Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Miriam Elise Wiik - Universitetslektor

Miriam Elise Wiik

Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1102-1 Undervisning
M. Wiik
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
B. Haugseth
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
     
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.214
LER-1003-2 Klasse A: Naturfag
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Samling forelesning
Forelesning samlingsbasert
M. Wiik
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Samling gr. C
S. Johansen
M. Wiik
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1003-2 Klasse C: Matematikk og Engelsk
M. Wiik
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Samling forelesning
Forelesning samlingsbasert
B. Haugseth
F. Hiss
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Samling gr. D
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.214
LER-1003-2 Klasse B: Norsk og Samfunnsfag
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Samling gr. C
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Samling gr. D
S. Johansen
M. Wiik
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
15:00      
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
S. Johansen
M. Wiik
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 MV.110 E.201
VID-6203-2 Foreslesning
M. Dardanou
M. Wiik
     
10:00      
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
S. Johansen
M. Wiik
   
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.214
VID-6203-2 Foreslesning
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
BLU-1210-1 Samling gr. C
S. Johansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
BLU-1210-1 Samling gr. C
S. Johansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
BLU-1210-1 Samling gr. D
S. Johansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.311
MV.110 E.203
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
S. Johansen
M. Wiik
09:00  
10:00  
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
BLU-1210-1 Samling gr. D
S. Johansen
M. Wiik
 
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 C.311
MV.110 E.202
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
S. Johansen
M. Wiik
13:00  
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
BLU-1210-1 Ordinær gr. A
S. Johansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
BLU-1210-1 Ordinær gr. B
S. Johansen
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møte om praksisdialog
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
18.02.2019
Tirsdag
19.02.2019
Onsdag
20.02.2019
Torsdag
21.02.2019
Fredag
22.02.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
A.M. Pesch
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 C.104
LER-1100B-2 Gruppe A
M. Wiik
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 C.104
LER-1152-2 Undervisning
K. Isaksen
M. Liset
M. Wiik
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.214
LER-1152-2 Undervisning
K. Isaksen
M. Liset
M. Wiik
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
25.02.2019
Tirsdag
26.02.2019
Onsdag
27.02.2019
Torsdag
28.02.2019
Fredag
01.03.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1152-2 Undervisning
K. Isaksen
M. Liset
M. Wiik
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møte om praksisdialog
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2019
Tirsdag
05.03.2019
Onsdag
06.03.2019
Torsdag
07.03.2019
Fredag
08.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.203
BLU-1208-2 Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
H. Habbestad
B. Haugseth
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.308
BLU-1208-2 Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
H. Habbestad
B. Haugseth
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1003-2 Klasse A: Naturfag
R. Johansen
M. Wiik
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1003-2 Klasse B: Norsk og Samfunnsfag
R. Johansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.203
BLU-1208-2 Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
H. Habbestad
B. Haugseth
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1003-2 Klasse C: Matematikk og Engelsk
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1001-2 Forelesning
O.J. Hembre
M. Wiik
11:00
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
LER-1001-2 Gruppe A ENG/NAT
O.J. Hembre
M. Wiik
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1001-2 Gruppe B KRØ/SAMF
O.J. Hembre
M. Wiik
15:00  
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1001-2 Gruppe B KRØ/SAMF
O.J. Hembre
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.111
MV.110 C.214
LER-1001-2 Gruppe B KRØ/SAMF
O.J. Hembre
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1001-2 Gruppe A ENG/NAT
O.J. Hembre
M. Wiik
09:00    
10:00    
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1001-2 Gruppe A ENG/NAT
O.J. Hembre
M. Wiik
     
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
25.03.2019
Tirsdag
26.03.2019
Onsdag
27.03.2019
Torsdag
28.03.2019
Fredag
29.03.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.214
LER-1003-2 Klasse C: Matematikk og Engelsk
R. Johansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1102-1 Undervisning
M. Wiik
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1003-2 Klasse A: Naturfag
R. Johansen
M. Wiik
 
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.214
LER-1003-2 Klasse B: Norsk og Samfunnsfag
R. Johansen
M. Wiik
   
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1210-1 Felles undervisning
Forelesning for ALLE
M. Wiik
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 MV.110 K.112
VID-6203-2 Foreslesning
M. Dardanou
B. Haugseth
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
M. Wiik
     
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2019
Tirsdag
23.04.2019
Onsdag
24.04.2019
Torsdag
25.04.2019
Fredag
26.04.2019
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
BLU-1210-1 Samling gr. D
A.M. Pesch
M. Wiik
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
BLU-1210-1 Samling gr. C
A.M. Pesch
M. Wiik
   
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Samling forelesning
Forelesning samlingsbasert
F. Hiss
S. Johansen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
29.04.2019
Tirsdag
30.04.2019
Onsdag
01.05.2019
Torsdag
02.05.2019
Fredag
03.05.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
S. Johansen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
 
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 20
Uke
20
Mandag
13.05.2019
Tirsdag
14.05.2019
Onsdag
15.05.2019
Torsdag
16.05.2019
Fredag
17.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
20.05.2019
Tirsdag
21.05.2019
Onsdag
22.05.2019
Torsdag
23.05.2019
Fredag
24.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
27.05.2019
Tirsdag
28.05.2019
Onsdag
29.05.2019
Torsdag
30.05.2019
Fredag
31.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
03.06.2019
Tirsdag
04.06.2019
Onsdag
05.06.2019
Torsdag
06.06.2019
Fredag
07.06.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 24
Uke
24
Mandag
10.06.2019
Tirsdag
11.06.2019
Onsdag
12.06.2019
Torsdag
13.06.2019
Fredag
14.06.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
NB: Semester 2019 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 16, 25