Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Astrid Unhjem - Førsteamanuensis

Astrid Unhjem

Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
20.08.2020
14:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: LER-1051
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
H.E. Moe
I. Ripman
K-A. Sæther
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
24.08.2020
08:15-10:00 ILP 2.051
LER-1001-1 Gruppe A ENG/SAMF
Gruppe A
O.J. Hembre
A. Unhjem
10:15-12:00 ILP 2.051
LER-1001-1 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
O.J. Hembre
A. Unhjem
Tirsdag
25.08.2020
14:15-16:00 LER-1001-1 Felles undervisning
Forelesning
A. Unhjem
Torsdag
27.08.2020
10:15-16:00 TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.325
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 1
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
01.09.2020
14:15-16:00 LER-1001-1 Felles undervisning
Forelesning
A. Unhjem
Torsdag
03.09.2020
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1001-1 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
A. Unhjem
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1001-1 Gruppe A ENG/SAMF
Gruppe A
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.09.2020
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Møter for PEL på GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
K.E.W. Bjørndal
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
Fredag
11.09.2020
08:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Fagdag for Master i begynneropplæring
S. Boldermo
I. Frenning
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
16.09.2020
12:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
TEO-H1 1.213
TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.329
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking JOT003
Nettverksmøter om begynneropplæring
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Torsdag
17.09.2020
14:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: LER-1051
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
H.E. Moe
I. Ripman
K-A. Sæther
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
25.09.2020
14:15-16:00 LER-1001-1 Felles undervisning
Forelesning
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.09.2020
08:15-10:00 LER-1051-1 Forelesning L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
29.09.2020
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1051-1 Forelesning A. Unhjem
Onsdag
30.09.2020
10:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 2
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Torsdag
01.10.2020
08:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 3
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Fredag
02.10.2020
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1051-1 Seminar B KRØ KH og NAT A. Unhjem
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-1051-1 Seminar A ENG og SAMF A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
09.10.2020
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1051-1 Forelesning A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.10.2020
10:15-12:00 LER-2051-1 Felles undervisning S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Fredag
16.10.2020
08:15-12:00 ILP 1.007
LER-2051-1 5-10 NAT fag 1 J. Höper
S.T. Killengreen
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
23.10.2020
14:15-15:00 BOOKING- Booking BLS022
Mastermøte GLU
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
J. Höper
R.E. Jakhelln
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.11.2020
08:15-10:00 LER-1051-1 Forelesning G. Kalseth
A. Unhjem
10:15-12:00 LER-2051-1 Felles undervisning S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Tirsdag
03.11.2020
08:15-12:00 ILP 2.005
LER-1051-1 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
K-A. Sæther
A. Unhjem
Torsdag
05.11.2020
10:15-16:00 SVHUM A3012
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 4
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Fredag
06.11.2020
08:15-12:00 ILP 1.007
LER-2051-1 5-10 NAT fag 1 J. Höper
S.T. Killengreen
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
09.11.2020
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1051-1 Forelesning
Obligatorisk skriveverksted
S.A. Bjørkli-Eriksen
K-A. Sæther
A. Unhjem
Onsdag
11.11.2020
12:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
BOOKING- Booking JOT003
Nettverksmøter om begynneropplæring
A. Unhjem
Torsdag
12.11.2020
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1051-1 Seminar A ENG og SAMF
Obligatorisk skriveverksted
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
K-A. Sæther
A. Unhjem
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1051-1 Seminar B KRØ KH og NAT
Obligatorisk skriveverksted
L. Hjemgård Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
17.11.2020
14:15-16:00 LER-1001-1 Felles undervisning
Forelesning
A. Unhjem
Torsdag
19.11.2020
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1001-1 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
A. Unhjem
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1001-1 Gruppe A ENG/SAMF
Gruppe A
A. Unhjem
Timeplan for Astrid Unhjem - Førsteamanuensis i uke 51
Uke 51
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
17.12.2020
10:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 5
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth