Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Astrid Unhjem - Førsteamanuensis

Astrid Unhjem

Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: LER-1051
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
H.E. Moe
I. Ripman
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.051
LER-1001-1 Gruppe A ENG/SAMF
Gruppe A
O.J. Hembre
A. Unhjem
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.051
LER-1001-1 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
O.J. Hembre
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.325
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 1
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
11:00      
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-1001-1 Felles undervisning
Forelesning
A. Unhjem
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1001-1 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
A. Unhjem
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1001-1 Gruppe A ENG/SAMF
Gruppe A
A. Unhjem
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-1001-1 Felles undervisning
Forelesning
A. Unhjem
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag for Master i begynneropplæring
S. Boldermo
I. Frenning
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Møter for PEL på GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
K.E.W. Bjørndal
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
TEO-H1 1.213
TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.329
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking JOT003
Nettverksmøter om begynneropplæring
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: LER-1051
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
H.E. Moe
I. Ripman
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-1001-1 Felles undervisning
Forelesning
A. Unhjem
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1051-1 Forelesning
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1051-1 Forelesning
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 3
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1051-1 Seminar B KRØ KH og NAT
A. Unhjem
09:00  
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 2
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-1051-1 Seminar A ENG og SAMF
A. Unhjem
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1051-1 Forelesning
A. Unhjem
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.007
LER-2051-1 5-10 NAT fag 1
J. Höper
S.T. Killengreen
A. Unhjem
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
     
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BOOKING- Booking BLS022
Mastermøte GLU
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
J. Höper
R.E. Jakhelln
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A. Unhjem
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1051-1 Forelesning
G. Kalseth
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.005
LER-1051-1 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.007
LER-2051-1 5-10 NAT fag 1
J. Höper
S.T. Killengreen
A. Unhjem
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 SVHUM A3012
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 4
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
11:00  
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1051-1 Forelesning
Obligatorisk skriveverksted
S.A. Bjørkli-Eriksen
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1051-1 Seminar A ENG og SAMF
Obligatorisk skriveverksted
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1051-1 Seminar B KRØ KH og NAT
Obligatorisk skriveverksted
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
BOOKING- Booking JOT003
Nettverksmøter om begynneropplæring
A. Unhjem
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
16.11.2020
Tirsdag
17.11.2020
Onsdag
18.11.2020
Torsdag
19.11.2020
Fredag
20.11.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1001-1 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
A. Unhjem
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1001-1 Gruppe A ENG/SAMF
Gruppe A
A. Unhjem
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-1001-1 Felles undervisning
Forelesning
A. Unhjem
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 51
Uke
51
Mandag
14.12.2020
Tirsdag
15.12.2020
Onsdag
16.12.2020
Torsdag
17.12.2020
Fredag
18.12.2020
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 5
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00