Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Anne Myrstad - Førstelektor

Anne Myrstad

Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1218-1 Digital forelesning felles
FOR: Forelesning introduksjon (digital)
M. Dardanou
T. Isaksen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-1218-1 Gruppe 3
SEM: Seminar gruppe 3
A. Myrstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1218-1 Digital forelesning felles
FOR: Forelesning (digital)
A. Myrstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1208-1 Felles forelesninger digitalt
FOR: Felles digital forelesning
M. Dardanou
T. Isaksen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.317
BLU-1208-1 Gruppe 3
SEM: Seminargruppe 3
A. Myrstad
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1218-1 Digital forelesning felles
FOR: Forelesning (digital)
A. Myrstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 2.056
BLU-1218-1 Gruppe 3
SEM: Seminar gruppe 3
A. Myrstad
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1208-1 Felles forelesninger digitalt
FOR: Felles digital forelesning
A. Myrstad
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
BLU-1218-1 Gruppe 2
SEM: Seminar gruppe 2
A. Myrstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 2.056
BLU-1218-1 Gruppe 2
SEM: Seminar gruppe 2
A. Myrstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.069
BLU-1208-1 Gruppe 1
GR: Seminargruppe 1
A. Myrstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.317
BLU-1208-1 Gruppe 4
SEM: Seminargruppe 4
A. Myrstad
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.056
BLU-1218-1 Gruppe 1
SEM: Seminar gruppe 1
A. Myrstad
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1208-1 Gruppe 2
GR: Seminargruppe 2
A. Myrstad
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.069
BLU-1218-1 Gruppe 1
SEM: Seminar gruppe 1
A. Myrstad
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1218-1 Digital forelesning felles
FOR: Forelesning (digital)
A. Myrstad
     
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1218-1 Gruppe B
A. Myrstad
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.043
BLU-1218-1 Gruppe A
A. Myrstad
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.069
BLU-1208-1 Gruppe 3
SEM: Seminargruppe 3
A. Myrstad
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1208-1 Felles forelesninger digitalt
FOR: Felles digital forelesning: Nordlig mangfold med vekt på samisk kultur
A. Myrstad
 
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.069
BLU-1208-1 Gruppe 4
SEM: Seminargruppe 4
A. Myrstad
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1208-1 Gruppe 1
GR: Seminargruppe 1
A. Myrstad
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1208-1 Gruppe 2
GR: Seminargruppe 2
A. Myrstad
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1208-1 Gruppe 4
SEM: Ute
A. Myrstad
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1208-1 Gruppe 2
GR: Ute
A. Myrstad
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1208-1 Gruppe 1
GR: Ute
A. Myrstad
     
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1208-1 Felles forelesninger digitalt
FOR: Felles digital forelesning: Nordlig mangfold med vekt på samisk kultur
A. Myrstad
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1218-1 Digital forelesning felles
FOR: Forelesning (digital)
A. Myrstad
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1208-1 Gruppe 3
SEM: Ute
A. Myrstad
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 1.006
BLU-1218-1 Gruppe A
A. Myrstad
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.006
BLU-1218-1 Gruppe B
A. Myrstad
   
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 ILP 1.037
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Seminar ReKomp 1
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Husjord
T. Isaksen
B.A. Karlsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag ILP
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 44
Uke
44
Mandag
26.10.2020
Tirsdag
27.10.2020
Onsdag
28.10.2020
Torsdag
29.10.2020
Fredag
30.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1208-1 Felles forelesninger digitalt
FOR: Felles digital forelesning. Tema: Likestilling og likeverd
A. Myrstad
       
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.051
BLU-1208-1 Gruppe 4
SEM: Tema: Likestilling og likeverd
A. Myrstad
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.051
BLU-1208-1 Gruppe 1
GR: Tema: Likestilling og likeverd
A. Myrstad
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.051
BLU-1208-1 Gruppe 3
SEM: Tema: Likestilling og likeverd
A. Myrstad
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.051
BLU-1208-1 Gruppe 2
GR: Tema: Likestilling og likeverd
A. Myrstad
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 48
Uke
48
Mandag
23.11.2020
Tirsdag
24.11.2020
Onsdag
25.11.2020
Torsdag
26.11.2020
Fredag
27.11.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 49
Uke
49
Mandag
30.11.2020
Tirsdag
01.12.2020
Onsdag
02.12.2020
Torsdag
03.12.2020
Fredag
04.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Myrstad - Førstelektor i uke 50
Uke
50
Mandag
07.12.2020
Tirsdag
08.12.2020
Onsdag
09.12.2020
Torsdag
10.12.2020
Fredag
11.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
NB: Semester 2020 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 41, 47, 51, 52