Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Anne Lise Bakke - Universitetslektor

Anne Lise Bakke

Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-1005-1 Forelesning
Tur til Tromsdalen
A.L. Bakke
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
BLU-1004-1 Gruppe 2
A.L. Bakke
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
BLU-1004-1 Gruppe 3
A.L. Bakke
 
11:00        
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1004-1 Felles seminar
FOR: Felles digitalt seminar
A.L. Bakke
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1004-1 Gruppe 1
A.L. Bakke
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.042
ILP 1.043
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00
VID-6332-1 Samlinger 1. semester - utenfor campus
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00
VID-6332-1 Samlinger 1. semester - utenfor campus
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
09:15-10:00 ILP 1.042
ILP 1.043
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
 
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
VID-6332-1 Samlinger 1. semester - utenfor campus
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
 
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.047
ILP 1.058
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
   
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-3 Samlinger 3. semester
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00
VID-6332-3 Samlinger 3. semester
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
 
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
VID-6332-3 Samlinger 3. semester
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
 
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
BLU-1004-1 Gruppe 3
A.L. Bakke
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
BLU-1004-1 Gruppe 1
A.L. Bakke
       
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1004-1 Felles seminar
FOR: Felles digitalt seminar
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 1.047
ILP 1.058
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
BLU-1004-1 Gruppe 2
A.L. Bakke
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 ILP 1.037
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Seminar ReKomp 1
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Husjord
T. Isaksen
B.A. Karlsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag ILP
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
ILP 1.058
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
 
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 1.047
ILP 1.058
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
   
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.056
BOOKING- Booking ANG035
Ekstrarom undervisning A.L.Bakke
A.L. Bakke
   
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
BLU-1004-1 Gruppe 1
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1004-1 Felles seminar
FOR: Felles digitalt seminar
A.L. Bakke
   
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1004-1 Gruppe 2
A.L. Bakke
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
BLU-1004-1 Gruppe 3
A.L. Bakke
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
 
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP U1.068
ILP U1.069
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
 
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
BLU-2016-1 Undervisning
Informasjon om bacheloroppgave
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
A.M. Pesch
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-2016-1 Undervisning
Praksisforberedelser
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
O.M. Kanck
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00    
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.047
ILP 1.058
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
   
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
26.10.2020
Tirsdag
27.10.2020
Onsdag
28.10.2020
Torsdag
29.10.2020
Fredag
30.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
BLU-1004-1 Gruppe 1
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1004-1 Felles seminar
FOR: Felles digitalt seminar
A.L. Bakke
   
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
BLU-1004-1 Gruppe 2
A.L. Bakke
   
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
BLU-1004-1 Gruppe 3
A.L. Bakke
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
09:00-16:00
VID-6332-3 Samlinger 3. semester
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-3 Samlinger 3. semester
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
VID-6332-3 Samlinger 3. semester
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
 
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
16.11.2020
Tirsdag
17.11.2020
Onsdag
18.11.2020
Torsdag
19.11.2020
Fredag
20.11.2020
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00
VID-6332-1 Samlinger 1. semester - utenfor campus
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-15:00
09:00-15:00
VID-6332-1 Samlinger 1. semester - utenfor campus
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
 
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
VID-6332-1 Samlinger 1. semester - utenfor campus
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
 
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
23.11.2020
Tirsdag
24.11.2020
Onsdag
25.11.2020
Torsdag
26.11.2020
Fredag
27.11.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
T.H. Blixrud
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
Eksamensforberedelser
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
Eksamensforberedelse
A.L. Bakke
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
A.L. Bakke
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
30.11.2020
Tirsdag
01.12.2020
Onsdag
02.12.2020
Torsdag
03.12.2020
Fredag
04.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
07.12.2020
Tirsdag
08.12.2020
Onsdag
09.12.2020
Torsdag
10.12.2020
Fredag
11.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
NB: Semester 2020 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 51, 52