Timeplan 2019 Vår - lærer Veronica Bergan - Førsteamanuensis
Uke 2
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 08.01.2019
Felles undervisning
Forelesning
Forelesning
10:15-13:00 - 08.01.2019
Felles undervisning
Tur
Tur
Rom:
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 10.01.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 17.01.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Rom:
Fredag
Uke 4
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 22.01.2019
Felles undervisning
Bedriftsbesøk på Remiks Miljøpark - direkte oppmøte på Remiks
Forelesning
Bedriftsbesøk på Remiks Miljøpark - direkte oppmøte på Remiks
Forelesning
Onsdag
12:15-14:00 - 23.01.2019
Felles undervisning
Bærekraftig utvikling
Forelesning
Bærekraftig utvikling
Forelesning
Torsdag
10:15-12:00 - 24.01.2019
Felles undervisning
Forelesning
Forelesning
14:15-15:45 - 24.01.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Rom:
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
09:00-12:00 - 29.01.2019
Felles undervisning
Samiske tradisjoner i Gimle barnehage - samisk avdeling
Tur
Samiske tradisjoner i Gimle barnehage - samisk avdeling
Tur
Veiledning for barnehager med samiske barn https://www.sametinget.no/content/download/821/file/Veileder%20for%20barnehager%20med%20samiske%20barn.pdf
Rom:
Onsdag
10:15-12:00 - 30.01.2019
Felles undervisning
Fremlegg
Fremlegg
Torsdag
14:15-15:45 - 31.01.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 07.02.2019
Booking SIL034
ILP - Personalmøte
ILP - Personalmøte
Lærer:
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
A. Bjørn-Bergstad
K.E.W. Bjørndal
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
H. Brox
H.V. Busch
E.K.K. Dahl
C. Dale
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
L. Frantzen
I. Frenning
E.M. Furu
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
S. Gamst
E. Gamst-Nergård
B. Grønvik
H. Habbestad
I.M. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
B-C. Hustad
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
B. Isaksen
K. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
M. Jensen
B-H. Johannessen
N.B. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
K. Killie
L.H. Kristiansen
S.R. Kvande
S. Langseth
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
H.E. Moe
M-A. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
R. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
N.M. Rebni
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sivertsvik
J.F. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
J. Sæleset
Y. Sørensen
N.H. Teistevoll
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
G. Vedeler
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
A.K. Winther
K.S. Worum
J. Ytreberg
V. Øie
R.A. Øien
E.M. Øvrebø
14:15-15:45 - 07.02.2019
Booking SIL034
BLU - Møte om praksisdialog
BLU - Møte om praksisdialog
Lærer:
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 14.02.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
A. Eriksen
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
A. Eriksen
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 21.02.2019
Felles undervisning
Undervisning
Undervisning
10:15-12:00 - 21.02.2019
Felles undervisning
Barn som prosjektledere for bærekraft
Forelesning
Barn som prosjektledere for bærekraft
Forelesning
Buvang, H (2019). Barn som prosjektledere for bærekraft. I Bergan & Bjørndal, kap. 4.
14:15-15:45 - 21.02.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
V. Bergan
S. Boldermo
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 28.02.2019
Booking SIL034
BLU - Møte om praksisdialog
BLU - Møte om praksisdialog
Lærer:
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
M. Dardanou
N.H. Dønnem
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
M. Wiik
Rom:
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 07.03.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 12.03.2019
Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
Onsdag
08:15-16:00 - 13.03.2019
Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
Torsdag
08:15-16:00 - 14.03.2019
Praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
PRAKSIS: Dialogseminar praksis
14:15-15:45 - 14.03.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 12
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 21.03.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 13
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 28.03.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 14
Mandag
09:15-12:00 - 01.04.2019
Felles undervisning
Undervisning
Undervisning
Tirsdag
14:15-16:00 - 02.04.2019
Felles undervisning
Forelesning
Forelesning
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 04.04.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
12:15-15:00 - 05.04.2019
Felles undervisning
Fremlegg
Fremlegg
Uke 15
Mandag
12:15-14:00 - 08.04.2019
Felles undervisning
Forelesning
Forelesning
Tirsdag
Onsdag
12:15-15:00 - 10.04.2019
Felles undervisning
Fremlegg for hele klassen ute
Fremlegg for hele klassen ute
Rom:
Torsdag
08:15-10:00 - 11.04.2019
Felles undervisning
Forelesning
Forelesning
12:15-16:00 - 11.04.2019
Booking MBE076
Boklansering
Opptak+live
Boklansering
Opptak+live
Fredag
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
09:15-12:00 - 25.04.2019
Felles undervisning
Undervisning
Undervisning
12:15-14:00 - 25.04.2019
Felles undervisning
Undervisning
Undervisning
14:15-15:45 - 25.04.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-16:00 - 02.05.2019
Booking SIL034
BLU - Fagdag
BLU - Fagdag
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 03.05.2019
Booking SIL034
BLU - Fagdag
BLU - Fagdag
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
B. Isaksen
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Rom:
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 09.05.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 20
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 16.05.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 23.05.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 30.05.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 23
Mandag
08:00-18:00 - 03.06.2019
Felles undervisning
Undervisning
Undervisning
Rom:
Tirsdag
09:00-15:00 - 04.06.2019
Felles undervisning
Undervisning
Undervisning
Rom:
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 06.06.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
Uke 24
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 13.06.2019
Booking SIL034
BLU - Møtetid
BLU - Møtetid
Lærer:
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
A. Eriksen
I. Frenning
B. Haugseth
S.T. Killengreen
R. Larsen
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
NB:
Semester 2019 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 16, 25