Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Miriam Elise Wiik - Universitetslektor

Miriam Elise Wiik

Uke 2
Mandag
Tirsdag
12:15-13:00 - 08.01.2019
Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
14:15-16:00 - 08.01.2019
Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
Lærer:
M. Wiik
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 10.01.2019
Undervisning
Lærer:
M. Wiik
Fredag
Uke 3
Mandag
12:15-13:00 - 14.01.2019
Samling forelesning
Forelesning samlingsbasert
14:15-16:00 - 14.01.2019
Ordinær gr. A
Lærer:
M. Wiik
Tirsdag
12:15-14:00 - 15.01.2019
Samling gr. D
Lærer:
M. Wiik
Onsdag
08:15-10:00 - 16.01.2019
Klasse A: Naturfag
Lærer:
M. Wiik
12:15-14:00 - 16.01.2019
Klasse B: Norsk og Samfunnsfag
Lærer:
M. Wiik
14:15-16:00 - 16.01.2019
Ordinær gr. B
Lærer:
M. Wiik
Torsdag
08:15-10:00 - 17.01.2019
Samling forelesning
Forelesning samlingsbasert
Lærer:
M. Wiik
10:15-12:00 - 17.01.2019
Klasse C: Matematikk og Engelsk
Lærer:
M. Wiik
12:15-14:00 - 17.01.2019
Samling gr. C
Lærer:
M. Wiik
Fredag
09:15-12:00 - 18.01.2019
Samling gr. C
12:15-15:00 - 18.01.2019
Samling gr. D
Uke 4
Mandag
09:15-11:00 - 21.01.2019
Foreslesning
14:15-16:00 - 21.01.2019
Foreslesning
Lærer:
M. Wiik
Tirsdag
Onsdag
08:15-11:00 - 23.01.2019
Ordinær gr. B
12:15-15:00 - 23.01.2019
Ordinær gr. A
Torsdag
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
08:15-11:00 - 29.01.2019
Samling gr. C
11:15-14:00 - 29.01.2019
Samling gr. D
Onsdag
08:15-14:00 - 30.01.2019
Samling gr. C
Torsdag
08:15-14:00 - 31.01.2019
Samling gr. D
Fredag
08:15-11:00 - 01.02.2019
Ordinær gr. B
12:15-15:00 - 01.02.2019
Ordinær gr. A
Uke 6
Mandag
Tirsdag
08:15-14:00 - 05.02.2019
Ordinær gr. A
Onsdag
08:15-14:00 - 06.02.2019
Ordinær gr. B
Torsdag
14:15-15:45 - 07.02.2019
Booking SIL034
ILP - Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-15:00 - 21.02.2019
Gruppe A
Lærer:
M. Wiik
Fredag
08:15-11:00 - 22.02.2019
Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
12:15-13:00 - 22.02.2019
Undervisning
13:15-16:00 - 22.02.2019
Undervisning
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 27.02.2019
Undervisning
Torsdag
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
10:15-12:00 - 11.03.2019
Klasse C: Matematikk og Engelsk
Lærer:
M. Wiik
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 13.03.2019
Klasse A: Naturfag
12:15-14:00 - 13.03.2019
Klasse B: Norsk og Samfunnsfag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 15.03.2019
Forelesning
12:15-14:00 - 15.03.2019
Gruppe A ENG/NAT
14:15-16:00 - 15.03.2019
Gruppe B KRØ/SAMF
Uke 12
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 21.03.2019
Gruppe B KRØ/SAMF
Fredag
Uke 13
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 27.03.2019
Klasse C: Matematikk og Engelsk
10:15-12:00 - 27.03.2019
Klasse A: Naturfag
12:15-14:00 - 27.03.2019
Klasse B: Norsk og Samfunnsfag
Torsdag
08:15-12:00 - 28.03.2019
Undervisning
Lærer:
M. Wiik
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 05.04.2019
Felles undervisning
Forelesning for ALLE
Lærer:
M. Wiik
Uke 15
Mandag
Tirsdag
13:15-15:00 - 09.04.2019
Foreslesning
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 11.04.2019
Booking SIL034
ILP - Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 24.04.2019
Samling gr. D
12:15-14:00 - 24.04.2019
Samling gr. C
Torsdag
Fredag
14:15-16:00 - 26.04.2019
Samling forelesning
Forelesning samlingsbasert
Uke 18
Mandag
Tirsdag
12:15-16:00 - 30.04.2019
Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 20
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 23
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 24
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag