Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor

Bente Anita Karlsen

Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
10.08.2020
Tirsdag
11.08.2020
Onsdag
12.08.2020
Torsdag
13.08.2020
Fredag
14.08.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.080
BLU-1012-1 Harstad gr. 1
B.A. Karlsen
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.080
BLU-1012-1 Harstad gr. 2
B.A. Karlsen
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.080
BLU-1012-1 Narvik gr. 1
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.080
BLU-1012-1 Finnsnes gr. 1
B.A. Karlsen
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.080
BLU-1012-1 Narvik gr. 2
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.080
BLU-1012-1 Finnsnes gr. 2
B.A. Karlsen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Seminargruppe 2 (digital)
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-1005-1 Forelesning
Tur til Tromsdalen
A.L. Bakke
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
M. Wiik
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP U1.003
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Seminargruppe 2 Tegne/tekstilrom, keramikk/våtrom og sløyd
B.A. Karlsen
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.003
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Seminargruppe 2
B.A. Karlsen
   
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Seminargruppe 2 (digital)
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BLU-1012-1 Finnsnes
FOR: Felles digital forelesning Finnsnesgruppa
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BLU-1012-1 Harstad
FOR: Felles digital forelesning Harstadgruppa
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Forelesing forming dag 1
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Forelesning forming dag 2
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1012-1 Tromsø
FOR: Felles digital forelesning Tromsøgruppa
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1012-1 Narvik
FOR: Felles digital forelesning Narvikgruppa
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2
SEM: Forelesing forming dag 1
B.A. Karlsen
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP U1.003
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Seminargruppe 2
B.A. Karlsen
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2
SEM: Forelesning forming dag 2
B.A. Karlsen
   
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Seminargruppe 2 (digital)
B.A. Karlsen
       
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.003
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Seminargruppe 1
B.A. Karlsen
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1012-1 Finnsnes og Harstad
FOR: Nettundervisning for Finnsnes og Harstad
B.A. Karlsen
   
11:00        
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Seminargruppe 1 (digital)
B.A. Karlsen
       
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.003
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Seminargruppe 1
B.A. Karlsen
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Seminargruppe 1 (digital)
B.A. Karlsen
     
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
B.A. Karlsen
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.003
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Seminargruppe 1
B.A. Karlsen
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Seminargruppe 1 (digital)
B.A. Karlsen
     
10:00        
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
B.A. Karlsen
       
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Seminar ReKomp 1
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Husjord
T. Isaksen
B.A. Karlsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag ILP
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
B.A. Karlsen
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Seminargruppe 3 (digitalt)
B.A. Karlsen
 
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP U1.003
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Seminargruppe 3
B.A. Karlsen
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP U1.003
ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
LER-1403-1 Undervisning
B.A. Karlsen
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP U1.006
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Seminargruppe 3
B.A. Karlsen
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Seminargruppe 3 (digitalt)
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1012-1 Finnsnes
Spørretime i Zoom
FOR: Felles digital forelesning Finnsnesgruppa

https://uit.zoom.us/j/65242368912?pwd=bGxlUkowc3dWQS9TdlJYa0UrQU1SZz09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
11:00      
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BLU-1012-1 Harstad
Spørretime i Zoom
FOR: Felles digital forelesning Harstadgruppa

https://uit.zoom.us/j/61905662877?pwd=WGtEZUI5WnZIOWxUTmlVc2QvQm0rQT09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
       
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Forming dag 1
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Forming dag 2
M. Dardanou
B.A. Karlsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.003
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Seminargruppe 3
B.A. Karlsen
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2
SEM: Forming dag 1
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2
SEM: Forming dag 2
M. Dardanou
B.A. Karlsen
   
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00
BLU-1012-1 Narvik
Spørretime i Zoom
FOR: Felles digital forelesning Narvikgruppa

https://uit.zoom.us/j/67044396795?pwd=M2pvVHRGYmw1SEswZUVEaEJxTi9LQT09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Seminargruppe 3 (digitalt)
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1012-1 Tromsø
Spørretime i Zoom
FOR: Felles digital forelesning TromsøgruppaFelles digital forelesning Tromsøgruppa

https://uit.zoom.us/j/67102085900?pwd=VHgxWFpCV1dDTXJ4bTJyL3dOWjB2QT09

T.H. Blixrud
S. Johansen
B.A. Karlsen
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:45
13:00-14:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
BLU-1002-1 Felles forelesninger digitalt
Synkron zoom undervisning
Animasjon - felles digital undevisning

https://uit.zoom.us/j/62194104848?pwd=WUl2emcyZjJqWktUcFVTaThad1BoZz09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00
BLU-1002-1 Felles forelesninger digitalt
Synkron zoom undervisning
Animasjon - felles digital undevisning

https://uit.zoom.us/j/65902370017?pwd=Q3hxL2lLZVV6Wi8zSncxZzFYdStpZz09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
11:00      
12:00      
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
16.11.2020
Tirsdag
17.11.2020
Onsdag
18.11.2020
Torsdag
19.11.2020
Fredag
20.11.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1012-1 Forelesning felles
Synkront i Zoom.
FOR: Felles introduksjon til praksis (digitalt)

https://uit.zoom.us/j/68554163937?pwd=UWtBbk9xdGlkUXdVNG0rZDFvVW54QT09

T.H. Blixrud
M. Dardanou
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.080
BLU-1012-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Forelesning (digital)

Synkron: https://uit.zoom.us/j/67121321316?pwd=bzB0bmRUU09BRXFRdzBId3FSVGZOUT09

M. Dardanou
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Forelesning (digital)

Synkron: https://uit.zoom.us/j/69801418109?pwd=Wm1TZmhtVUJOWmtiemdvUXhNWnVIZz09

B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Forelesning (digital)

Synkron: https://uit.zoom.us/j/65195097722?pwd=TFVXZWlvSWx1VlVVbW5mNzlWcDZpZz09

B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 2.051
BLU-1014-1 Forelesning felles
FOR: Introduksjon til praksis (digitalt)
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
09:00
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.080
BLU-1012-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Forelesning (digital)

Synkron: https://uit.zoom.us/j/65282953688?pwd=eGJSWWJDNlo1aGxmem1Zc1lmSEgyQT09

B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Harstad gr. 2
SEM: Forelesning (digital)

Synkron: https://uit.zoom.us/j/65147756693?pwd=UGpNQXBUU3VxNmhXZE1WZjYvYWdUdz09

B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Forelesning (digital)

Synkron: https://uit.zoom.us/j/64306779253?pwd=U29yTmZpcklEeE5uSUJWOXRoYnhadz09

B.A. Karlsen
11:00
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.080
BLU-1012-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Forelesning (digital)

Synkron: https://uit.zoom.us/j/67138630477?pwd=WndCbmZGRXN4c0ZXRlRXbjZPaEpoZz09

B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Narvik gr. 2
SEM: Forelesning (digital)

Synkron: https://uit.zoom.us/j/63044305686?pwd=S2YrMkNYMWordVRhSWRnVURlcGxvUT09

B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Narvik gr. 2
SEM: Forelesning (digital)

Synkron: https://uit.zoom.us/j/61153587653?pwd=T0E1d3drS0Y2TXZmQmtEQ3Q5bzFoQT09

B.A. Karlsen
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1002-1 Felles forelesninger digitalt
ITP (Introduksjont til praksis - tema-/prosjektarbeid)
Digital forelesning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61047273176?pwd=ZEFITXFpSHcxNnVaQmgvQ1VteE0vUT09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.080
BLU-1012-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Forelesning (digital)

Synkron: https://uit.zoom.us/j/64120863031?pwd=bkhoWHFwV3J3d0FDdVJycTVZcTAwUT09

M. Dardanou
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Forelesning (digital)

Synkron: https://uit.zoom.us/j/65481282053?pwd=bDRKNVpxVFRacmFuQkdFWXdPRmttUT09

B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Harstad gr. 2
SEM: Forelesning (digital)

Synkron: https://uit.zoom.us/j/65969070006?pwd=eXhjZlpnZnphNnNneTJTd3BnTkgxQT09

B.A. Karlsen
15:00
16:00          
NB: Semester 2020 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 44, 48, 49, 50, 51, 52