Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer

Nina Helene Dønnem

Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-1005-1 Forelesning
Tur til Tromsdalen
A.L. Bakke
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
M. Wiik
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00      
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1012-1 Harstad gr. 2
SEM: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-1012-1 Harstad gr. 2
SEM: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1012-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1012-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1012-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-1012-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1012-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1012-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
11:00  
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BLU-1012-1 Finnsnes
FOR: Felles digital forelesning Finnsnesgruppa
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BLU-1012-1 Harstad
FOR: Felles digital forelesning Harstadgruppa
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2
SEM: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1012-1 Tromsø
FOR: Felles digital forelesning Tromsøgruppa
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1012-1 Narvik gr. 2
SEM: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1012-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1012-1 Narvik
FOR: Felles digital forelesning Narvikgruppa
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1540
BLU-1012-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1540
BLU-1012-1 Narvik gr. 2
SEM: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1012-1 Tromsø gr. 2
SEM: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
BLU-1012-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Musikk dag 1
N.H. Dønnem
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1012-1 Finnsnes og Harstad
FOR: Nettundervisning for Finnsnes og Harstad
N.H. Dønnem
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1012-1 Tromsø og Narvik
FOR: Nettundervisning for Tromsø og Narvik
N.H. Dønnem
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 ILP 1.037
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00        
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag ILP
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1012-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1012-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Musikk dag 2
N.H. Dønnem
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:45
13:00-14:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 44
Uke
44
Mandag
26.10.2020
Tirsdag
27.10.2020
Onsdag
28.10.2020
Torsdag
29.10.2020
Fredag
30.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 48
Uke
48
Mandag
23.11.2020
Tirsdag
24.11.2020
Onsdag
25.11.2020
Torsdag
26.11.2020
Fredag
27.11.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 49
Uke
49
Mandag
30.11.2020
Tirsdag
01.12.2020
Onsdag
02.12.2020
Torsdag
03.12.2020
Fredag
04.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 50
Uke
50
Mandag
07.12.2020
Tirsdag
08.12.2020
Onsdag
09.12.2020
Torsdag
10.12.2020
Fredag
11.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
NB: Semester 2020 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 45, 47, 51, 52