Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Miriam Elise Wiik - Universitetslektor

Miriam Elise Wiik

Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
18.08.2020
08:15-16:00 BLU-1005-1 Forelesning
Tur til Tromsdalen
A.L. Bakke
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
M. Wiik
Onsdag
19.08.2020
08:15-09:00 BLU-1002-1 Seminargr. 1
Seminargruppe 1 (digital)
M. Wiik
Torsdag
20.08.2020
12:15-15:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Seminargruppe 1 Dramasal
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
24.08.2020
15:15-16:00 BLU-1002-1 Seminargr. 1
Seminargruppe 1 (digital)
M. Wiik
Onsdag
26.08.2020
08:15-11:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Seminargruppe 1
M. Wiik
Torsdag
27.08.2020
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1000-1 Seminargruppe B
SEM: Gruppe B
M. Wiik
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1000-1 Seminargruppe A
SEM: Gruppe A
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.08.2020
13:15-14:00 BLU-1002-1 Seminargr. 1
Seminargruppe 1 (digital)
M. Wiik
Fredag
04.09.2020
13:15-16:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 1
Seminargruppe 1
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.09.2020
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-1001-1 Gruppe A ENG/SAMF
Gruppe A
M. Wiik
15:15-16:00 BLU-1002-1 Seminargr. 3
Seminargruppe 3 (digitalt)
M. Wiik
Tirsdag
08.09.2020
08:15-11:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Seminargruppe 3
M. Wiik
Fredag
11.09.2020
12:15-16:00 ILP 1.062
LER-1001-1 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.09.2020
08:15-09:00 BLU-1002-1 Seminargr. 3
Seminargruppe 3 (digitalt)
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 2.005
ILP 2.006
LER-3001-1 Undervisning felles M. Liset
M. Wiik
Tirsdag
15.09.2020
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-3001-1 Gruppe D O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-3001-1 Gruppe E O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-3001-1 Gruppe A O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse A MAT NOR M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3001-1 Gruppe C O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-3001-1 Gruppe B O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
10:15-12:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse B NAT m/ KRØ og KH M. Wiik
12:15-14:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse C NAT m/ MH og MUS M. Wiik
14:15-16:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS M. Wiik
Onsdag
16.09.2020
14:15-16:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Seminargruppe 3
M. Wiik
Torsdag
17.09.2020
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1000-1 Seminargruppe A
SEM: Gruppe A
M. Wiik
12:15-16:00 LER-3001-1 Undervisning felles O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
Fredag
18.09.2020
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1000-1 Seminargruppe B
SEM: Gruppe B
M. Wiik
14:15-16:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.09.2020
11:15-12:00 BLU-1002-1 Seminargr. 3
Seminargruppe 3 (digitalt)
M. Wiik
Tirsdag
22.09.2020
12:15-16:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 3
Seminargruppe 3
M. Wiik
Onsdag
23.09.2020
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-1151-1 Undervisning
English and Drama

Preparations:

Read Opie and Dahl versions of Jack and the Beanstalk

Recommended reading after class(not mandatory): ch.5 'Creative approaches to drama in the English classroom' in Literature for the English Classroom (will be made available in Canvas Wednesday 23 Sept)

K. Isaksen
M. Wiik
Torsdag
24.09.2020
08:15-12:00 LER-3001-1 Undervisning felles
Digital felles undervising
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
M. Wiik
Fredag
25.09.2020
08:15-12:00 LER-3001-1 Undervisning felles
Digital felles undervising
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.09.2020
10:15-11:00 BLU-1002-1 Seminargr. 2
Seminargruppe 2 (digital)
M. Wiik
13:15-16:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Seminargruppe 2
M. Wiik
Tirsdag
29.09.2020
08:15-10:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse A MAT NOR M. Wiik
10:15-12:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse B NAT m/ KRØ og KH M. Wiik
12:15-14:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse C NAT m/ MH og MUS M. Wiik
14:15-16:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS M. Wiik
Onsdag
30.09.2020
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe B M. Liset
M. Wiik
12:15-16:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe A M. Liset
M. Wiik
Torsdag
01.10.2020
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe E M. Liset
M. Wiik
12:15-16:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe C M. Liset
M. Wiik
Fredag
02.10.2020
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-3000-1 Gruppe D M. Liset
M. Wiik
14:15-16:00 ILP 1.062
LER-1003-1 Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
05.10.2020
09:15-10:00 BLU-1002-1 Seminargr. 2
Seminargruppe 2 (digital)
M. Wiik
Tirsdag
06.10.2020
09:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Seminargruppe 2
M. Wiik
Torsdag
08.10.2020
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1000-1 Seminargruppe B
SEM: Gruppe B
M. Wiik
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1000-1 Seminargruppe A
SEM: Gruppe A
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.10.2020
12:15-14:00 TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.325
TEO-H1 1.329
TEO-H1 1.343
LER-1000-1 Seminargruppe B
SEM: Gruppe B
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
14:15-16:00 TEO-H1 1.221
TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.417
LER-1000-1 Seminargruppe A
SEM: Gruppe A
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
Tirsdag
13.10.2020
08:15-10:00 TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.325
TEO-H1 1.329
TEO-H1 1.417
LER-1002-1 Klasse B Samfunnsfag
SEM: Gruppe B
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
10:15-12:00 TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.329
TEO-H1 1.417
TEO-H1 1.425
LER-1002-1 Klasse A Naturfag og norsk
SEM: Gruppe A
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
Onsdag
14.10.2020
14:15-15:00 BLU-1002-1 Seminargr. 2
Seminargruppe 2 (digital)
M. Wiik
Torsdag
15.10.2020
13:15-16:00 ILP 1.062
BLU-1002-1 Seminargr. 2
Seminargruppe 2
M. Wiik
Fredag
16.10.2020
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.325
LER-1002-1 Klasse C Matematikk
SEM: Gruppe C
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
14:15-16:00 TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.325
TEO-H1 1.329
LER-1002-1 Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
05.11.2020
10:15-14:00 BLU-1002-1 Felles forelesninger digitalt
Synkron zoom undervisning
Animasjon - felles digital undevisning

https://uit.zoom.us/j/65902370017?pwd=Q3hxL2lLZVV6Wi8zSncxZzFYdStpZz09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Fredag
06.11.2020
08:15-14:00 BLU-1002-1 Felles forelesninger digitalt
Synkron zoom undervisning
Animasjon - felles digital undevisning

https://uit.zoom.us/j/62194104848?pwd=WUl2emcyZjJqWktUcFVTaThad1BoZz09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.11.2020
13:15-16:00 BLU-1002-1 Felles forelesninger digitalt
ITP (Introduksjont til praksis - tema-/prosjektarbeid)
Digital forelesning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61047273176?pwd=ZEFITXFpSHcxNnVaQmgvQ1VteE0vUT09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
26.11.2020
08:15-10:00 ILP 1.062
LER-1001-1 Gruppe A ENG/SAMF
Gruppe A
M. Wiik
10:15-12:00 ILP 1.031
LER-1001-1 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
M. Wiik