Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Rune Johansen - Universitetslektor

Rune Johansen

Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.01.2019
14:30-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1652-2 Praksisforberedende møte
Praksisforberedende møte - IKKE STUDENTER!
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
M-A. Moen
S.I. Nordkild
M. Olufsen
J. Sæleset
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
29.01.2019
11:00-13:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-2001-2 Dialogseminar 1-7 og 5-10 R.E. Jakhelln
R. Johansen
A.R. Steele
13:00-16:00 MV.110 E.104C
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 F.103-AUD
MV.110 J.U07
Klikk for å vise/skjule alle
LRU-2001-2 Dialogseminar 1-7 og 5-10 R.E. Jakhelln
R. Johansen
A.R. Steele
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.02.2019
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 5-10 trinn, 3.år
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
L. Hustad-Hoel
R.E. Jakhelln
N.B. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
H.M. Sollid
A.B. Sortland
J. Ytreberg
Torsdag
07.02.2019
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
08.02.2019
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
20.02.2019
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1003-2 Felles undervisning R. Johansen
L. Rønningsbakk
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.02.2019
14:15-16:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking SIL034
Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 2.år
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Grønvik
K. Isaksen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
K. Killie
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
M-A. Moen
S.I. Nordkild
M. Olufsen
J. Sæleset
Onsdag
27.02.2019
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1003-2 Klasse A: Naturfag R. Johansen
L. Rønningsbakk
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1003-2 Klasse B: Norsk og Samfunnsfag R. Johansen
L. Rønningsbakk
Torsdag
28.02.2019
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1003-2 Klasse C: Matematikk og Engelsk R. Johansen
L. Rønningsbakk
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
13.03.2019
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1003-2 Klasse A: Naturfag R. Johansen
M. Wiik
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1003-2 Klasse B: Norsk og Samfunnsfag R. Johansen
M. Wiik
Torsdag
14.03.2019
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Teammøte 5-10 trinn, 2.år
O.G. Drageset
I. Frenning
B. Haugseth
L. Hustad-Hoel
K. Isaksen
N.B. Johansen
R. Johansen
K. Killie
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.M. Sollid
O.K. Straum
J. Ytreberg
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.03.2019
14:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 3.år
A. Birkeland
I. Frenning
B. Grønvik
R.E. Jakhelln
R. Johansen
I.M. Kielland
J.F. Skogdal
A.B. Sortland
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.03.2019
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1003-2 Felles undervisning R. Johansen
Onsdag
27.03.2019
08:15-10:00 MV.110 C.214
LER-1003-2 Klasse C: Matematikk og Engelsk R. Johansen
M. Wiik
10:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1003-2 Klasse A: Naturfag R. Johansen
M. Wiik
12:15-14:00 MV.110 C.214
LER-1003-2 Klasse B: Norsk og Samfunnsfag R. Johansen
M. Wiik
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
11.04.2019
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
02.05.2019
14:15-16:00 MV.110 C.214
BOOKING- Booking JOT003
LRU-2001 Forberedelse til formidlingsdag
R.E. Jakhelln
R. Johansen
A.R. Steele
Fredag
03.05.2019
08:15-12:00 MV.110 C.214
MV.110 D.U01-AUD
LRU-2001-2 Formidlingsdag R.E. Jakhelln
R. Johansen
A.R. Steele
12:15-16:00 MV.110 C.214
MV.110 D.U01-AUD
LRU-2001-2 Formidlingsdag R.E. Jakhelln
R. Johansen
A.R. Steele
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.05.2019
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø