Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Minjeong Son - Førsteamanuensis

Minjeong Son

Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
10.08.2020
Tirsdag
11.08.2020
Onsdag
12.08.2020
Torsdag
13.08.2020
Fredag
14.08.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppen RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T. Brox-Larsen
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
M. Son
G.W. Vedeler
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.325
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 1
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H4 4.262
LER-2152-1 Forelesning
M. Son
   
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-2152-1 Forelesning
Tromsø Museum
M. Son
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.333
LER-2152-1 Forelesning
Multilingualism in the English classroom
M. Son
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.072
LER-2050-1 ENG fag2
M. Son
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2050-1 Forelesning
O.G. Drageset
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
M. Son
O. Wang
     
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppen RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T. Brox-Larsen
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
M. Son
G.W. Vedeler
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-10:00
08:00-10:00 ILP U1.068
BOOKING- Booking JOT003
Forberede videreutdanning i engelsk
T.E. Holmbukt
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.072
LER-2050-1 ENG fag2
M. Son
08:15-15:45 ILP U1.068
ENG-6010-1 Fysisk møte
J. Handley
T.E. Holmbukt
M. Son
12:45-16:00 ILP 2.056
ILP 2.057
ENG-6010-1 Fysisk møte
J. Handley
T.E. Holmbukt
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:45
08:15-15:45
ENG-6010-1 Digital undervisning
J. Handley
T.E. Holmbukt
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:45
08:15-15:45
ENG-6010-1 Digital undervisning
J. Handley
T.E. Holmbukt
M. Son
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2050-1 Forelesning
O.G. Drageset
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
M. Son
O. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:45
10:15-15:45 ILP U1.068
ENG-6010-1 Fysisk møte
J. Handley
T.E. Holmbukt
M. Son
11:00
12:00  
13:00  
14:00  
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 3
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 2
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.072
LER-2050-1 ENG fag2
M. Son
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppen RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
M. Son
G.W. Vedeler
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LER-2152-1 Forelesning
Teaching Methods: Part 1

Read: Fenner and Skulstad (2018, ch. 1) (Supplementary reading: Harmer 2015, popular methodology, available on Leganto)

Watch: a video on communicative method (conversation between Jeremy Harmer and Scott Thornbury), available on Canvas

M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-2051-1 5-10 ENG fag 1
S-E. Andreassen
T.E. Holmbukt
M. Son
     
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-2050-1 ENG fag2
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:45
08:15-15:45 ILP U1.068
ENG-6010-1 Fysisk møte
J. Handley
T.E. Holmbukt
M. Son
10:15-16:00 SVHUM A3012
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 4
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:45
08:15-15:45
ENG-6010-1 Digital undervisning
J. Handley
T.E. Holmbukt
M. Son
14:15-16:00
LER-2050-1 Forelesning
O.G. Drageset
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
M. Son
O. Wang
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:45
10:15-15:45 ILP U1.068
ENG-6010-1 Fysisk møte
J. Handley
T.E. Holmbukt
M. Son
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-2051-1 5-10 ENG fag 1
S-E. Andreassen
T.E. Holmbukt
M. Son
13:00  
14:00  
15:00    
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-2152-1 Forelesning
Teaching trials at school
Langes/Kroken skole
T.E. Holmbukt
A.B. Larsen
M. Son
12:15-14:00
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppen RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T. Brox-Larsen
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
M. Son
G.W. Vedeler
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
LER-2152-1 Forelesning
Preparation for teaching trial in groups
T.E. Holmbukt
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H4 4.262
LER-2152-1 Forelesning
T.E. Holmbukt
M. Son
   
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
16.11.2020
Tirsdag
17.11.2020
Onsdag
18.11.2020
Torsdag
19.11.2020
Fredag
20.11.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LER-2152-1 Forelesning

Understanding intercultural communication through movies: Outsourced (2006)

M. Son
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 51
Uke
51
Mandag
14.12.2020
Tirsdag
15.12.2020
Onsdag
16.12.2020
Torsdag
17.12.2020
Fredag
18.12.2020
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 5
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.068
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppen RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T. Brox-Larsen
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
M. Son
G.W. Vedeler
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00