Timeplan 2019 Vår - lærer Miriam Elise Wiik - Universitetslektor
Uke 2
Mandag
Tirsdag
12:15-13:00 - 08.01.2019
Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
Forelesning ordinær klasse
14:15-16:00 - 08.01.2019
Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
Forelesning ordinær klasse
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 10.01.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 3
Mandag
12:15-13:00 - 14.01.2019
Samling forelesning
Forelesning samlingsbasert
Forelesning samlingsbasert
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 17.01.2019
Samling forelesning
Forelesning samlingsbasert
Forelesning samlingsbasert
10:15-12:00 - 17.01.2019
Klasse C: Matematikk og Engelsk
14:15-15:45 - 17.01.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 24.01.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
08:15-11:00 - 29.01.2019
Samling gr. C
11:15-14:00 - 29.01.2019
Samling gr. D
Onsdag
08:15-14:00 - 30.01.2019
Samling gr. C
Torsdag
08:15-14:00 - 31.01.2019
Samling gr. D
14:15-15:45 - 31.01.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
08:15-11:00 - 01.02.2019
Ordinær gr. B
12:15-15:00 - 01.02.2019
Ordinær gr. A
Uke 6
Mandag
Tirsdag
08:15-14:00 - 05.02.2019
Ordinær gr. A
Onsdag
08:15-14:00 - 06.02.2019
Ordinær gr. B
Torsdag
14:15-15:45 - 07.02.2019
Booking SIL034
BLU - Møte om praksisdialog
BLU - Møte om praksisdialog
Lærer:
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
Rom:
14:15-15:45 - 07.02.2019
Booking SIL034
ILP - Personalmøte
ILP - Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
08:15-16:00 - 08.02.2019
Booking SIL034
GLU - Fagdag
GLU - Fagdag
Lærer:
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 14.02.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 21.02.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
08:15-11:00 - 22.02.2019
Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
Forelesning ordinær klasse
12:15-13:00 - 22.02.2019
Undervisning
13:15-16:00 - 22.02.2019
Undervisning
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 27.02.2019
Undervisning
Torsdag
14:15-15:45 - 28.02.2019
Booking SIL034
BLU - Møte om praksisdialog
BLU - Møte om praksisdialog
Lærer:
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 07.03.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 11
Mandag
10:15-12:00 - 11.03.2019
Klasse C: Matematikk og Engelsk
Tirsdag
08:15-16:00 - 12.03.2019
Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
Onsdag
08:15-16:00 - 13.03.2019
Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
12:15-14:00 - 13.03.2019
Klasse B: Norsk og Samfunnsfag
Torsdag
08:15-16:00 - 14.03.2019
Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
14:15-15:45 - 14.03.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 12
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 19.03.2019
Gruppe B KRØ/SAMF
12:15-16:00 - 19.03.2019
Gruppe A ENG/NAT
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 21.03.2019
Gruppe B KRØ/SAMF
14:15-15:45 - 21.03.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
08:15-12:00 - 22.03.2019
Gruppe A ENG/NAT
Uke 13
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 27.03.2019
Klasse C: Matematikk og Engelsk
12:15-14:00 - 27.03.2019
Klasse B: Norsk og Samfunnsfag
Torsdag
14:15-15:45 - 28.03.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 04.04.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
08:15-10:00 - 05.04.2019
Felles undervisning
Forelesning for ALLE
Forelesning for ALLE
Uke 15
Mandag
Tirsdag
13:15-15:00 - 09.04.2019
Foreslesning
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 11.04.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
14:15-15:45 - 11.04.2019
Booking SIL034
ILP - Personalmøte
ILP - Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 25.04.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
14:15-16:00 - 26.04.2019
Samling forelesning
Forelesning samlingsbasert
Forelesning samlingsbasert
Uke 18
Mandag
Tirsdag
12:15-16:00 - 30.04.2019
Ordinær forelesning
Forelesning ordinær klasse
Forelesning ordinær klasse
Onsdag
Torsdag
08:15-16:00 - 02.05.2019
Booking SIL034
BLU - Fagdag
BLU - Fagdag
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 03.05.2019
Booking SIL034
BLU - Fagdag
BLU - Fagdag
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Uke 19
Mandag
08:15-16:00 - 06.05.2019
Booking SIL034
GLU - Fagdag
GLU - Fagdag
Lærer:
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 09.05.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 20
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 16.05.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 23.05.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 30.05.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 23
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 06.06.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 24
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 13.06.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
M. Liset
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
NB:
Semester 2019 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 16, 25