Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Lisbet Rønningsbakk - Dosent

Lisbet Rønningsbakk

Timeplan for Lisbet Rønningsbakk - Dosent i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-3001-1 Gruppe 2
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-3002-1 Gruppe 4
L. Rønningsbakk
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-3001-1 Gruppe 1
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-3002-1 Gruppe 3
L. Rønningsbakk
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
L. Rønningsbakk
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.417
LER-3002-1 Gruppe 1
L. Rønningsbakk
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-3002-1 Undervisning
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-3002-1 Undervisning
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.417
LER-3002-1 Gruppe 2
L. Rønningsbakk
15:00    
16:00          
Timeplan for Lisbet Rønningsbakk - Dosent i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Møter for PEL på GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
K.E.W. Bjørndal
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Lisbet Rønningsbakk - Dosent i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-3001-1 Gruppe A
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3001-1 Gruppe C
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-3001-1 Gruppe B
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-3001-1 Gruppe D
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-3001-1 Gruppe E
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LER-3001-1 Undervisning felles
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Lisbet Rønningsbakk - Dosent i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
LER-3001-1 Undervisning felles
Digital felles undervising

 Opptak+live
L. Rønningsbakk
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Lisbet Rønningsbakk - Dosent i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe A
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe C
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe E
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe B
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe D
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
L. Rønningsbakk
14:00
15:00  
16:00          
Timeplan for Lisbet Rønningsbakk - Dosent i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.048
ILP 2.049
ILP 2.050
ILP 2.057
ILP 2.058
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Gruppearbeid/veiledning
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 ILP 1.059
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
O.J. Hembre
R. Johansen
L. Rønningsbakk
   
10:00    
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 ILP 2.048
ILP 2.049
ILP 2.050
ILP 2.057
ILP 2.058
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Gruppearbeid/veiledning
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
   
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Lisbet Rønningsbakk - Dosent i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.005
LER-2051-1 1-7 MAT
M. Johnsen
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
     
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Lisbet Rønningsbakk - Dosent i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BOOKING- Booking BLS022
Mastermøte GLU
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
J. Höper
R.E. Jakhelln
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A. Unhjem
15:00          
16:00          
Timeplan for Lisbet Rønningsbakk - Dosent i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
       
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.005
LER-2051-1 1-7 MAT
M. Johnsen
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Lisbet Rønningsbakk - Dosent i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe 5
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00