Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Rachel Elise Jakhelln - Professor

Rachel Elise Jakhelln

Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-3551-1 Undervisning
R.E. Jakhelln
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LRU-3551-1 Gruppe A: MAT/NAT som fag 1
R.E. Jakhelln
 
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
LRU-3551-1 Gruppe B: NOR/ENG/SAMF som fag 1
R.E. Jakhelln
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-3551-1 Undervisning
R.E. Jakhelln
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LRU-3551-1 Gruppe B: NOR/ENG/SAMF som fag 1
R.E. Jakhelln
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
BOOKING- Booking MBE076
Masterveiledningsprosjekt ILP
S. Boldermo
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Höper
R.E. Jakhelln
K. Killie
T. Leming
A.M. Pesch
H.M. Sollid
H. Sollid
M.L. Sundelin
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-3551-1 Gruppe A: MAT/NAT som fag 1
R.E. Jakhelln
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-2001-2 5-10 trinn (gruppe B) NOR/SAMF fag1 el 2
R.E. Jakhelln
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
LRU-2001-2 1-7 trinn (gruppe A)
R.E. Jakhelln
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2001-2 Forelesning
R.E. Jakhelln
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-2001-2 5-10 trinn (gruppe C) ikke NOR/SAMF som fag 1 el 2
R.E. Jakhelln
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.113
LRU-3551-1 Gruppe A: MAT/NAT som fag 1
R.E. Jakhelln
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-3551-1 Gruppe B: NOR/ENG/SAMF som fag 1
R.E. Jakhelln
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-3551-1 Undervisning
R.E. Jakhelln
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.205
LRU-2270-2 Praksis
Praksisforberedende møte - IKKE STUDENTER!
L. Husjord
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
R.T. Karstad
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
M. Son
J. Sæleset
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-3551-1 Undervisning
R.E. Jakhelln
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
LRU-3551-1 Gruppe B: NOR/ENG/SAMF som fag 1
R.E. Jakhelln
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
09:00    
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LRU-3551-1 Gruppe A: MAT/NAT som fag 1
R.E. Jakhelln
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.201
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:00-13:00
11:00-13:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2001-2 Dialogseminar 1-7 og 5-10
R.E. Jakhelln
R. Johansen
A.R. Steele
 
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-3550-1 Undervisning
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00 MV.110 E.104C
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 F.103-AUD
MV.110 J.U07
Klikk for å vise/skjule alle
LRU-2001-2 Dialogseminar 1-7 og 5-10
R.E. Jakhelln
R. Johansen
A.R. Steele
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 1-7, 3.år
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
R.E. Jakhelln
N.B. Johansen
R.T. Karstad
H.E. Moe
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
J. Ytreberg
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.202
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
MV.110 E.203
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
MV.110 K.112
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 5-10 trinn, 3.år
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hustad
R.E. Jakhelln
N.B. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
H.M. Sollid
A.B. Sortland
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
15:00    
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 C.214
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
     
10:00        
11:00        
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.214
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
   
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking MBE076
Masterveiledningsprosjekt ILP
M. Bartnæs
S. Boldermo
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Höper
R.E. Jakhelln
K. Killie
T. Leming
A.M. Pesch
H.M. Sollid
H. Sollid
M.L. Sundelin
Y. Sørensen
A. Unhjem
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 5-10 trinn, 4.år
K.H. Danielsen
L. Hustad
R.E. Jakhelln
N.B. Johansen
H.E. Moe
H.M. Sollid
A.R. Steele
J. Ytreberg
E.M. Øvrebø
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2001-2 Forelesning
R.E. Jakhelln
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-3550-1 Felles LRU-3550+LRU-3551
Framlegg
R.E. Jakhelln
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.113
MV.110 K.114
LRU-3901-1 Seminarundervisning Tromsø
Fellessamling
R.E. Jakhelln
A. Unhjem
   
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
LRU-2001-2 1-7 trinn (gruppe A)
R.E. Jakhelln
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.304
LRU-2001-2 5-10 trinn (gruppe B) NOR/SAMF fag1 el 2
R.E. Jakhelln
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Evaluering/erfaringsdeling praksis 1-7, 3.år
L. Husjord
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
R.T. Karstad
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
J. Sæleset
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LRU-2001-2 5-10 trinn (gruppe C) ikke NOR/SAMF som fag 1 el 2
R.E. Jakhelln
15:00      
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 3.år
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
R.E. Jakhelln
R. Johansen
I.M. Kielland
J.F. Skogdal
A.B. Sortland
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LRU-3672-2 Læringscafe
Læringskafe
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-3551-1 Undervisning
R.E. Jakhelln
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2001-2 Forelesning
R.E. Jakhelln
09:00    
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2019
Tirsdag
23.04.2019
Onsdag
24.04.2019
Torsdag
25.04.2019
Fredag
26.04.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LRU-3551-1 Gruppe B: NOR/ENG/SAMF som fag 1
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-3551-1 Undervisning
R.E. Jakhelln
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.113
LRU-3551-1 Gruppe A: MAT/NAT som fag 1
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 18
Uke
18
Mandag
29.04.2019
Tirsdag
30.04.2019
Onsdag
01.05.2019
Torsdag
02.05.2019
Fredag
03.05.2019
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.214
MV.110 D.U01-AUD
LRU-2001-2 Formidlingsdag
R.E. Jakhelln
R. Johansen
A.R. Steele
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
MV.110 K.113
LRU-3551-1 Gruppe B: NOR/ENG/SAMF som fag 1
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
MV.110 K.113
LRU-3551-1 Gruppe A: MAT/NAT som fag 1
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.214
MV.110 D.U01-AUD
LRU-2001-2 Formidlingsdag
R.E. Jakhelln
R. Johansen
A.R. Steele
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.214
BOOKING- Booking JOT003
LRU-2001 Forberedelse til formidlingsdag
R.E. Jakhelln
R. Johansen
A.R. Steele
15:00      
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 21
Uke
21
Mandag
20.05.2019
Tirsdag
21.05.2019
Onsdag
22.05.2019
Torsdag
23.05.2019
Fredag
24.05.2019
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-14:30
09:00-14:30 MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.104
LRU-3551-1 Eksamen
R.E. Jakhelln
 
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00