Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis

Anja Maria Pesch

Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00        
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Barnehagens betydning for barns læring og utvikling
A.M. Pesch
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.005
BLU-2012-1 Undervisning
Introduksjon
F. Hiss
I.C. Nordli
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
     
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Forberede spørreundersøkelse
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-2012-1 Undervisning
Bacheloroppgave
A.M. Pesch
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Hva har hendt siden sist?
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-2012-1 Undervisning
Leseseminar (Third Space Theory)
F. Hiss
A.M. Pesch
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Språk og lek
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: Barnehagens betydning for barns læring og utvikling
Etterarbeid tirsdagspraksis
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Sammensatte tekster, kunst og kultur, del 2
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Sammensatte tekster, kunst og kultur, del 1
Sammensatte tekster, kunst og kultur, del 2
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Etterarbeid tirsdagsoppgave
Seminar: barnehagens betydning for barns læring og utvikling
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 ILP 1.037
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00    
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Seminar ReKomp 1
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Husjord
T. Isaksen
B.A. Karlsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag ILP
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 2
Finnsnes gr. 2 Skrivekurs
SEM: Finnsnes gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: leseseminar Øzerk
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Finnsnes gr. 1 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Introduksjon barns språkmiljø
Seminar: forberedelse nettdiskusjon
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-2012-1 Undervisning
AVLYST
Introduksjon barns språkmiljø
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 2
Finnsnes gr. 2 Skrivekurs
SEM: Finnsnes gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1014-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Harstad gr. 1 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-1014-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Harstad gr. 1 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Syn på flerspråklighet
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Finnsnes gr. 1 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1014-1 Harstad gr. 2
SEM: Harstad gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 112_ROM2
BLU-1014-1 Harstad gr. 2
SEM: Harstad gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1540
BLU-1014-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.325
BLU-1014-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1 - Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.323
BLU-1014-1 Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1540
BLU-1014-1 Narvik gr. 2
SEM: Narvik gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.323
BLU-1014-1 Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Informasjon om bacheloroppgave
S. Boldermo
C.H. Moen
A.M. Pesch
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1014-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1 skrivekurs
A.M. Pesch
       
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Språk som kognitivt redskap
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
BLU-2016-1 Undervisning
Informasjon om bacheloroppgave
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
A.M. Pesch
 
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: barns språkmiljø
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
     
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: oppfølgning tirsdagspraksis
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
     
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Schoolscape og forberedelse til tirsdagspraksis
A.M. Pesch
   
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:45
13:00-14:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Samarbeid
A.M. Pesch
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
26.10.2020
Tirsdag
27.10.2020
Onsdag
28.10.2020
Torsdag
29.10.2020
Fredag
30.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
16.11.2020
Tirsdag
17.11.2020
Onsdag
18.11.2020
Torsdag
19.11.2020
Fredag
20.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: drøfting av datamaterialet av spørreundersøkelsen
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.056
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: om eksamen og BA-oppgaven
F. Hiss
I.C. Nordli
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP U1.069
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: tre teoretiske tilnærminger til samme situasjon
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: ønskereprise
F. Hiss
I.C. Nordli
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: hva bør en førskoleklubb fokusere på av språklige elementer?
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 48
Uke
48
Mandag
23.11.2020
Tirsdag
24.11.2020
Onsdag
25.11.2020
Torsdag
26.11.2020
Fredag
27.11.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 49
Uke
49
Mandag
30.11.2020
Tirsdag
01.12.2020
Onsdag
02.12.2020
Torsdag
03.12.2020
Fredag
04.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 50
Uke
50
Mandag
07.12.2020
Tirsdag
08.12.2020
Onsdag
09.12.2020
Torsdag
10.12.2020
Fredag
11.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00