Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2019 Vår - lærer Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor

Thilde Kleppe Vårnes

Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.01.2019
08:15-10:00 MV.110 E.205
BLU-1211-1 Felles undervisning
Forelesning
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
10:15-13:00 BLU-1211-1 Felles undervisning
Tur
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Onsdag
09.01.2019
10:15-12:00 MV.110 E.205
BLU-1211-1 Felles undervisning
Forelesning
T.K. Vårnes
Torsdag
10.01.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.01.2019
12:15-14:00 MV.110 C.111
BLU-1211-1 Felles undervisning
Forelesning
T.K. Vårnes
Tirsdag
15.01.2019
14:15-16:00 MV.110 C.111
BLU-1211-1 Gruppe 1
Seminar
T.K. Vårnes
Onsdag
16.01.2019
10:15-12:00 MV.110 K.113
BLU-1211-1 Felles undervisning
Forelesning
T.K. Vårnes
Torsdag
17.01.2019
10:15-12:00 MV.110 E.202
BLU-1211-1 Felles undervisning
Forelesning
T.K. Vårnes
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
V. Bergan
S. Boldermo
A. Eriksen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.01.2019
10:15-13:00 BLU-1211-1 Felles undervisning
Tur
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Onsdag
23.01.2019
14:15-16:00 MV.110 C.111
BLU-1211-1 Gruppe 1
Seminar
T.K. Vårnes
Torsdag
24.01.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
V. Bergan
S. Boldermo
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
R. Larsen
M.L. Sundelin
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
29.01.2019
09:00-12:00 BLU-1211-1 Felles undervisning
Samiske tradisjoner i Gimle barnehage - samisk avdeling
Tur

Veiledning for barnehager med samiske barn https://www.sametinget.no/content/download/821/file/Veileder%20for%20barnehager%20med%20samiske%20barn.pdf 

V. Bergan
T.K. Vårnes
Ellen Strandli
Onsdag
30.01.2019
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1211-1 Felles undervisning
Fremlegg
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Torsdag
31.01.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Fredag
01.02.2019
08:15-16:00 MV.110 K.114
LRU-3641-1 Forelesning L. Hjemgård Johansen
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
06.02.2019
09:15-11:00 BLU-1211-1 Gruppe 1
Seminar ute
T.K. Vårnes
12:15-14:00 MV.110 E.202
BLU-1211-1 Gruppe 1
Seminar
T.K. Vårnes
Torsdag
07.02.2019
12:15-14:00 MV.110 E.203
BLU-1211-1 Felles undervisning
Forelesning
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møte om praksisdialog
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Fredag
08.02.2019
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
12.02.2019
12:15-15:00 BLU-1211-1 Felles undervisning
Tur
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Torsdag
14.02.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
A. Eriksen
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.02.2019
10:15-11:00 MV.110 E.202
BLU-1211-1 Felles undervisning
Felles seminar
L. Frantzen
T.K. Vårnes
11:00-11:30 MV.110 E.202
BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Onsdag
20.02.2019
08:15-12:00 BLU-1211-1 Felles undervisning
Tur
L. Frantzen
T.K. Vårnes
Torsdag
21.02.2019
08:15-10:00 MV.110 E.205
BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
28.02.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møte om praksisdialog
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
07.03.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
14.03.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
21.03.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
28.03.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.04.2019
09:15-12:00 MV.110 E.203
BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Torsdag
04.04.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
T.K. Vårnes
Fredag
05.04.2019
12:15-15:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.205
BLU-1211-1 Felles undervisning
Fremlegg
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
10.04.2019
12:15-15:00 BLU-1211-1 Felles undervisning
Fremlegg for hele klassen ute
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Torsdag
11.04.2019
14:15-15:45 MV.110 F.103-AUD
BOOKING- Booking SIL034
ILP - Personalmøte
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G.W. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.04.2019
12:15-15:00 MV.110 E.202
BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
T.K. Vårnes
Torsdag
25.04.2019
09:15-12:00 MV.110 E.202
BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
12:15-14:00 MV.110 E.202
BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
02.05.2019
08:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
03.05.2019
08:15-16:00 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Fagdag
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.05.2019
08:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking SIL034
GLU - Fagdag
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
A.B. Fyhn
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Nedberg
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T.K. Vårnes
M. Wiik
J. Ytreberg
V. Øie
E.M. Øvrebø
Torsdag
09.05.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 20
Uke 20
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
16.05.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
23.05.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
30.05.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
03.06.2019
08:00-18:00 BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Tirsdag
04.06.2019
09:00-15:00 BLU-1211-1 Felles undervisning
Undervisning
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.K. Vårnes
Torsdag
06.06.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 24
Uke 24
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
13.06.2019
14:15-15:45 BOOKING- Booking SIL034
BLU - Møtetid
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes