Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer

Nina Helene Dønnem

Uke 2
Mandag
11:15-16:00 - 07.01.2019
Undervisning
Forelesning/ undervisning
Tirsdag
11:15-16:00 - 08.01.2019
Felles undervisning
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-16:00 - 16.01.2019
Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 17.01.2019
Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 18.01.2019
Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
Rom:
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-16:00 - 25.01.2019
Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
Rom:
Uke 5
Mandag
08:15-16:00 - 28.01.2019
Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
Rom:
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
13:15-16:00 - 12.02.2019
Felles undervisning
Forelesning/undervisning
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
08:15-10:00 - 18.02.2019
Felles undervisning
Musikkgruppe 1a: Spilleprøve
Lærer:
N.H. Dønnem
10:15-12:00 - 18.02.2019
Felles undervisning
Musikkgruppe 1b: Spilleprøve
Lærer:
N.H. Dønnem
12:15-15:00 - 18.02.2019
Booking MBE076
Eventuelle spilleprøver BLU-1002
Lærer:
N.H. Dønnem
Tirsdag
08:15-11:00 - 19.02.2019
Felles undervisning
Onsdag
08:15-11:00 - 20.02.2019
Undervisning
Forelesning/ undervisning
13:15-16:00 - 20.02.2019
Felles undervisning
Torsdag
08:15-12:00 - 21.02.2019
Undervisning
Forelesning/ undervisning
Fredag
Uke 9
Mandag
13:15-16:00 - 25.02.2019
Felles undervisning
Tirsdag
Onsdag
12:15-16:00 - 27.02.2019
Felles undervisning
Torsdag
08:15-14:00 - 28.02.2019
Felles undervisning
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-11:00 - 06.03.2019
Felles undervisning
Torsdag
08:15-11:00 - 07.03.2019
Felles undervisning
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
09:15-12:00 - 12.03.2019
Felles undervisning
Onsdag
08:15-14:00 - 13.03.2019
Undervisning
Arbeidskrav
Torsdag
09:15-12:00 - 14.03.2019
Felles undervisning
Fredag
Uke 12
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 21.03.2019
Gruppe 2
Seminar gruppe 2
Lærer:
N.H. Dønnem
Fredag
Uke 13
Mandag
Tirsdag
Onsdag
14:15-16:00 - 27.03.2019
Gruppe 1
Seminar gruppe 1
Lærer:
N.H. Dønnem
Torsdag
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
Onsdag
14:15-16:00 - 03.04.2019
Gruppe 3
Seminar gruppe 3
Lærer:
N.H. Dønnem
Torsdag
Fredag
Uke 15
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 09.04.2019
Gruppe 2
Seminargruppe 2
Lærer:
N.H. Dønnem
Onsdag
14:15-16:00 - 10.04.2019
Gruppe 1
Seminar gr. 1
Lærer:
N.H. Dønnem
Torsdag
11:15-16:00 - 11.04.2019
Undervisning
Eksamensforberedelser
Fredag
08:15-13:00 - 12.04.2019
Undervisning
Eksamensforberedelser
Uke 17
Mandag
Tirsdag
12:15-23:30 - 23.04.2019
Felles undervisning
Eksamensforberedelser
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag