Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Cecilie Harr Moen - Universitetslektor

Cecilie Harr Moen

Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
10.08.2020
Tirsdag
11.08.2020
Onsdag
12.08.2020
Torsdag
13.08.2020
Fredag
14.08.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
BLU-1005-1 Forelesning
Forelesning (digital)
L. Frantzen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1005-1 Seminargruppe A
C.H. Moen
T.K. Vårnes
09:00      
10:00        
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-1005-1 Seminargruppe B
C.H. Moen
T.K. Vårnes
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 1.006
BLU-1015-1 Narvik gr. 1
K.H. Danielsen
C.H. Moen
     
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1015-1 Harstad gr. 2
C.H. Moen
     
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Tur
I. Frenning
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Tur
I. Frenning
C.H. Moen
08:15-16:00
BLU-1005-1 Forelesning
Tur til Tromsdalen
A.L. Bakke
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Tur
I. Frenning
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1005-1 Seminargruppe A
Seminar i fjæra
L. Frantzen
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1005-1 Seminargruppe B
Seminar i fjæra
L. Frantzen
C.H. Moen
09:00
10:00
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.059
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
C.H. Moen
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
C.H. Moen
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-1015-1 Harstad gr. 2
C.H. Moen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-1354-1 Gruppe A
C.H. Moen
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.059
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning. Tema: uteskole
C.H. Moen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-1354-1 Gruppe B
C.H. Moen
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1015-1 Harstad gr. 1
C.H. Moen
   
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
C.H. Moen
15:00      
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
LER-1354-1 Undervisning
K.H. Danielsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-1354-1 Gruppe A
C.H. Moen
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-1354-1 Gruppe B
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00      
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning - arbeidskrav ute
S. Boldermo
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-2014-1 Gruppe A
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-2014-1 Gruppe B
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1015-1 Harstad og Finnsnes
FOR: Nettundervisning for Harstad og Finnsnes
L. Frantzen
C.H. Moen
09:00  
10:00  
11:00      
12:00        
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.042
ILP 2.056
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
C.H. Moen
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1015-1 Tromsø og Narvik
FOR: Nettundervisning for Tromsø og Narvik
L. Frantzen
C.H. Moen
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-1354-1 Gruppe A
C.H. Moen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-1354-1 Gruppe B
C.H. Moen
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-1354-1 Gruppe B
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-1354-1 Gruppe A
C.H. Moen
15:00      
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1005-1 Forelesning
Forelesning (digital)
C.H. Moen
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT K1-1
KRAFT K1-11
KRAFT K1-12
KRAFT K1-13
KRAFT K1-14
LER-1354-1 Gruppe A
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1005-1 Gruppe 2
C.H. Moen
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1005-1 Gruppe 3
C.H. Moen
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT K1-1
KRAFT K1-11
KRAFT K1-12
KRAFT K1-13
KRAFT K1-14
LER-1354-1 Gruppe B
C.H. Moen
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1005-1 Gruppe 1
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00    
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Seminar ReKomp 1
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Husjord
T. Isaksen
B.A. Karlsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag ILP
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT K1-1
KRAFT K1-11
KRAFT K1-12
KRAFT K1-13
KRAFT K1-14
LER-1354-1 Gruppe B
C.H. Moen
11:00    
12:00      
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT K1-1
KRAFT K1-11
KRAFT K1-12
KRAFT K1-13
KRAFT K1-14
LER-1354-1 Gruppe A
C.H. Moen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-1015-1 Harstad gr. 1
Digital synkron undervisning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62087733159?pwd=SjBXVjNMUU1iRGVYYTE0ZERkUTJFdz09

C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1015-1 Harstad gr. 2
Digital synkron undervisning

https://uit.zoom.us/j/62284707870?pwd=Z3dCdWgrYlJvRG01VWl3dlpUS0d1UT09

C.H. Moen
     
11:00      
12:00      
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Informasjon om bacheloroppgave
S. Boldermo
C.H. Moen
A.M. Pesch
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:45
13:00-14:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
26.10.2020
Tirsdag
27.10.2020
Onsdag
28.10.2020
Torsdag
29.10.2020
Fredag
30.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-2014-1 Gruppe A
I. Frenning
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-11:45
08:00-11:45 ILP 1.006
ILP 1.042
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
I. Frenning
C.H. Moen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
I. Frenning
C.H. Moen
09:00    
10:00    
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BLU-2014-1 Gruppe B
I. Frenning
C.H. Moen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.007
ILP 1.043
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
I. Frenning
C.H. Moen
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1005-1 Forelesning
Forelesning (digital) - Førstehjelp
C.H. Moen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 KRAFT 202
BLU-1005-1 Gruppe AY
Gruppe AY - Førstehjelp
L. Frantzen
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 KRAFT 036-1
BLU-1005-1 Gruppe BY
Gruppe BY - Førstehjelp
L. Frantzen
C.H. Moen
 
11:00    
12:00    
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 KRAFT 036-1
BLU-1005-1 Gruppe AX
Gruppe AX - Førstehjelp
L. Frantzen
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 KRAFT 202
BLU-1005-1 Gruppe BX
Gruppe BX- Førstehjelp
L. Frantzen
C.H. Moen
   
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
23.11.2020
Tirsdag
24.11.2020
Onsdag
25.11.2020
Torsdag
26.11.2020
Fredag
27.11.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1005-1 Seminargruppe A
Uteaktivitet
L. Frantzen
C.H. Moen
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1005-1 Seminargruppe B
Uteaktivitet
L. Frantzen
C.H. Moen
     
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
30.11.2020
Tirsdag
01.12.2020
Onsdag
02.12.2020
Torsdag
03.12.2020
Fredag
04.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Cecilie Harr Moen - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
07.12.2020
Tirsdag
08.12.2020
Onsdag
09.12.2020
Torsdag
10.12.2020
Fredag
11.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00