Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Torbjørn Isaksen - Førstelektor

Torbjørn Isaksen

Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 2
Uke
2
Mandag
07.01.2019
Tirsdag
08.01.2019
Onsdag
09.01.2019
Torsdag
10.01.2019
Fredag
11.01.2019
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
Forelesning
T. Isaksen
I.C. Nordli
A.M. Pesch
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
BLU-2000-1 Gruppe 1
Seminar gruppe 1
T. Isaksen
     
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
Forelesning
T. Isaksen
     
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 3
Uke
3
Mandag
14.01.2019
Tirsdag
15.01.2019
Onsdag
16.01.2019
Torsdag
17.01.2019
Fredag
18.01.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Pedagogisk ledelse - prosjekt med Tromsø kommune
T. Isaksen
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
Forelesning
T. Isaksen
   
11:00      
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
BLU-2000-1 Gruppe 1
Seminar gruppe 1
T. Isaksen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 4
Uke
4
Mandag
21.01.2019
Tirsdag
22.01.2019
Onsdag
23.01.2019
Torsdag
24.01.2019
Fredag
25.01.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 5
Uke
5
Mandag
28.01.2019
Tirsdag
29.01.2019
Onsdag
30.01.2019
Torsdag
31.01.2019
Fredag
01.02.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Samlinger
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Samlinger
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Samlinger
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-12:00
09:00-12:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking SIL034
Samfunnsfagdidaktisk FoU-gruppe
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
T. Isaksen
B-H. Johannessen
L.B. Johanson
I.M. Kielland
R.I. Larsen
T. Leming
H.C. Pedersen
I.M. Seiness
T. Solhaug
 
10:00  
11:00  
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 6
Uke
6
Mandag
04.02.2019
Tirsdag
05.02.2019
Onsdag
06.02.2019
Torsdag
07.02.2019
Fredag
08.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
Forelesning
T. Isaksen
A.M. Pesch
T. Unstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 7
Uke
7
Mandag
11.02.2019
Tirsdag
12.02.2019
Onsdag
13.02.2019
Torsdag
14.02.2019
Fredag
15.02.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
18.02.2019
Tirsdag
19.02.2019
Onsdag
20.02.2019
Torsdag
21.02.2019
Fredag
22.02.2019
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
BLU-2000-1 Gruppe 3
Seminar gruppe 3
T. Isaksen
     
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
BLU-2000-1 Gruppe 1
Seminar gruppe 1
T. Isaksen
       
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 9
Uke
9
Mandag
25.02.2019
Tirsdag
26.02.2019
Onsdag
27.02.2019
Torsdag
28.02.2019
Fredag
01.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 10
Uke
10
Mandag
04.03.2019
Tirsdag
05.03.2019
Onsdag
06.03.2019
Torsdag
07.03.2019
Fredag
08.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 11
Uke
11
Mandag
11.03.2019
Tirsdag
12.03.2019
Onsdag
13.03.2019
Torsdag
14.03.2019
Fredag
15.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
Pedagogisk ledelse - prosjekt med Tromsø kommune
T. Isaksen
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 12
Uke
12
Mandag
18.03.2019
Tirsdag
19.03.2019
Onsdag
20.03.2019
Torsdag
21.03.2019
Fredag
22.03.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Samlinger
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Samlinger
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Samlinger
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 13
Uke
13
Mandag
25.03.2019
Tirsdag
26.03.2019
Onsdag
27.03.2019
Torsdag
28.03.2019
Fredag
29.03.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
T. Sverdrup
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
01.04.2019
Tirsdag
02.04.2019
Onsdag
03.04.2019
Torsdag
04.04.2019
Fredag
05.04.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 15
Uke
15
Mandag
08.04.2019
Tirsdag
09.04.2019
Onsdag
10.04.2019
Torsdag
11.04.2019
Fredag
12.04.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 17
Uke
17
Mandag
22.04.2019
Tirsdag
23.04.2019
Onsdag
24.04.2019
Torsdag
25.04.2019
Fredag
26.04.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 18
Uke
18
Mandag
29.04.2019
Tirsdag
30.04.2019
Onsdag
01.05.2019
Torsdag
02.05.2019
Fredag
03.05.2019
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 19
Uke
19
Mandag
06.05.2019
Tirsdag
07.05.2019
Onsdag
08.05.2019
Torsdag
09.05.2019
Fredag
10.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 20
Uke
20
Mandag
13.05.2019
Tirsdag
14.05.2019
Onsdag
15.05.2019
Torsdag
16.05.2019
Fredag
17.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 21
Uke
21
Mandag
20.05.2019
Tirsdag
21.05.2019
Onsdag
22.05.2019
Torsdag
23.05.2019
Fredag
24.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 22
Uke
22
Mandag
27.05.2019
Tirsdag
28.05.2019
Onsdag
29.05.2019
Torsdag
30.05.2019
Fredag
31.05.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 23
Uke
23
Mandag
03.06.2019
Tirsdag
04.06.2019
Onsdag
05.06.2019
Torsdag
06.06.2019
Fredag
07.06.2019
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Samlinger
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Samlinger
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Samlinger
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
K.F. Vennebo
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 24
Uke
24
Mandag
10.06.2019
Tirsdag
11.06.2019
Onsdag
12.06.2019
Torsdag
13.06.2019
Fredag
14.06.2019
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
T. Isaksen
S.R. Kvande
A.M. Pesch
A.B. Sortland
T. Sverdrup
T. Unstad
 
15:00          
16:00