Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Ingrid Frenning - Førstelektor

Ingrid Frenning

Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Tur
I. Frenning
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Tur
I. Frenning
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Tur
I. Frenning
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
I. Frenning
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00    
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00  
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP U1.068
LER-1352-1 Gruppe A ENG NAT
I. Frenning
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 ILP 1.006
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning felles. Tema: friluftsliv
I. Frenning
 
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP U1.068
LER-1352-1 Gruppe B MAT SAMF
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.072
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning. Tema: eventyrlig pedagogikk
S. Boldermo
I. Frenning
 
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.072
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
I. Frenning
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Felles møte
S. Boldermo
I. Frenning
 
13:00      
14:00      
15:00    
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.059
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Praksisforberedelser
S. Boldermo
I. Frenning
O.M. Kanck
 
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT 036-1
KRAFT 036-2
LER-1352-1 Gruppe B MAT SAMF
I. Frenning
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT 036-1
KRAFT 036-2
LER-1352-1 Gruppe A ENG NAT
I. Frenning
       
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-2015-1 Samla undervisning
Forelesning
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag for Master i begynneropplæring
S. Boldermo
I. Frenning
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT 036-1
KRAFT 036-2
LER-1352-1 Gruppe A ENG NAT
I. Frenning
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT 036-1
KRAFT 036-2
LER-1352-1 Gruppe B MAT SAMF
I. Frenning
 
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 2.056
LER-1352-1 Gruppe A ENG NAT
I. Frenning
G.E. Mathisen
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 2.056
LER-1352-1 Gruppe B MAT SAMF
I. Frenning
G.E. Mathisen
     
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 ILP 1.037
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP U1.068
LER-1352-1 Gruppe A ENG NAT
I. Frenning
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag ILP
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP U1.068
LER-1352-1 Gruppe B MAT SAMF
I. Frenning
 
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1352-1 Gruppe B MAT SAMF
I. Frenning
   
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1352-1 Gruppe A ENG NAT
I. Frenning
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H5 5.202
LRU-3640-1 Undervisning
I. Frenning
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT 036-1
KRAFT 036-2
LER-1352-1 Gruppe B MAT SAMF
I. Frenning
   
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1352-1 Gruppe B MAT SAMF
I. Frenning
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-11:45
08:00-11:45 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Tur Tamokdalen
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Tur Tamokdalen
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Tur Tamokdalen
I. Frenning
L.H. Johansen
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1352-1 Gruppe A ENG NAT
I. Frenning
09:00
10:00  
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT 036-1
KRAFT 036-2
LER-1352-1 Gruppe A ENG NAT
I. Frenning
13:00  
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM C1003
LRU-3641-1 Undervisning
I. Frenning
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 KRAFT 036-1
KRAFT 036-2
LER-1352-1 Gruppe B MAT SAMF
I. Frenning
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 KRAFT K1-12
KRAFT K1-13
LER-1352-1 Gruppe A ENG NAT
I. Frenning
 
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 SVHUM C1003
LRU-3641-1 Undervisning
I. Frenning
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:45
13:00-14:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BOOKING- Booking BLS022
Mastermøte GLU
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
J. Höper
R.E. Jakhelln
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A. Unhjem
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 44
Uke
44
Mandag
26.10.2020
Tirsdag
27.10.2020
Onsdag
28.10.2020
Torsdag
29.10.2020
Fredag
30.10.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1352-1 Felles undervisning
I. Frenning
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 KRAFT 036-1
KRAFT 036-2
LER-1352-1 Gruppe A ENG NAT
I. Frenning
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1352-1 Gruppe B MAT SAMF
I. Frenning
     
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 KRAFT 036-1
KRAFT 036-2
LER-1352-1 Gruppe B MAT SAMF
I. Frenning
     
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1352-1 Gruppe A ENG NAT
I. Frenning
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-11:45
08:00-11:45 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-2014-1 Gruppe A
I. Frenning
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-11:45
08:00-11:45 ILP 1.006
ILP 1.042
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
I. Frenning
C.H. Moen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H5 5.202
LRU-3640-1 Undervisning
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
I. Frenning
C.H. Moen
09:00
10:00
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BLU-2014-1 Gruppe B
I. Frenning
C.H. Moen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.007
ILP 1.043
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
I. Frenning
C.H. Moen
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 48
Uke
48
Mandag
23.11.2020
Tirsdag
24.11.2020
Onsdag
25.11.2020
Torsdag
26.11.2020
Fredag
27.11.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.006
ILP 1.007
ILP 1.058
LER-1352-1 Felles undervisning
I. Frenning
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
     
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 49
Uke
49
Mandag
30.11.2020
Tirsdag
01.12.2020
Onsdag
02.12.2020
Torsdag
03.12.2020
Fredag
04.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Frenning - Førstelektor i uke 50
Uke
50
Mandag
07.12.2020
Tirsdag
08.12.2020
Onsdag
09.12.2020
Torsdag
10.12.2020
Fredag
11.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00