Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Maria Dardanou - Førstelektor

Maria Dardanou

Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 33
Uke
33
Mandag
10.08.2020
Tirsdag
11.08.2020
Onsdag
12.08.2020
Torsdag
13.08.2020
Fredag
14.08.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1012-1 Forelesning felles
Digital forelesning (Ped.)
M. Dardanou
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1218-1 Digital forelesning felles
FOR: Forelesning introduksjon (digital)
M. Dardanou
T. Isaksen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
BLU-1004-1 Gruppe 2
SEM: Gruppe 2 - Skrivekurs
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1208-1 Felles forelesninger digitalt
FOR: Felles digital forelesning
M. Dardanou
T. Isaksen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1002-1 Felles forelesninger digitalt
Felles forelesning (digital)
M. Dardanou
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
BLU-1004-1 Gruppe 1
SEM: Gruppe 1 - Skrivekurs
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
BLU-1004-1 Gruppe 3
SEM: Gruppe 3 - Skrivekurs
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00    
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00
BLU-1004-1 Felles seminar
FOR: Felles digitalt seminar
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP U1.069
BLU-1208-1 Gruppe A
FOR: Foreldresamarbeid
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
BLU-1208-1 Gruppe 2
GR: Seminargruppe 2
M. Dardanou
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP U1.069
BLU-1208-1 Gruppe B
FOR: Foreldresamarbeid
M. Dardanou
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Finnsnes gr. 1 Skrivekurs
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1208-1 Gruppe 4
SEM: Seminargruppe 4
M. Dardanou
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP U1.069
BLU-1208-1 Gruppe C
FOR: Foreldresamarbeid
M. Dardanou
11:15-13:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Finnsnes gr. 1 Skrivekurs (digitalt)
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Finnsnes gr. 2 skrivekurs
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1208-1 Gruppe 1
GR: Seminargruppe 1
M. Dardanou
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Harstad felles seminar
Felles digital forelesning (forelesning i sanntid)
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Finnsnes gr. 2 Skrivekurs (digitalt)
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
BLU-1208-1 Gruppe 3
SEM: Seminargruppe 3
M. Dardanou
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Harstad felles seminar
Felles digital forelesning (legges i Canvas)
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
15:00    
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1014-1 Narvik gr. 2
SEM: Narvik gr. 2 Skrivekurs (digitalt)
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 2.072
BLU-1208-1 Gruppe A
FOR: Forelesning gr. A: Foreldresamarbeid
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.006
BLU-1208-1 Gruppe 1
GR: Seminargruppe 1
M. Dardanou
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.051
BLU-1014-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1 Skrivekurs (digitalt)
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 2.072
BLU-1208-1 Gruppe B
FOR: Forelesning gr. B: Foreldresamarbeid
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.006
BLU-1208-1 Gruppe 2
GR: Seminargruppe 2
M. Dardanou
 
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 2.072
BLU-1208-1 Gruppe C
FOR: Forelesning gr. C: Foreldresamarbeid
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.006
BLU-1208-1 Gruppe 3
SEM: Seminargruppe 3
M. Dardanou
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.051
BLU-1014-1 Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2 Skrivekurs (digitalt)
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1208-1 Gruppe 4
SEM: Seminargruppe 4
M. Dardanou
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1 Skrivekurs (digitalt)
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1 Skrivekurs (digitalt)
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Narvik gr. 2
SEM: Narvik gr. 2 Skrivekurs (digitalt)
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
 
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
BLU-1014-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1 Skrivekurs
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
BLU-1014-1 Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1012-1 Finnsnes og Harstad
FOR: Nettundervisning for Finnsnes og Harstad
M. Dardanou
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1012-1 Tromsø og Narvik
FOR: Nettundervisning for Tromsø og Narvik
M. Dardanou
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
BLU-1004-1 Gruppe 3
SEM: Gruppe 3 - Skrivekurs

Jobbe med artikkelen Små barns medvirkning i samlingsstunder og skrivekursoppgaven.

Ta med egen pc.

M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.006
BLU-1218-1 Gruppe A
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.042
BLU-1218-1 Gruppe A
M. Dardanou
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.006
BLU-1218-1 Gruppe B
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.042
BLU-1218-1 Gruppe B
M. Dardanou
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 2.051
BLU-1218-1 Gruppe 1
SEM: Seminar gruppe 1
M. Dardanou
 
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.051
BLU-1218-1 Gruppe 2
SEM: Seminar gruppe 2
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1218-1 Gruppe 1
SEM: Seminar gruppe 1
M. Dardanou
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 2.051
BLU-1218-1 Gruppe 3
SEM: Seminar gruppe 3
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 1.006
BLU-1218-1 Gruppe 2
SEM: Seminar gruppe 2
M. Dardanou
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.047
BLU-1004-1 Felles seminar
FOR: Skrivekurs (digitalt)
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.042
BLU-1004-1 Gruppe 1
SEM: Gruppe 1 - Skrivekurs

Jobbe med artikkelen Små barns medvirkning i samlingsstunder og skrivekursoppgaven.

Ta med egen pc.

M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.042
BLU-1004-1 Gruppe 2
SEM: Gruppe 2 - Skrivekurs

Jobbe med artikkelen Små barns medvirkning i samlingsstunder og skrivekursoppgaven.

Ta med egen pc.

M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1218-1 Gruppe 3
SEM: Seminar gruppe 3
M. Dardanou
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
BLU-1004-1 Felles seminar
FOR: Skrivekurs (digitalt)

Digital forelesning med lydfil ligger i Canvas moduler uke 38

M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Seminargruppe 1 (digital)
M. Dardanou
       
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Seminargruppe 2 (digital)
M. Dardanou
       
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Seminargruppe 3 (digitalt)
M. Dardanou
       
11:00          
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00        
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Seminar ReKomp 1
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Husjord
T. Isaksen
B.A. Karlsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag ILP
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 2
Finnsnes gr. 2 Skrivekurs
SEM: Finnsnes gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Finnsnes gr. 1 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 2
Finnsnes gr. 2 Skrivekurs
SEM: Finnsnes gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1014-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Harstad gr. 1 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-1014-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Harstad gr. 1 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Finnsnes gr. 1 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1014-1 Harstad gr. 2
SEM: Harstad gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 112_ROM2
BLU-1014-1 Harstad gr. 2
SEM: Harstad gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1540
BLU-1014-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Forming dag 2
M. Dardanou
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.325
BLU-1014-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1 - Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.323
BLU-1014-1 Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1540
BLU-1014-1 Narvik gr. 2
SEM: Narvik gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2
SEM: Forming dag 2
M. Dardanou
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.323
BLU-1014-1 Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2 Skrivekurs
M. Dardanou
A.M. Pesch
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.323
BLU-1014-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1 - Skrivekurs
M. Dardanou
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NARVIK_BL-E E1540
BLU-1014-1 Narvik gr. 2
Synkron i Zoom
SEM: Narvik gr. 2 Skrivekurs

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/89110525717?pwd=aGI5cG5zd2pSaVVmNURHSHl2NzdrZz09

Meeting ID: 891 1052 5717
Passcode: dV5qS6

M. Dardanou
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:45
13:00-14:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1002-1 Felles forelesninger digitalt
Felles forelesning (digital)

Asynkron forelesning

M. Dardanou
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.051
BLU-1208-1 Gruppe 2
GR: Seminargruppe 2

Seminartime Gruppe 1 og 2

Møtes kl.10.15-11.00

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/82355079728?pwd=VVRaRFdHcjkwVU4vMUQwOHhaa0dxQT09

Meeting ID: 823 5507 9728
Passcode: C71Nq8

M. Dardanou
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1208-1 Felles forelesninger digitalt
FOR: Digitalt. Tema: Introduksjon til spesialpedagogisk arbeid i barnehagen

Asynkron forelesning

M. Dardanou
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.051
BLU-1208-1 Gruppe 1
GR: Seminargruppe 1

Seminartime Gruppe 1 og 2

Møtes kl.10.15-11.00

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/82355079728?pwd=VVRaRFdHcjkwVU4vMUQwOHhaa0dxQT09

Meeting ID: 823 5507 9728
Passcode: C71Nq8

M. Dardanou
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.051
BLU-1208-1 Gruppe 3
SEM: Seminargruppe 3

Seminartime Gruppe 3 og 4

Møtes kl.13.15-14.00

https://us02web.zoom.us/j/2156676034?pwd=MkdPQkxzMkhEelNqYjlna3lnMjc4UT09

Meeting ID: 215 667 6034 Passcode: BLU-1208

M. Dardanou
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.051
BLU-1208-1 Gruppe 4
SEM: Seminargruppe 4

Seminartime Gruppe 3 og 4

Møtes kl.13.15-14.00

https://us02web.zoom.us/j/2156676034?pwd=MkdPQkxzMkhEelNqYjlna3lnMjc4UT09

Meeting ID: 215 667 6034 Passcode: BLU-1208

M. Dardanou
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 47
Uke
47
Mandag
16.11.2020
Tirsdag
17.11.2020
Onsdag
18.11.2020
Torsdag
19.11.2020
Fredag
20.11.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1012-1 Forelesning felles
Synkront i Zoom.
FOR: Felles introduksjon til praksis (digitalt)

https://uit.zoom.us/j/68554163937?pwd=UWtBbk9xdGlkUXdVNG0rZDFvVW54QT09

T.H. Blixrud
M. Dardanou
S. Johansen
B.A. Karlsen
09:15-10:00
BLU-1002-1 Felles forelesninger digitalt
Digital forelesning - praksisforberedelser

Asynkron forelesning

M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.080
BLU-1012-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Forelesning (digital)

Synkron: https://uit.zoom.us/j/67121321316?pwd=bzB0bmRUU09BRXFRdzBId3FSVGZOUT09

M. Dardanou
B.A. Karlsen
     
09:00      
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.080
BLU-1012-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Forelesning (digital)

Synkron: https://uit.zoom.us/j/64120863031?pwd=bkhoWHFwV3J3d0FDdVJycTVZcTAwUT09

M. Dardanou
B.A. Karlsen
     
15:00        
16:00