Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer

Nina Helene Dønnem

Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
18.08.2020
08:15-16:00 BLU-1005-1 Forelesning
Tur til Tromsdalen
A.L. Bakke
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
M. Wiik
Fredag
21.08.2020
14:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
24.08.2020
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1012-1 Harstad gr. 2
SEM: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1012-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
Tirsdag
25.08.2020
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-1012-1 Harstad gr. 2
SEM: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-1012-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
14:15-15:00 BLU-1012-1 Finnsnes
FOR: Felles digital forelesning Finnsnesgruppa
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
Onsdag
26.08.2020
14:15-15:00 BLU-1012-1 Harstad
FOR: Felles digital forelesning Harstadgruppa
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
Torsdag
27.08.2020
08:15-10:00 BLU-1012-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
10:15-12:00 BLU-1012-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
Fredag
28.08.2020
08:15-10:00 BLU-1012-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
10:15-12:00 BLU-1012-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.08.2020
12:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2
SEM: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
14:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
Tirsdag
01.09.2020
08:15-10:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2
SEM: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
Onsdag
02.09.2020
08:15-09:00 BLU-1012-1 Tromsø
FOR: Felles digital forelesning Tromsøgruppa
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
09:15-10:00 BLU-1012-1 Narvik
FOR: Felles digital forelesning Narvikgruppa
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
Torsdag
03.09.2020
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1012-1 Narvik gr. 2
SEM: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1540
BLU-1012-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Fredag
04.09.2020
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1012-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1540
BLU-1012-1 Narvik gr. 2
SEM: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.09.2020
12:15-14:00 BLU-1012-1 Finnsnes og Harstad
FOR: Nettundervisning for Finnsnes og Harstad
N.H. Dønnem
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.09.2020
14:15-16:00 BLU-1012-1 Tromsø og Narvik
FOR: Nettundervisning for Tromsø og Narvik
N.H. Dønnem
Torsdag
17.09.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
24.09.2020
14:15-15:45 ILP 1.037
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Fredag
25.09.2020
14:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
02.10.2020
08:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag ILP
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
06.10.2020
08:15-10:00 BLU-1012-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
12:15-14:00 BLU-1012-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
15.10.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
22.10.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Fredag
23.10.2020
13:00-14:45 BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
29.10.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
11.11.2020
08:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Torsdag
12.11.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
26.11.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
03.12.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
10.12.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg