Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis

Anja Maria Pesch

Timeplan for Anja Maria Pesch - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-2012-1 Undervisning
Bacheloroppgave
A.M. Pesch
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Hva har hendt siden sist?
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-2012-1 Undervisning
Leseseminar (Third Space Theory)
F. Hiss
A.M. Pesch
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Språk og lek
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: Barnehagens betydning for barns læring og utvikling
Etterarbeid tirsdagspraksis
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Sammensatte tekster, kunst og kultur, del 2
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Sammensatte tekster, kunst og kultur, del 1
Sammensatte tekster, kunst og kultur, del 2
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Etterarbeid tirsdagsoppgave
Seminar: barnehagens betydning for barns læring og utvikling
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 ILP 1.037
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00    
16:00