Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis

Olav Kansgar Straum

Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 11.01.2019
Samling
Lærer:
O.K. Straum
12:15-16:00 - 11.01.2019
Samling
Lærer:
O.K. Straum
Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-16:00 - 17.01.2019
Felles undervisning
Lærer:
O.K. Straum
Fredag
08:15-10:00 - 18.01.2019
Felles undervisning
Lærer:
O.K. Straum
10:15-12:00 - 18.01.2019
Gruppe B: 1.år
Lærer:
O.K. Straum
12:15-14:00 - 18.01.2019
Gruppe A: 2.år
Lærer:
O.K. Straum
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 07.02.2019
Booking SIL034
ILP - Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 12
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
09:00-16:00 - 22.03.2019
Samling
Uke 13
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 26.03.2019
Felles undervisning
Lærer:
O.K. Straum
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 29.03.2019
Gruppe A: 2.år
Lærer:
O.K. Straum
10:15-12:00 - 29.03.2019
Gruppe B: 1.år
Lærer:
O.K. Straum
Uke 14
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 02.04.2019
Felles undervisning
Lærer:
O.K. Straum
14:15-16:00 - 02.04.2019
Felles undervisning
Lærer:
O.K. Straum
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 15
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 09.04.2019
Felles undervisning
Lærer:
O.K. Straum
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 11.04.2019
Booking SIL034
ILP - Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
08:15-10:00 - 12.04.2019
Gruppe A: 2.år
Lærer:
O.K. Straum
10:15-12:00 - 12.04.2019
Gruppe B: 1.år
Lærer:
O.K. Straum
Uke 17
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 23.04.2019
Felles undervisning
Lærer:
O.K. Straum
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 26.04.2019
Gruppe A: 2.år
Lærer:
O.K. Straum
10:15-12:00 - 26.04.2019
Gruppe B: 1.år
Lærer:
O.K. Straum
Uke 18
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 30.04.2019
Felles undervisning
Lærer:
O.K. Straum
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 03.05.2019
Gruppe A: 2.år
Lærer:
O.K. Straum
10:15-12:00 - 03.05.2019
Gruppe B: 1.år
Lærer:
O.K. Straum
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
09:00-16:00 - 10.05.2019
Samling
Lærer:
O.K. Straum