Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Florian Hiss - Førsteamanuensis

Florian Hiss

Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.056
BLU-1223-1 Forelesning
FOR: Digital forelesning

Teams https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_OGVhMDBmYTAtMzgzOC00ZTIxLWIwNDctYmYxMzc3NDJjNGZh%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%224e7f212d-74db-4563-a57b-8ae44ed05526%22%2c%22Oid%22%3a%22836168e7-9dc3-4ed3-8f15-420f164974a8%22%7d

E. Gamst-Nergård
F. Hiss
R. Larsen
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
       
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.005
BLU-2012-1 Undervisning
Introduksjon
F. Hiss
I.C. Nordli
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
       
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Det flerkulturelle/flerspråkelige Nord-Norge
F. Hiss
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-2012-1 Undervisning
Leseseminar (Third Space Theory)
F. Hiss
A.M. Pesch
   
11:00      
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 ILP 1.037
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag ILP
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP U1.068
BLU-2012-1 Undervisning
Samtale
F. Hiss
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Norsk som andrespråk og flerspråklighet i barnehagen
Norsk som andrespråk og flerspråklighet i barnehagen, og forberedelse til tirsdagspraksis
F. Hiss
M.L. Sundelin
     
12:00      
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: språklig bevissthet
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
26.10.2020
Tirsdag
27.10.2020
Onsdag
28.10.2020
Torsdag
29.10.2020
Fredag
30.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
16.11.2020
Tirsdag
17.11.2020
Onsdag
18.11.2020
Torsdag
19.11.2020
Fredag
20.11.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.056
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: om eksamen og BA-oppgaven
F. Hiss
I.C. Nordli
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: ønskereprise
F. Hiss
I.C. Nordli
A.M. Pesch
M.L. Sundelin
 
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 48
Uke
48
Mandag
23.11.2020
Tirsdag
24.11.2020
Onsdag
25.11.2020
Torsdag
26.11.2020
Fredag
27.11.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 49
Uke
49
Mandag
30.11.2020
Tirsdag
01.12.2020
Onsdag
02.12.2020
Torsdag
03.12.2020
Fredag
04.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Florian Hiss - Førsteamanuensis i uke 50
Uke
50
Mandag
07.12.2020
Tirsdag
08.12.2020
Onsdag
09.12.2020
Torsdag
10.12.2020
Fredag
11.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
NB: Semester 2020 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 45, 51, 52