-1 | Samling gr. D | M.L. Sundelin |
|
Onsdag 24.04.2019 |
09:15-10:00 | MV.110 E.204-AUD |
BLU-1210-1 | Samling forelesning Forelesning samlingsbasert |
A.M. Pesch M.L. Sundelin |
10:15-12:00 | MV.110 E.205 |
BLU-1210-1 | Samling gr. C | M.L. Sundelin |
|
12:15-14:00 | MV.110 E.205 |
BLU-1210-1 | Samling gr. D | M.L. Sundelin |
|
14:15-16:00 | MV.110 J.101 |
BLU-1210-1 | Samling gr. D | M.L. Sundelin M. Volden |
|
Torsdag 25.04.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
|
Fredag 26.04.2019 |
08:15-09:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-1210-1 | Felles undervisning Forelesning for ALLE |
M.L. Sundelin |
09:15-11:00 | MV.110 C.104 |
BLU-1210-1 | Ordinær forelesning Forelesning ordinær klasse |
M.L. Sundelin |
|
12:15-14:00 | MV.110 J.101 |
BLU-1210-1 | Samling gr. D | M.L. Sundelin |
|
14:15-16:00 | MV.110 E.204-AUD |
BLU-1210-1 | Samling forelesning Forelesning samlingsbasert |
F. Hiss S. Johansen A.M. Pesch G.O. Pettersen M.L. Sundelin M. Volden M. Wiik |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 09.05.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 20 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 16.05.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 21 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 23.05.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 22 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 30.05.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 23 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 06.06.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 24 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 11.06.2019 |
08:15-16:30 | MV.110 E.201 MV.110 E.301 MV.110 E.302 |
BLU-1210-1 | Eksamen | M.L. Sundelin |
Onsdag 12.06.2019 |
08:15-16:30 | MV.110 E.201 MV.110 E.301 MV.110 E.302 |
BLU-1210-1 | Eksamen | M.L. Sundelin |
Torsdag 13.06.2019 |
08:15-16:00 | MV.110 E.201 MV.110 E.302 |
BLU-1210-1 | Eksamen | M.L. Sundelin |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
||
Fredag 14.06.2019 |
08:15-16:00 | MV.110 E.201 |
BLU-1210-1 | Eksamen | M.L. Sundelin |