Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Marte Liset - Universitetslektor

Marte Liset

Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
09:00    
10:00    
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse B Samfunnsfag
SEM: Gruppe B
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse C Matematikk
SEM: Gruppe C
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
ILP 2.051
DRA-1020-1 undervisning
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
09:00  
10:00  
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse A Naturfag og norsk
SEM: Gruppe A
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
M. Liset
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
 
13:00  
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-2101-1 Undervisning
M. Liset
K-A. Sæther
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1103-1 Seminargruppe B
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
09:00  
10:00  
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1103-1 Seminargruppe A
M. Liset
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
 
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag for Master i begynneropplæring
S. Boldermo
I. Frenning
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
10:15-16:00 ILP 1.059
DRA-1020-1 undervisning
M. Liset
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.062
LER-1104-1 Undervisning
M. Liset
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.059
DRA-1020-1 undervisning
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.062
LER-1101-1 Gruppe 1
M. Liset
13:00
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.062
LER-1101-1 Gruppe 2
M. Liset
15:00
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
ILP 2.006
LER-3001-1 Undervisning felles
M. Liset
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-3001-1 Gruppe B
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3001-1 Gruppe C
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-3001-1 Gruppe A
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-3001-1 Gruppe E
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-3001-1 Gruppe D
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse A Naturfag og norsk
SEM: Gruppe A
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse C Matematikk
SEM: Gruppe C
M. Liset
10:15-16:00 ILP 1.075
DRA-1020-1 undervisning
M. Liset
12:15-14:00 UB 244
LER-3001-1 Gruppe E
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-3001-1 Gruppe A
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 ILP 2.005
LER-3001-1 Gruppe B
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 TEO-H1 1.343
LER-3001-1 Gruppe C
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 TEO-H4 4.213
LER-3001-1 Gruppe D
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
09:00
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.062
LER-1104-1 Undervisning
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.059
DRA-1020-1 undervisning
M. Liset
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse B Samfunnsfag
Gruppe B
M. Liset
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LER-3001-1 Undervisning felles
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
13:00
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1203-1 Seminargruppe B
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.062
LER-1103-1 Seminargruppe A
M. Liset
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.062
LER-1203-1 Seminargruppe A
M. Liset
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.062
LER-1103-1 Seminargruppe B
M. Liset
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe B
M. Liset
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe E
M. Liset
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe D
M. Liset
M. Wiik
08:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag ILP
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
09:00  
10:00  
11:00  
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe A
M. Liset
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe C
M. Liset
M. Wiik
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse A Naturfag og norsk
SEM: Gruppe A
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse B Samfunnsfag
SEM: Gruppe B
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.075
LER-1002-1 Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
09:00  
10:00  
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1002-1 Klasse C Matematikk
SEM: Gruppe C
M. Liset
     
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
 
13:00  
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.325
TEO-H1 1.329
TEO-H1 1.417
LER-1002-1 Klasse B Samfunnsfag
SEM: Gruppe B
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.329
TEO-H1 1.417
TEO-H1 1.425
LER-1002-1 Klasse A Naturfag og norsk
SEM: Gruppe A
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.062
LER-2102-1 Forelesning
M. Liset
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.325
TEO-H1 1.329
TEO-H1 1.343
LER-1000-1 Seminargruppe B
SEM: Gruppe B
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
ILP 1.059
LRU-2100-1 Forelesning
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.325
LER-1002-1 Klasse C Matematikk
SEM: Gruppe C
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
13:00
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.221
TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.417
LER-1000-1 Seminargruppe A
SEM: Gruppe A
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.325
TEO-H1 1.329
LER-1002-1 Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
15:00
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
09:00    
10:00    
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
26.10.2020
Tirsdag
27.10.2020
Onsdag
28.10.2020
Torsdag
29.10.2020
Fredag
30.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
09:00
10:00
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-2101-1 Undervisning
M. Liset
K-A. Sæther
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ILP 1.075
DRA-1020-1 undervisning
M. Liset
 
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 ILP 1.075
DRA-1020-1 undervisning
M. Liset
10:15-13:00 ILP 1.062
LER-1103-1 Seminargruppe B
M. Liset
13:15-16:00 ILP 1.062
LER-1103-1 Seminargruppe A
M. Liset
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.075
DRA-1020-1 undervisning
M. Liset
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
13:15-16:00 ILP 1.075
LER-1002-1 Aktiviteter GLU 5-10 1.år
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-2101-1 Undervisning
M. Liset
11:00
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
TEO-H4 4.402
LRU-2100-1 Forelesning
M. Liset
12:15-16:00 ILP 1.075
DRA-1020-1 undervisning
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
16.11.2020
Tirsdag
17.11.2020
Onsdag
18.11.2020
Torsdag
19.11.2020
Fredag
20.11.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
23.11.2020
Tirsdag
24.11.2020
Onsdag
25.11.2020
Torsdag
26.11.2020
Fredag
27.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
ILP 1.062
LER-2101-1 Undervisning
M. Liset
K-A. Sæther
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
07.12.2020
Tirsdag
08.12.2020
Onsdag
09.12.2020
Torsdag
10.12.2020
Fredag
11.12.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
DRA-1020-1 undervisning
A. Eriksen
M. Liset
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00  
15:00  
16:00          
NB: Semester 2020 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 49, 51, 52