Timeplan 2019 Vår - lærer Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 10.01.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 16.01.2019 |
08:15-16:00 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Praksismøte i bhg. |
P.E. Bartnæs A. Bjørn-Bergstad K.H. Danielsen M. Dardanou N.H. Dønnem L. Frantzen B. Karlsen S.T. Killengreen T. Unstad |
|
Torsdag 17.01.2019 |
08:15-16:00 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Praksismøte i bhg. |
P.E. Bartnæs A. Bjørn-Bergstad K.H. Danielsen M. Dardanou N.H. Dønnem L. Frantzen B. Karlsen S.T. Killengreen T. Unstad |
|
Fredag 18.01.2019 |
08:15-16:00 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Praksismøte i bhg. |
P.E. Bartnæs A. Bjørn-Bergstad K.H. Danielsen M. Dardanou N.H. Dønnem L. Frantzen B. Karlsen S.T. Killengreen T. Unstad |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.01.2019 |
08:15-16:00 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Praksismøte i bhg. |
P.E. Bartnæs A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud K.H. Danielsen M. Dardanou N.H. Dønnem L. Frantzen S.T. Killengreen M. Liset T. Unstad |
|
Torsdag 31.01.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.02.2019 |
12:15-15:00 | MV.110 C.104 |
BLU-1005-2 | Forelesning Etterarbeid praksis |
P.E. Bartnæs K.H. Danielsen M. Dardanou N.H. Dønnem L. Frantzen E. Gamst-Nergård B. Karlsen S.T. Killengreen M. Liset T. Unstad |
Torsdag 14.02.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo A. Eriksen S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin T.K. Vårnes |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 18.02.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-1004S-2 | Felles forelesning Forelesning |
P.E. Bartnæs |
Tirsdag 19.02.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 F.103-AUD |
BLU-1004S-2 | Felles forelesning Forelesning |
P.E. Bartnæs |
10:15-12:00 | MV.110 E.203 |
BLU-1004S-2 | Gruppe 1 Seminargruppe 1 |
P.E. Bartnæs |
|
10:15-12:00 | MV.110 E.308 |
BLU-1004S-2 | Gruppe 2 Seminargruppe 2 |
P.E. Bartnæs |
|
12:15-14:00 | MV.110 E.304 |
BLU-1004S-2 | Gruppe 1 Seminargruppe 1 |
P.E. Bartnæs |
|
12:15-14:00 | MV.110 E.202 |
BLU-1004S-2 | Gruppe 2 Seminargruppe 2 |
P.E. Bartnæs |
|
14:15-16:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-1004-2 | Forelesning | P.E. Bartnæs |
|
Onsdag 20.02.2019 |
10:15-13:00 | MV.110 E.203 |
BLU-1004-2 | Gruppe 1 SEM: Seminar gruppe 1 |
P.E. Bartnæs |
14:15-16:00 | MV.110 E.204-AUD |
BLU-1005S-2 | Gr. C BLU-1004S Framlegg (Gruppe C) |
P.E. Bartnæs |
|
Torsdag 21.02.2019 |
10:15-13:00 | MV.110 E.205 |
BLU-1004-2 | Gruppe 3 SEM: Seminar gruppe 3 |
P.E. Bartnæs |
14:15-16:00 | MV.110 E.204-AUD |
BLU-1005S-2 | Gr. A BLU-1004S Framlegg (Gruppe A) |
P.E. Bartnæs |
|
Fredag 22.02.2019 |
08:15-11:00 | MV.110 E.103 |
BLU-1004-2 | Gruppe 2 SEM: Seminar gruppe 2 |
P.E. Bartnæs |
13:15-16:00 | MV.110 E.103 MV.110 E.202 |
BLU-1002S-2 | Undervisning Etterarbeid praksis |
P.E. Bartnæs A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud M. Dardanou N.H. Dønnem L. Frantzen B. Karlsen A.B. Sortland T. Unstad |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 28.02.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs S. Boldermo A. Eriksen I. Frenning S.T. Killengreen R. Larsen |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 07.03.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 14.03.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin T.K. Vårnes |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 21.03.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 25.03.2019 |
08:15-10:00 | MV.110 F.103-AUD |
BLU-1004-2 | Forelesning | P.E. Bartnæs |
10:15-13:00 | MV.110 E.205 |
BLU-1004-2 | Gruppe 2 SEM: Seminar gruppe 2 |
P.E. Bartnæs |
|
13:15-16:00 | MV.110 E.205 |
BLU-1004-2 | Gruppe 3 SEM: Seminar gruppe 3 |
P.E. Bartnæs |
|
Tirsdag 26.03.2019 |
08:15-11:00 | MV.110 E.203 |
BLU-1004-2 | Gruppe 1 SEM: Seminar gruppe 1 |
P.E. Bartnæs |
Torsdag 28.03.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 04.04.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin T.K. Vårnes |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 25.04.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 09.05.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 20 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 16.05.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 21 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 23.05.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 22 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 30.05.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 23 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 06.06.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |
Uke 24 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 13.06.2019 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking SIL034 BLU - Møtetid |
P.E. Bartnæs V. Bergan S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou A. Eriksen I. Frenning B. Haugseth S.T. Killengreen R. Larsen M.L. Sundelin M. Volden T.K. Vårnes |