Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer

Nina Helene Dønnem

Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 F.103-AUD
MV.110 I.112
BLU-1002S-2 Undervisning
Forelesning/ undervisning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
     
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
T. Unstad
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Praksismøte i bhg.
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møte om praksisdialog
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 C.104
BLU-1005-2 Forelesning
Etterarbeid praksis
P.E. Bartnæs
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
M. Liset
T. Unstad
       
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
Forelesning/undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
     
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 8
Uke
8
Mandag
18.02.2019
Tirsdag
19.02.2019
Onsdag
20.02.2019
Torsdag
21.02.2019
Fredag
22.02.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.311
BLU-1002-2 Felles undervisning
Musikkgruppe 1a: Spilleprøve
N.H. Dønnem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-2 Undervisning
Forelesning/ undervisning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-2 Undervisning
Forelesning/ undervisning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
 
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.311
BLU-1002-2 Felles undervisning
Musikkgruppe 1b: Spilleprøve
N.H. Dønnem
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 MV.110 B.111
BOOKING- Booking MBE076
Eventuelle spilleprøver BLU-1002
N.H. Dønnem
       
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.202
BLU-1002S-2 Undervisning
Etterarbeid praksis
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
B.A. Karlsen
A.B. Sortland
T. Unstad
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 9
Uke
9
Mandag
25.02.2019
Tirsdag
26.02.2019
Onsdag
27.02.2019
Torsdag
28.02.2019
Fredag
01.03.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møte om praksisdialog
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2019
Tirsdag
05.03.2019
Onsdag
06.03.2019
Torsdag
07.03.2019
Fredag
08.03.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
 
09:00      
10:00      
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-2 Undervisning
Arbeidskrav
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 C.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1002-2 Felles undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
 
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-2 Undervisning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-2 Undervisning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
   
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.311
BLU-1002-2 Gruppe 2
Seminar gruppe 2
N.H. Dønnem
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 13
Uke
13
Mandag
25.03.2019
Tirsdag
26.03.2019
Onsdag
27.03.2019
Torsdag
28.03.2019
Fredag
29.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-2 Undervisning
T.H. Blixrud
M. Dardanou
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.111
MV.110 C.214
MV.110 D.U01-AUD
MV.110 I.112
BLU-1002S-2 Undervisning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 F.103-AUD
MV.110 I.112
BLU-1002S-2 Undervisning
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1002-2 Gruppe 1
Seminar gruppe 1
N.H. Dønnem
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1002-2 Gruppe 3
Seminar gruppe 3
N.H. Dønnem
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-2 Undervisning
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
09:00        
10:00        
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002S-2 Undervisning
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
12:00      
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1002S-2 Gruppe 2
Seminargruppe 2
N.H. Dønnem
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1002S-2 Gruppe 1
Seminar gr. 1
N.H. Dønnem
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2019
Tirsdag
23.04.2019
Onsdag
24.04.2019
Torsdag
25.04.2019
Fredag
26.04.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 MV.110 B.111
MV.110 B.112
MV.110 C.214
MV.110 C.306
MV.110 C.307
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelser
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
   
09:00        
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-23:30
11:15-23:30 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.306
MV.110 C.307
MV.110 C.311
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelser
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
12:15-23:30 MV.110 B.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelser
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
M. Liset
   
12:00      
13:00        
14:00        
15:00        
16:00        
17:00        
18:00        
19:00        
20:00        
21:00        
22:00        
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 18
Uke
18
Mandag
29.04.2019
Tirsdag
30.04.2019
Onsdag
01.05.2019
Torsdag
02.05.2019
Fredag
03.05.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
NB: Semester 2019 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25