Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Karley Lynn Campbell - Førsteamanuensis

Karley Lynn Campbell

Timeplan for Karley Lynn Campbell - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
10.08.2020
Tirsdag
11.08.2020
Onsdag
12.08.2020
Torsdag
13.08.2020
Fredag
14.08.2020
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BIO-1103-1 Forelesning
Forelesning: Informasjonsmøte i Zoom
K. Campbell
E. Cooper
I. Wiedmann
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Karley Lynn Campbell - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-3015-1 Lectures
FOR: Introduction to System Ecology (Digital)
S.L. Basedow
J. Berge
B. Bluhm
Y. Bodur
K. Campbell
M. Daase
R.R. Gradinger
W. Hemmingsen
R.B. Ingvaldsen
U.O. Lindstrøm
E.M. Nilssen
T. Pedersen
M. Reigstad
C. Svensen
P.F. Wassmann
I. Wiedmann
Allison Baiely
Haakon Hop
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Karley Lynn Campbell - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:30-13:00
10:30-13:00
BIO-1103-1 Feltkurs gr. 1B Biologi
Feltkurs gr. 1B: Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
     
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:00
12:30-15:00
BIO-1103-1 Feltkurs gr. 2A Biologi lektor m/MAT-1005
Feltkurs gr. 2A: Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
 
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:30
13:00-15:30
BIO-1103-1 Feltkurs gr. 1A Biologi lektor m/kjemi og MAT-1003
Feltkurs gr. 1A: Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
   
14:00      
15:00      
Aktiviteter i tidsrommet 15:00-17:30
15:00-17:30
BIO-1103-1 Feltkurs gr. 2B Biologi og enk.emne
Feltkurs gr. 2B: Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
 
16:00        
Timeplan for Karley Lynn Campbell - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BIO-2017-1 Forelesning
Digital
K. Campbell
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 NFH D-209
BIO-1103-1 Lab gr. 5
Lab gr. 5 Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
10:15-13:00 NFH D-208
BIO-1103-1 Lab gr. 6
Lab gr. 6 Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
   
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2017-1 Seminar gr. 2
K. Campbell
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 NFH D-209
BIO-1103-1 Lab gr. 3 må velges av lektor M/ MAT-1005
Lab gr. 3 Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
13:15-16:00 NFH D-208
BIO-1103-1 Lab gr. 4
Lab gr. 4 Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
   
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-17:00
14:15-17:00 NFH D-209
BIO-1103-1 Lab gr. 1 må velges av lektor M/ kjemi og MAT-1003
Lab gr. 1 Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
14:15-17:00 NFH D-208
BIO-1103-1 Lab gr. 2
Lab gr. 2 Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2017-1 Seminar gr. 1
K. Campbell
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BIO-1103-1 Forelesning
Online undervisning: Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
15:00    
16:00        
Timeplan for Karley Lynn Campbell - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BIO-2017-1 Forelesning
Digital
K. Campbell
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BIO-1103-1 Workshop gr. 3 BIO
Online workshop gr. 3 (alge)
K. Campbell
I. Wiedmann
     
09:00      
10:00        
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 UB 132
BIO-2017-1 Seminar gr. 1
K. Campbell
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2017-1 Seminar gr. 2

Seminar BIO-2017 og BIO-2107

K. Campbell
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-3015-1 Lectures
FOR: Primary production I (Digital)
K. Campbell
R.R. Gradinger
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-17:00
14:15-17:00
BIO-1103-1 Workshop gr. 1 BIO og lektor m/MAT-1003
Online workshop gr. 1 (alge)
K. Campbell
I. Wiedmann
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-3015-1 Lectures
FOR: Primary production II (Digital)
K. Campbell
R.R. Gradinger
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-3015-1 Seminars
SEM: How will changing ice conditions alter the growth of ice algae and phytoplankton - examples (Digital)
K. Campbell
R.R. Gradinger
15:00  
16:00        
Timeplan for Karley Lynn Campbell - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-2017-1 Forelesning
Digital
K. Campbell
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-3015-1 Lectures
FOR: Sea ice algae, bacteria and environmental change (Digital)
K. Campbell
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-3015-1 Seminars
SEM: Winners and losers in changing Arctic ecosystems (Digital)
K. Campbell
C. Svensen
15:00      
16:00          
Timeplan for Karley Lynn Campbell - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 1
Algelab
K. Campbell
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 2
Algelab
K. Campbell
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 2
Algelab
K. Campbell
08:15-12:00 NFH D-307
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 1
Algelab
K. Campbell
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-307
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 1
Algelab
K. Campbell
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 2
Algelab
K. Campbell
09:15-12:00
BIO-1103-1 Workshop gr. 1 BIO og lektor m/MAT-1003
Online workshop gr. 1 (alge)
K. Campbell
I. Wiedmann
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 2
Algelab
K. Campbell
08:15-12:00 NFH D-307
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 1
Algelab
K. Campbell
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 2
Algelab
K. Campbell
08:15-12:00 NFH D-307
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 1
Algelab
K. Campbell
09:00
10:00
11:00
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-17:00
13:15-17:00 NFH D-307
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 3
Algelab
K. Campbell
13:15-17:00 NFH D-309
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 4
K. Campbell
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BIO-1103-1 Workshop gr. 3 BIO
Online workshop gr. 3 (alge)
K. Campbell
I. Wiedmann
13:15-17:00 NFH D-307
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 3
Algelab
K. Campbell
13:15-17:00 NFH D-309
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 4
K. Campbell
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-17:00
13:15-17:00 NFH D-307
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 3
Algelab
K. Campbell
13:15-17:00 NFH D-309
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 4
K. Campbell
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-17:00
13:15-17:00 NFH D-309
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 4
K. Campbell
13:15-17:00 NFH D-307
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 3
Algelab
K. Campbell
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-17:00
13:15-17:00 NFH D-307
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 3
Algelab
K. Campbell
13:15-17:00 NFH D-309
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 4
K. Campbell
14:00
15:00
16:00
Timeplan for Karley Lynn Campbell - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-310
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 5
Algelab
K. Campbell
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-310
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 5
Algelab
K. Campbell
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-310
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 5
Algelab
K. Campbell
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-310
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 5
Algelab
K. Campbell
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-310
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 5
Algelab
K. Campbell
09:00
10:00
11:00
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-17:00
13:15-17:00 NFH D-310
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 6
Algelab rom NFH D-310 Kombilab.
K. Campbell
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BIO-1103-1 Workshop gr. 3 BIO
Online workshop gr. 3 (alge)
K. Campbell
I. Wiedmann
13:15-17:00 NFH D-310
BIO-2017-1 Labkurs marint gr. 6
Algelab rom NFH D-310 Kombilab.
K. Campbell
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BIO-1103-1 Workshop gr. 1 BIO og lektor m/MAT-1003
Online workshop gr. 1 (alge)
K. Campbell
I. Wiedmann
   
14:00    
15:00    
16:00      
Timeplan for Karley Lynn Campbell - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BIO-2017-1 Forelesning
Seminar: Gjennomgang prosjektrapport
K.A. Bråthen
K. Campbell
R. Knudsen
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Karley Lynn Campbell - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
26.10.2020
Tirsdag
27.10.2020
Onsdag
28.10.2020
Torsdag
29.10.2020
Fredag
30.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 NFH D-209
BIO-1103-1 Lab gr. 3 må velges av lektor M/ MAT-1005
Lab gr. 3 Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
12:15-15:15 NFH D-208
BIO-1103-1 Lab gr. 4
Lab gr. 4 Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 NFH D-208
BIO-1103-1 Lab gr. 6
Lab gr. 6 Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
12:15-15:00 NFH D-209
BIO-1103-1 Lab gr. 5
Lab gr. 5 Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-17:00
14:15-17:00 NFH D-208
BIO-1103-1 Lab gr. 2
Lab gr. 2 Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
14:15-17:00 NFH D-209
BIO-1103-1 Lab gr. 1 må velges av lektor M/ kjemi og MAT-1003
Lab gr. 1 Alge
K. Campbell
I. Wiedmann
   
15:00        
16:00        
Timeplan for Karley Lynn Campbell - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
16.11.2020
Tirsdag
17.11.2020
Onsdag
18.11.2020
Torsdag
19.11.2020
Fredag
20.11.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-102-LAUD
BIO-2107-1 Forelesning
K. Campbell
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Karley Lynn Campbell - Førsteamanuensis i uke 48
Uke
48
Mandag
23.11.2020
Tirsdag
24.11.2020
Onsdag
25.11.2020
Torsdag
26.11.2020
Fredag
27.11.2020
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-1103-1 Workshop gr. 3 BIO
Online workshop gr. 3 Marint - (gjennomgå prosjekt pres. og øve på ekamensoppgaver)
K. Campbell
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-1103-1 Workshop gr. 1 BIO og lektor m/MAT-1003
Online workshop gr. 1 Marint (gjennomgå prosjekt pres. og øve på ekamensoppgaver)
K. Campbell
     
15:00        
16:00